Особові рахунки

Обсуждаем Документи, бланки, форми бухгалтеров
Відповісти
Туманский
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 94
З нами з: 07 травня 2011, 10:15
Подякували: 3 рази

Повідомлення Туманский »

Поділітся хто який бланк використовує особового рахунку?

Аватар користувача
Natacha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 11 листопада 2011, 17:48
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубровица

Повідомлення Natacha »

В мене є в екселі, але я незнаю, як додати.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8738
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Natacha, я вас перевёл в друзья теперь поиддее вы можете на форуме вылаживать файлы, должна добавится строчка ПРИКРЕПИТЬ ФАЙЛ

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8738
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Туманский,
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8738
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.02.2010 р. N 17/1-25/Н-24/10/37

Щодо форми N П-2 "Особова картка працівника"

На <...> запит щодо форми первинної облікової документації N П-2 "Особова картка працівника" повідомляємо наступне.

З урахуванням пропозицій Міністерства оборони щодо вдосконалення типової форми N П-2, Державним комітетом статистики 25.12.2005 р. видано наказ N 496, яким внесено зміни до наказу від 05.12.2009 р. N 489 (далі - наказ N 489). Відповідно до зазначених змін відомості про типову форму N П-2 виключено з наказу N 489.

Натомість, спільним наказом Держкомстату та Міноборони від 25.12.2009 р. N 495/656 (далі - спільний наказ N 495/656) було затверджено типову форму первинної облікової документації зі статистики праці N П-2 "Особова картка працівника", яку введено в дію з 1 січня 2010 року.

Основні зміни полягають у доповненні типової форми N П-2 розділом II "Відомості про військовий облік", що передбачає інформацію, яка обліковувалась раніше відповідно до наказу Міністерства статистики України від 27 жовтня 1995 р. N 277 (в частині типової форми N П-2 "Особова картка").

Слід зауважити, що спільним наказом N 495/656 розмежовано функції щодо питань, які пов'язані з веденням типової форми. Зокрема, відповідно до пункту 4 цього наказу, загальне керівництво роботою, пов'язаною з організацією та веденням військового обліку призовників і військовозобов'язаних згідно з типовою формою N П-2 та контроль за станом цієї роботи в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від підпорядкування і форм власності, покладено на Генеральний штаб Збройних Сил України.

На працівників, прийнятих на роботу з 1 січня 2010 року, мають вестися особові картки за формою, затвердженою спільним наказом N 495/656. Переписувати у 2010 році картки, заведені на працівників, прийнятих у 2009 році або у минулі роки, немає потреби.

Звертаємо Вашу увагу, що картки, заведені за формою, затвердженою попередніми наказами, необхідно актуалізувати, тобто додати до них інформацію, що міститься у типовій формі N П-2, затвердженій спільним наказом N 495/656, але відсутня у раніше чинній формі (код професії за Класифікатором професій, місце фактичного проживання працівника, місце державної реєстрації тощо). Відповідні відомості можна зазначити на особовій картці від руки.

 

Директор департаменту 
І. Сеник 

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8738
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Згідно з наказом Держкомстату від 05.12.2008 р. № 489 ця форма втратила чинність з 01.01.2009 р. Але підприємство має право виходячи з практичної доцільності самостійно розробити необхідні документи, взявши за основу скасовані.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8738
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Особовий рахунок
(форми N П-54 і П-54а)

Особовий рахунок застосовується для відрахування відомостей про заробітну плату за попередні періоди та пенсії.

Форма П-54 застосовується для запису всіх видів нарахувань та утримань із заробітної плати на підставі первинних документів по обліку виробітку та виконаних робіт, відпрацьованого часу і документів на різні види оплат.

При безавансовому розрахунку заробітної плати записи про нарахування та утримання у формі N П-54 проводяться двома рядками. При необхідності можна у кожній графі зробити підсумковий рядок.

На підставі даних особового рахунку складається розрахунково-платіжна відомість форми N П-49.

Форма N П-54а застосовується при обробці облікових даних за допомогою засобів обчислювальної техніки і вміщує тільки умовно-постійні реквізити про працівника. Дані по розрахунку заробітної плати вкладаються щомісячно в особовий рахунок у вигляді машинограми. Зміст граф машинограми особового рахунку може бути надруковано на третій сторінці форми чи на самій машинограмі. Друга та четверта сторінки форми використовуються для друкування кодів видів оплат та утримань.

Вільні графи у верхній таблиці можуть бути використані для різних необхідних записів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8738
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ну может и 2П кому то пригодится удалять сообщения уже не буду

Туманский
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 94
З нами з: 07 травня 2011, 10:15
Подякували: 3 рази

Повідомлення Туманский »

Мы до этого года использовали форму 18 для бюджетных учреждений

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8738
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

а как называется форма 18? И Из какого приказа?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8738
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Завтра на работе у себя гляну что мы там за форму используем, но щас реально можно самому слепить что нибудь лишь бы удобно было!

Аватар користувача
Natacha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 11 листопада 2011, 17:48
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубровица

Повідомлення Natacha »

Особові рахунки працівників
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
Нат
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 05 березня 2012, 09:25
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Нат »

Я користуюсь такою
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Туманский
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 94
З нами з: 07 травня 2011, 10:15
Подякували: 3 рази

Повідомлення Туманский »

Нат, а в екселе нет у вас

Аватар користувача
Нат
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 05 березня 2012, 09:25
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Нат »

Нажаль ні!!!

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення Наталекс »

маю таку форму особових
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
Natty
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 25 лютого 2012, 00:10
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Подякували: 4 рази

Повідомлення Natty »

Скажите, пожалуйста, вы ведёте особовi рахунки только в электронке, или еще и дополнительно распечатываете, а потом заполняете от руки?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8738
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Natty, Рад что вернулась на сайт Мы ведём в електронном, потом в конце года за год распечатываем! Хотя реально они не нужны если ведутся ведомости!

Тетяна 1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 14 січня 2017, 14:23
Регіон: Львовская область

Повідомлення Тетяна 1 »

я тільки взяла працівника. Не бухгалтер . А скажіть, будь-ласка, у таблицю розрахунково-платіжні відомості на 2016 рік чи Ви вносили якісь зміни з врахуванням ЄСВ та військового збору. Якщо вносили зміни, скиньте, будь-ласка, таблицю із змінами. Бо я в шоці від всієї бухгалтерії.

Lyubo4ka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 12 серпня 2013, 15:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Lyubo4ka »

Доброго дня, підкажіть будь-ласка, печатка установи не ставиться на особовому рахунку? І чи обов'язково заводити особові рахунки на осіб, що працювали по договору ЦПХ?

Korsha
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 25 травня 2017, 21:14
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Korsha »

Доброго дня! Скажіть , будь-ласка, якщо особові рахунки ведуться в електронному вигляді, то чи потрібно їх вести від руки у книжках особових рахунків, якщо ні, то яким нормативним док-м керуватися?

Відповісти

Повернутись до “Документи, бланки, форми”