табелювання працівників

Відповісти
Катерина 2015
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 16 жовтня 2019, 10:54
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Катерина 2015 »

Доброго дня. Працівника  ( посадова особа місцевого самоврядування) викликано до суду в статусі законного представника потерпілого, який бере участь у розгляді кримінального правопорушення.
Відповідно до п. 7 Інструкції про порядок і розміри відшкодування витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів дізнання, досудового слідства, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів, затвердженої постановою КМУ від 01.07.96 р. № 710, у кримінальних справах і справах про адміністративні правопорушення виплата збереженого середнього заробітку здійснюється органом, що зробив виклик, із коштів, що передбачаються кошторисом на такі цілі.
Наказ про увільнення від роботи підготовлено : увільнено з 14.00 до 16.30 (відповідно до повістки про виклик до суду в кримінальному провадженні). У цьому випадку в табелі обліку використання робочого часу ставиться позначка «І» (інші причини нез’явлень) чи позначка «Ін» (інший невідпрацьований час, передбачений законодавством) і фактично відпрацьовані години???
Як нараховується заробітна плата в цьому випадку?

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”