Модернізація та ремонт системного блоку.

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Відповісти
Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 526
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Шановне товариство, прошу допомоги в наступному питанні. В установі є кошти за КЕКВ 1131 та 1134, за КЕКВ 2110 коштів не передбачено. Терміново потрібен новий потужний системний блок, який необхідний для виконання виробничих завдань. Новий потужний системний блок , як відомо, коштує набагато більше 1000 гривень. Як установі зробити ремонт старого системника з модернізацією, щоб не порушити бюджетного кодексу , постанови про обмеження використання бюджетних коштів та всіх інших нормативних документів? В установі є кілька неробочих системних блоків, від яких, найбільш, що корпус і можна використати, вся решта начинки давно вийшла з ладу. Але стоять вони та припадають пилом, оскільки списати їх згідно порядку 1314 нереально дорого , що є економічно недоцільним для бідних бюджетників , та довго. Якщо хтось має позитивний досвід з модернізації старого комп"ютерного обладнання, прошу поділитись ним, бажано покроково із зразками документів ( дефектні акти, акти виконаних робіт ( по ремонту) і таке інше) та з огляду на використання коштів тільки за КЕКВ 1131 та 1134.. Також цікавить питання, яким чином після проведеної модернізації збільшувати вартість такого системника, бажано на числовому прикладі, або посилання на якусь мудру статтю. Дякую.

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

Уточните у своей вышестоящей полномочия своего руководителя на списание ОС. МОЗ, например, своим приказом № 483 от 05.08.2011 разрешил производить списание ОС стоимость до 5000 грн. "по решению руководителя". Если у вас есть такое же право, спишите, скажем, из 4 компов 3 старых, а на одном из них (с сохранением инвентарного номера) сделайте нужный вам "текущий" ремонт. Модернизацию и кап.ремонт не светите.

Работы по ремонту оформляются ОЗ-2 (бюджет) "Акт прийняття-здання відремонтованих, реконструйованих та модернізованих об'єктів".

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 526
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Animone, в нас такого права наче немає, вимагають по повній процедурі згідно порядку 1314. Скажіть, якщо оформити акт заміни запчастин та ремонт на суму біля 3500, то чи не буде це капітальний ремонт обладнання КЕКВ 2000 ? Там же вказано, які запчастини міняють, а міняють практично все. В нас є КЕКВ 1134.

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

mulberry писав:вимагають по повній процедурі згідно порядку 1314


Согласно п.5 Постановы 1314 (в нее внесены изменения), списание полностью амортизированных основных фондов первоначальная (переоцененная) стоимость которых составляет менее 10 тыс. гривен, осуществляется решением руководителя предприятия в соответствии с настоящим Порядком.

Аватар користувача
GalinaT
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Регіон: Львовская область

Повідомлення GalinaT »

mulberry, Можете і поточним ремонтом згідно акту виконаних робіт по 1134,можете по 1131 купити те що вам птрібно ( порцесор,материнка і т.д...) і актом установи провести заміну старих комплектуючих на нові. В бюджетній бухгалтерії (номер не пам"ятаю) була про це стаття.

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

mulberry, почти все вопросы уже обсуждались на форуме, вы это http://kazna.ucoz.ua/forum/38-226-1#3279 просматривали?

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 526
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

nechivan, проглядала і навіть скористалась тими бланками документів, що там були запропоновані. В мене тільки був сумнів, чи можна капітально відремонтувати системник ( замінено все. крім ящика) і при цьому скористуватись КЕКВ 1134. Казначейство документи, аналогічні тим, що були в пості, пропустило, але ж за рішення про віднесення видатків за ремонтом до певного КЕКВ відповідає розпорядник ( поточний чи капітальний) , отож казначейству на це начхати, винні будемо ми в будь-якому випадку...

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

Сам міняв процесор і материнку, на цю суму дооцінив комп. Була ревізія, претензій не було - пояснив що це модернізація, а з цього питання у ДФІ послатися немає на що, от якби реконструкція... Вони при розмежуванні капітального і поточного ремонту керуються 150 Постановою, але там тільки будівництво, а про компи я ніде нічого не знайшов(вони теж). Може я не все знаю, але здається мені, що це називається: "чинним законодавством не врегульовано", а ДФІ в акті треба обов'язково зробити посилання на нормативний акт який порушено. Що збирати комп із з/ч не можна тут є кілька роз'яснень, але в даному випадку - це заміна запасних частин

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”