Архів чату за 03.11.2022

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

EVGENIY 09:11
Доброго ранку, всім гарного дня

* 09:14
Добрий ранок!

новенька. 09:32
EVGENIY, Ви не підкажите як у звіті єсв+військовий, показати працівника який був цілий місяць у відпусці без збереження?

EVGENIY 09:38
новенька., https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... y-rahunok/

новенька. 09:43
EVGENIY, велике дякую!!!

NOP 09:47
EVGENIY,Добрий ранок.Підкажіть: працівники на простої з оплатою праці 2/3,індексація нараховується?

ОМС 09:50
Добрий ранок. Підкажіть якщо оплата згідно договору та накладної за дрова -попередня. Проплачена 30.10.22 р . А ТТН з 02.11.2022 р. Чи показувати як дебіторську?

EVGENIY 09:59
NOP, https://buhgalter.com.ua/news/indeksacz ... -prostoyu/

EVGENIY 10:01
ОМС, накладна це документ який підтверджує отримання по ньому не може бути попередньої оплати адже ви вже отримали тмц

Бух 10:11
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, відправила заяву-розрахунок до ФСС, вона досі в дорозі, але в самому фонді говорять, що вони її прийняли. Квитанції так і не приходять, що мені робити з заявою, роздрукувати з медка яка є і підкладувати під лікарняні?

Ірина 10:15
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка чи може в бюджетній установі діяти два штатних розписи.І чи обовязково потрібно зазначати дату з якої має бути проведенно скорочення штату в рішенні про скорочення.

Вікторія 10:23
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка,чи можливо з врахуванням постанови 1178 договір по електроенергії на суму 49900 (діє до 31.12.2022) збільшити до 100тис. додатковою угодою

EVGENIY 10:25
Ірина, що значить два штатних розпису? По одному у вас буде 1000 оклад а по іншому 2000000 яку ви собі зарплату нарахуєте? Дивне питання, яким з двох ви будете керуватись?

Лена 10:29
не можу зайти в Cisko підключитись в СДО...хьлсь може зайти?

Оксанка 10:30
Лена, заходе,все норм

Ірина 10:37
Питання не в зарплаті,а в тому що в мене є рішешення про скорочення штату 18.10.2022, але в ньому не зазначено дату з якої має бути саме скорочення, а скорочення відбувається по п.1 ст 40 тобто ще два місяці потрібно працювати. Як правильно розібратись із штатним( має зазначатись в рішенні крнкретна дата з якої провести скорочення штату)

новенька. 10:37
EVGENIY, У мене такий випадок коли місяць в якому працівник був у відпустці без збереження не вхдить до стажу. В додатку 1 графа 14 "кількісь днів перебування у трудових відносинах" що всерівно ставимо клькість днів?? А в додатку 4 тоды стаж не показуэмо?

Ірина 10:56
Доброго дня! Допоможіть будь ласка. Педагогічний працівник з 2018 року перебувала у декреті, з 26 серпня вона вийшла достроково з декрету як їй оплатити цих кілька днів якщо працівник не був затарифікований.

*-* 11:00
Лена, працює, але духе тууугггооо

Світлана 11:02
Бух , тажа история .не приходит квітанція з Фсс, також не підписує план в прозоро. Зверталась, кажут проблеми з ключами "АЦСК Україна"

Віка 11:07
Вікторія, ви з цифрами не помилились?

Віка 11:10
Вікторія, ви розумієте, що у вашому випадку це зовсім нелогічно (було 50 тис., азбільшити до 100 тис), вам навіть ніяки умови договору не допоможуть

Normal 11:40
підкажіть, що вказати мобілізованому працівнику доп рядок код 47, зп 0 а дні проставляти за св рахунок чи все пусте тільки календарні дні:?

бу 11:45
Normal, тільки календарні дні,але код 47 я не ставила ставила просто 1.Якщо код 47 било помилку що потрібно поставитис уми

Normal 11:53
бу, ок спс , попробую)

Олена 11:55
Доброго дня! Чи вірно зрозуміла з постанови 1178 що закупівлі до 50 тис. не публікується звіт, а договори,які були укладені по 169 постанові теж до 50 тис повинні бути опубліковані впродовж 90 днів після припинення воєнного стану?

Бух 11:58
Світлана, а коли вирішиться проблема не говорять?

Світлана 12:06
Бух.Ні не говорят.В прозоро відповіли что богато звернень з ключами АЦСК України.Но мої знакомие бух-ра сегодня підписували план ключами АЦСК, у них прошло ,а я второй день не можу підписати

Світлана 12:08
Бух в до центу АЦСК я не зверталась, не знаю за яким номером

Світлана 12:24
бух.прозоро відповіло чщо потрібно перегенурувати ключи,

Світлана 12:24
Подскажити як можно перегенерувати ключи АЦСК

777 12:26
Хтось стикався із ситуацією, неможливо імпортувати звіти у єдату(spending.gov.ua) із єзвітності. роблю все як завжди.

віка 12:34
777, в мене зараз пішло.

Юлія 12:43
Чи проходить оплата медогляду працівників по казначействі?

таня 12:46
що з cisko. Connection attempt hastimed out.Pleas verify internet connectivity. Що це!!! хто знає

Наталя т-ц 12:47
таня, на днях таке саме було у всіх. запрацює через деякий час. це у них там якісь перебої

Marina 13:21
Доброго дня. Будь ласка підскажіть по звіту ЄСВ класиф.посад "фахівець з піблічних закупівель" який код?

Оксана 13:25
Доброго дня,може хтось вже проходив таке,якщо в установі є старі печатні машинки,як їх можно позбутися законним чином. дякую

Юлія 13:25
Marina, 2419.2

Бух 13:28
Світлана, дякую за інформацію, будемо чекати може скоро проблема вирішиться)гарного дня

Marina 13:29
Юлія, Дякую

Юлія 13:34
не можу відправити в Медку заявку-розрахунок в соцстрах. Статус "В дорозі". Звіти на податкову та статистику відправляються без проблем. Підкажіть, що робити

Marina 13:36
Юлія, вчора була такаж ситуація, передзвонили в ФСС: відповідь- заявка "прийнята"

Юлія 13:40
Marina, дивно... Вчора дзвонила до них... Подзвоню знову. Дякую

GalinaS 13:45
Оксана, здайте на утілізацію, вони вам зроблять висновки на списання та перерахують вам кошти за метал

Ірина 13:57
Доброго дня! Допоможіть будь ласка. Педагогічний працівник з 2018 року перебувала у декреті, з 26 серпня вона вийшла достроково з декрету як їй оплатити цих кілька днів якщо працівник не був затарифікований.

керр 14:07
Ірина, мали б кожний рік тарифікувати, 26.08. наказом потрібно було визначати умови оплати до затвердження нової тарифікації, з врахуванням основних умов, які були до відпустки...

EVGENIY 14:28
Парламент прийняв💰 ДержБюджету на 2023 рік у другому читанні та в цілому✅ЗА - 295 депутатів 🟨 Утримались - 35 🔴 Проти - 0🗓 Це рекорд по найбільш завчасному прийняттю Бюджету за історію України.

NeProzorro 14:30
А позитивні зміни якісь є ?

EVGENIY 14:33
NeProzorro, ні, закон про індексацію призупиняють я думав приберуть але залишили призупинення

Лінк 14:33
NeProzorro, для тих кому треба так для нороду не дуже

Лінк 14:34
EVGENIY, "закон про індексацію призупиняють я думав приберуть але залишили призупинення" законом про бюджет припиняють?

EVGENIY 14:37
Лінк, да в прикінцевих положеннях так і написано ПРИЗУПИНИ дію законів і там в переліку ЗУ про Індексацію

EVGENIY 14:37
сам в шоці

EVGENIY 14:38
чесно кажучи тут треба тепер думку юристів

Оксанка 14:43
EVGENIY, оце новини...про індексацію...

ната 15:12
тобто з січня індексації не буде?

EVGENIY 15:14
ната, будемо чекати на думку фахівців, може просто залишиться на рівні грудня, а може і не буде, як це розуміти тепер важко сказати

керр 15:17
EVGENIY, "призупинення" взагалі не дає підстав у січні 23 нараховувати чи щось залишати, тому що законодавча підстава для такого не діє до 31.12.2023, протилежне на практиці було і буває коли запровадження закону чи окремо норми щорічно відкладають, норма законодавством передбачена але ж не діє)

EVGENIY 15:20
керр, якось це не по християнські

Ірина 15:21
керр, тобто я маю оплатити за серпень усі види заробітної плати якв були у 2018 році тільки по нових тарифних розрядах які діють на даний час. Дякую.

керр 15:22
Ірина, так воно й виходить, фактично ніхто ж нічого за ці роки не "врізав"

керр 15:24
EVGENIY, норму про посадові оклади судових експертів призупиняють уже 5 років законом про бюджет на відповідний рік, і цим призупинили на наступний, така практика) норма є, але призупинена = не діє

EVGENIY 15:26
керр, ну тут мені здається інше зовсім, але подивимось що скажуть юристи, я не спорю, ви скоріш за все праві

керр 15:26
Ірина, але має бути все ж тарифікація або хоч наказ як оплатити

ната 15:27
керр, тоді у січні зменшиться зарплата у порівнянні з груднем на суму індексації. хіба це законно?

Лінк 15:35
ната, а замість страхових виплат ідіть до "Армії відновлення" дуже законно?

керр 15:55
ната, законно, допоки закон не буде казати інше)

Олеся 16:03
EVGENIY, чи дійсно бюджетним установам не можна мати програму яка зберігає дані на сервері а не на компютері ?

Олеся 16:03
Консультанти від УБС таке кажуть. Агітують за своє

Олеся 16:03
а ми думаємо про ФІТ-бюджет

EVGENIY 16:25
Олеся, це брехня, не має такої заборони, тільки якщо державна таємниця або щось в цьому дусі, але не бухоблік

EVGENIY 16:25
Олеся, що за УБС? може КБС? Так КБС це перекрашена 1с з усіма витікаючими

EVGENIY 16:28
ФІТ Бюджет працює на тих самих серверах на яких працює ПРОЗОРО, сервери мають КСЗІ, тому ФІТ Бюджет захищен більш надійно ніж будь який комп бухгалтера

Олеся 16:32
EVGENIY, УБС- Українська бухгалтерська система. Ще якось повязана з парус

Оля 16:33
Добрий вечір!підскажіть будь ласка , може в кого є номер телефону Камяноського налогового, нам прийшов лист зробити звіт доходів за 2021 рік, потрібен номер для уточнення, дуже потрібно

EVGENIY 16:34
Олеся, чергове перевтілення Паруса

Олеся 16:34
Не орієнтуюся в цих програмах. Але всі заклади міста на ній працюють. Вищестояща рекомендує. А ми не хочемо

EVGENIY 16:36
я в шоці ми навіть в період війни купуємо москальскій софт тому що впадло переходити на вітчизняний, всі закривають на це очі, що 1с що парус перейменовуються і чудово себе почувають, а головне що це самі бухгалтера розуміють але все одно купують

EVGENIY 16:37
Оля, https://dp.tax.gov.ua/okremi-storinki/s ... 91178.html

Оля 16:37
тут хтось є з Центральних міських лікарень?

Оля 16:38
EVGENIY, дякую

ВІК 16:38
Олеся, переходьте на ФІт-бюджет. Хороша програма

Олеся 17:02
EVGENIY, ну а що поробиш? Якщо вищестоящі нею користуються і рекомендують. Якби якась перевірка прийшла і заборонила. А так...

EVGENIY 17:14
Олеся, нажаль в голові перевірку не зробити

Віктор: 17:21
У нас багато чого не робиться що треба і навпаки. Альфа банк (тісно повязаний з рф) працює а такий давній український банк як Укрсоцбанк давно знищили з дозволу Гонтарєвої і компанії

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”