Створення єдиного в країні кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
timm93
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 09 січня 2017, 19:45
Регіон: Запорожская область

Повідомлення timm93 »

Доброго дня! 
Як ви вважаєте, чи актуальне це питання на сьогоднішній день про створення єдиного центру сертифікації ключів (надавача електронних довірчих послуг)?

На сайті петицій президента, обуліковано петицію на цю тему: 

https://petition.president.gov.ua/petition/77526

Ось текст самої петиції:

В нашій країні створено багато різних кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, наразі їх більше двадцяти (ІДД ДФС, Приватбанк, ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна» та інші). Майже кожне міністерство створило власний кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, але нажаль не всі електронні ключі підходять до великої кількості існуючих ресурсів, що свідчить про їх не універсальність та незручність.

Державні надавачі електронних довірчих послуг витрачають велику кількість державних коштів на розвиток своїх власних надавачів, та в більшості випадків, вирішують одні і ті ж самі завдання один поперед одного за державні кошти, ефективніше було б витрачати кошти на єдиний надавач таких послуг та постійно його вдосконалювати.

Одній державній установі доводиться робити свої електронні ключі в двух, а то й більше, кваліфікованих надавачів електронних послуг. Потрібно створити єдиний державний кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, який би надавав послуги для всіх потреб підприємств, державних установ, як для юридичних осіб так і для фізичних.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8923
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1215 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ну, а як же конкуренція? :) Чому наприклад Приват банк повинен довіряти державній установі довірчі послуги? Це його право створити власний або користуватися будь яким!! А от те що державні органи такі як юстиція ДПС Казна понастворювали кожен свій так ось тут треба робити один

Відповісти

Повернутись до “Новини”