Списание вилок,ложек, посуды.

Обговорюємо бухоблік матеріальних та не матеріальних активів від оприбуткування до списання
Відповісти
егоськина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 23 січня 2014, 15:04
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення егоськина »

Друзья, помогите оч.надо!!! Есть ли нормативные документы которые регламентируют срок использования посуды в школьных столовых. В частности меня интересуют вилки и ложки, какой срок их эксплуатации, кто его устанавливает ????? Где то читала, что сами,  а руководитель его утверждает, насколько это верно ???? Заранее всем спасибо 

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

егоськина, вопрос очень интересный, но сомневаюсь, что на данный момент вам кто-либо даст вразумительный ответ. Ведь согласно п.9 Р.5 Положения от 14.11.2013 № 947

Передача в експлуатацію малоцінних та швидкозношуваних предметів відображається в бухгалтерському обліку як зменшення фонду у малоцінних та швидкозношуваних предметах.
В експлуатації такі предмети (крім тих, що виготовлені з пластмаси, картону та паперу) зберігаються в осіб, відповідальних за їх експлуатацію та збереження, і обліковуються у кількісному виразі.

Этим и ограничиваются "нюансы" учета МБП, находящихся в эксплуатации. 

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів та нематеріальних активів”