оформлення надходжень та розподіл навчальної літератури.

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Відповісти
lemeshkonata@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 20 червня 2019, 12:27
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення lemeshkonata@ukr.net »

Доброго дня, мене цікавить таке питання. Згідно з інструкцією №64 з бухгалтерського обліку необоротних актів бюджетних установ. З 2000р. п.1.20 говорив, облік необоротних активів ведеться в повних гривнях, без копійок. На підставі якого документу нам повернули копійки при обліку підручників? Наша бухгалтерія з січня 2019 р. всі надходження оформляє з копійками. Поясніть , на підставі якого документу вернули копійки.
Востаннє редагувалось 20 червня 2019, 15:51 користувачем lemeshkonata@ukr.net, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8923
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1216 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lemeshkonata@ukr.net писав:Доброго дня, мене цікавить таке питання. Згідно з інструкцією №64 з бухгалтерського обліку необоротних актів бюджетних установЗ з 20000р. п.1.20 говорив, облік необоротних активів ведеться в повних гривнях, без копійок. На підставі якого документу нам повернули копійки при обліку підручників? Наша бухгалтерія з січня 2019 р. всі надходження оформляє з копійками. Поясніть , на підставі якого документу вернули копійки.
інструкція втратила чинність сто років тому

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8923
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1216 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Де ви були весь цей час??
У нас тут нові стандарти бухобліку в державному секторі тепер працюють
І новий план рахунків

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8923
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1216 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »


lemeshkonata@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 20 червня 2019, 12:27
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення lemeshkonata@ukr.net »

Я розумію, що інструкція втратила чинність давно, але я не бухгалтер, і не можу знайти документ де чітко сказано як оформляти ці надходження, з копійками чи без. Я передивилася всі документи які скасовували один одного . але так нічого і не зрозуміла.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8923
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1216 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Міністерство фінансів України
Наказ від 23.07.2015 р. № 664
......
в абзаці другому пункту 11 слова «в гривнях без копійок» виключити;
......



Нацстандарты бухучета: знакомимся с изменениями

lemeshkonata@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 20 червня 2019, 12:27
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення lemeshkonata@ukr.net »

Велике спасибі. Дуже вдячна за допомогу.

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”