З баланса на баланс на підставі рішення с/ради

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Відповісти
малыш
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 12 березня 2012, 15:36
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення малыш »

Доброго дня форумчани!! Допомлжіть правильно вийти з ситуації.
Рішенням сесії селищної (колись) було прийнято,що приміщення спортивної школи повинно належати їм. На той час мене не було на посаді гол.бухгалтера відділу освіти . І ось прийшов лист."....просимо надати оригінал технічної документацію спортивної школи, яка належить с/раді....." Піднімаю необоротні і з"ясовується що дане приміщення стоїть у нас на балансі, тобто, як я зрозуміла, рішення прийняли,а з нашого балансу на баланс с/ради ніто не передавав. Знос нараховуємо належним чином всі інші операції проводимо як із своїм необоротним активом. Підскажіть який порядок передачі ОЗ з балансу на баланс, на який пункт якого закону потрібно спертися,щоб дати належну відповідь і пояснити що вся документація повинна зберігатися у балансоутримувача. дякую.

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

Для начала, почитайте Закон от 03.03.1998 № 147/98-ВР

Не переживайте. Решение сессии не означает сам факт передачи. Так что, все операции, которые вы производили по отношению к объекту вполне законны. Фактом отчуждения объекта ОС можно считать только акт приема-передачи, подписанный обеими сторонами. А за неимением такового, вы являетесь полноправным балонсодержателем.

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”