Заява про проведення перевірки (люстрація)

Відповісти
Aleksun

Повідомлення Aleksun »

Допоможіть! Правильно я розумію, що в заяві про проведення перевірки, передбаченої ЗУ "Про очищення влади" в "шапці" пишемо посаду та ПІБ керівника, а працівникові треба писати тільки ПІБ без посади, оскільки в бланку заяви вказано ПІБ особи і все??? Чи буде помилкою не вказати посаду?
І друге питання, на заяві яку візу повинен писати керівник. І копії можна робити без візи для запитів??? ДЯКУЮ!

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Aleksun писав:Допоможіть! Правильно я розумію, що
1)в заяві про проведення перевірки, передбаченої ЗУ "Про очищення влади" в "шапці" пишемо посаду та ПІБ керівника, а працівникові треба писати тільки ПІБ без посади, оскільки в бланку заяви вказано ПІБ особи і все??? Чи буде помилкою не вказати посаду?
2)І друге питання, на заяві яку візу повинен писати керівник.
3)І копії можна робити без візи для запитів??? ДЯКУЮ!
1)ми пишемо з посадою;
2)ми пишемо назву відповідального підрозділу, риска, провести перевірку у визначені строки, число, підпис;
3)ми робили і так, і так: ніхто не повертав. Важливо, щоб був завірительний напис, підпис і печатка.

Aleksun

Повідомлення Aleksun »

Козиренко Віталій писав:
Aleksun писав:Допоможіть! Правильно я розумію, що
1)в заяві про проведення перевірки, передбаченої ЗУ "Про очищення влади" в "шапці" пишемо посаду та ПІБ керівника, а працівникові треба писати тільки ПІБ без посади, оскільки в бланку заяви вказано ПІБ особи і все??? Чи буде помилкою не вказати посаду?
2)І друге питання, на заяві яку візу повинен писати керівник.
3)І копії можна робити без візи для запитів??? ДЯКУЮ!
1)ми пишемо з посадою;
2)ми пишемо назву відповідального підрозділу, риска, провести перевірку у визначені строки, число, підпис;
3)ми робили і так, і так: ніхто не повертав. Важливо, щоб був завірительний напис, підпис і печатка.
а якщо посади не понаписували це груба помилка?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

на кого потрапите: хтось вирішить, що помилка і відішле вам увесь пакет документів на доопрацювання. Нарриклад, нам повертали з МВС через не всі сторінки паспорту з пропискою (копія була лише останньої реєстрації, а не усієї історії переміщення особи).
Якщо вже відіслано, то сподівайтеся, що все буде гаразд.

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Добрий день. Підскажіть, будь ласка, чи підпадають під очищення влади працівники управління міської ради (головний бухгалтер, його заступник, завідуючий господарством, завідувач структурним підрозділом) в розумінні пункту 10 частини першої статті 2 ЗУ "Про очищення влади" інших посадових та службових осіб (крім виборних посад) органів державної влади, органів місцевого самоврядування. Буду дуже вдячна за допомогу.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 425 разів

Повідомлення yaoleg »

Під дію Закону підпадають УСІ державні службовці, крім голови та секретаря.

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Дякую за увагу. Тобто, в даному випадку не підпадають.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 425 разів

Повідомлення yaoleg »

Не потрібно проходити люстрацію лише голові і секретарю, так як їх вибирає громада. Всі інші працівники ради, які займають посади, що відносяться до державної служби повинні пройти люстрацію до 31 грудня 2016 року.

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Ще раз дякую за увагу, але у моєму випадку це не посадові особи органів місцевого самоврядування, а працівники які мають у своєму підпорядкуванні підлеглих працівників (головний бухгалтер, його заступник, завідуючий господарством, завідувач структурним підрозділом, які подавали декларацію). Тому і виникає питання чи попадають вони під люстрацію в розумінні пункту 10 частини першої статті 2 ЗУ "Про очищення влади" інших посадових та службових осіб (крім виборних посад) органів місцевого самоврядування.. Адже, службовими особами є особи, які постійно, тимчасово чи за спеціальним повноваженням здійснюють функції представників влади чи місцевого самоврядування, а також обіймають постійно чи тимчасово в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, у державних чи комунальних установах чи організаціях посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, або виконують такі функції за спеціальним повноваженням, яким особа наділяється повноважним органом державної влади, органом місцевого самоврядування, центральним органом державного управління із спеціальним статусом, повноважним органом чи повноважною особою установи, організації, судом або законом. Тобто, все таки такі працівники будуть підпадати під очищення. Заздалегідь вдячна за допомогу. В кого яка думка?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Якось раніше про це не задумувався, якось воно не логічно.
Але з огляду на ідентичність формулювання, як в ЗУ №3206, так і в ЗУ №1700, про субєктів декларування розумієш що таки так: і декларації подають, і люстраційну перевірку проходять.

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Дуже дякую за Вашу відповідь. Виходить, що вони підпадають під люстрацію(((

Аллочка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 03 квітня 2015, 11:43
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Аллочка »

yaoleg писав:Не потрібно проходити люстрацію лише голові і секретарю, так як їх вибирає громада. Всі інші працівники ради, які займають посади, що відносяться до державної служби повинні пройти люстрацію до 31 грудня 2016 року.
Тобто щодо інших посад в органі місцевого самоврядування люстраційна перевірка не проводиться? ось, наприклад, касир не є посадовою особою місцевого самоврядування ?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 425 разів

Повідомлення yaoleg »

Якщо посада не відноситься до державної служби - люстрацію проводити не потрібно!

Аллочка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 03 квітня 2015, 11:43
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Аллочка »

Дякую!!!

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

yaoleg писав:Якщо посада не відноситься до державної служби - люстрацію проводити не потрібно!
Погодився би беззаперечно, як би було написано "10) інших державних службовців та службовців органів МС (крім виборних посад) органів державної влади, органів місцевого самоврядування;"
а воно ж написано "10) інших посадових та службових осіб (крім виборних посад) органів державної влади, органів місцевого самоврядування;"
У діючій редакції коло значно ширше (йдеться про постанову Пленуму Верховного Суду України від 26 квітня 2002 року № 5 "Про судову практику у справах про хабарництво"). http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/v0005700-02

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 425 разів

Повідомлення yaoleg »

Звісно, Ви праві.

Код: Виділити все

1. Звернути  увагу  судів  на те,  що згідно з чинним законом 
відповідальність за одержання хабара можуть  нести  лише  службові 
особи.  При  вирішенні питання,  чи є та або інша особа службовою, 
належить керуватися правилами,  які викладено  в  пунктах  1  і  2 
примітки  до  ст.  364  Кримінального  кодексу України ( 2341-14 ) 
(далі - КК).
     При цьому слід мати  на  увазі,  що  до  представників  влади 
належать, зокрема, працівники державних органів та їх апарату, які 
наділені правом у межах своєї компетенції ставити вимоги,  а також 
приймати рішення, обов'язкові для виконання юридичними і фізичними 
особами незалежно від їх відомчої належності чи підлеглості.
     Організаційно-розпорядчі обов'язки    -   це   обов'язки   по 
здійсненню керівництва галуззю промисловості, трудовим колективом, 
ділянкою  роботи,  виробничою  діяльністю  окремих  працівників на 
підприємствах,  в установах чи організаціях  незалежно  від  форми 
власності. Такі функції виконують, зокрема, керівники міністерств, 
інших центральних органів виконавчої влади, державних, колективних 
чи  приватних підприємств,  установ і організацій,  їх заступники, 
керівники структурних  підрозділів  (начальники  цехів,  завідуючі 
відділами,  лабораторіями,  кафедрами),  їх заступники, особи, які 
керують ділянками робіт (майстри, виконроби, бригадири тощо).
     Адміністративно-господарські обов'язки   -  це  обов'язки  по 
управлінню або розпорядженню державним,  колективним чи  приватним 
майном   (установлення   порядку   його   зберігання,   переробки, 
реалізації,  забезпечення контролю за цими операціями тощо).  Такі 
повноваження   в   тому   чи   іншому   обсязі   є  у  начальників 
планово-господарських,  постачальних, фінансових відділів і служб, 
завідуючих   складами,   магазинами,   майстернями,   ательє,   їх 
заступників,  керівників  відділів підприємств, відомчих ревізорів 
та контролерів тощо.
     Особа є  службовою  не  тільки  тоді,  коли   вона   здійснює 
відповідні функції чи виконує обов'язки постійно,  а й тоді,  коли 
вона робить це тимчасово  або  за  спеціальним  повноваженням,  за 
умови,   що  зазначені  функції  чи  обов'язки  покладені  на  неї 
правомочним органом або правомочною службовою особою.
     Працівники підприємств,  установ,  організацій, які виконують 
професійні (адвокат,  лікар,  вчитель тощо), виробничі (наприклад, 
водій) або технічні (друкарка,  охоронник,  тощо) функції,  можуть 
визнаватися службовими особами лише за умови,  що  поряд  із  цими 
функціями     вони    виконують    організаційно-розпорядчі    або 
адміністративно-господарські обов'язки.
     Службовими особами  можуть  визнаватись як громадяни України, 
так і іноземці та особи без громадянства. 

Аллочка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 03 квітня 2015, 11:43
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Аллочка »

Шановні колеги! Виходить, що в селищній раді під люстраційну перевірку підпадають і касир селищної ради і завдуюча вйськово - обліковим столом і завідуючий господарством, хоча вони не є посадовими особами місцевого самоврядування?

Відповісти

Повернутись до “Люстрація влади”