Архів чату за 18.08.2023 пт (58)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10326
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1370 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Саша 09:12
Доброго дня підскажіть , чи можу здати в оренду заклад освіти ,який не використовується для надання освітніх послуг

Юлічка 09:16
Доброго дня, підкажіть, не прослідкувала за сплатою за підписку на сайт, як тепер сплатити? Чи воно автоматично зніме?

Юлія 09:17
Юлічка, ні, треба тепер заново

Євген 10:06
https://buhgalter.com.ua/support/ тут запитайте

Лириса 10:54
Чи буде сьогодні EVGENIY ?

Оксанка 10:55
Лириса, він раніше писав, що у маленькій відпутці

Оля 11:03
Якщо працівник йде у відпустку на 24 кал дні, чи можна на його місце прийняти іншого працівника по сумісництву?

Оля 11:04
Зрозуміло що посада не вакантна, але чи можна 24 дні відпустки вважати довготривалою ?

Світлана 11:32
Добрий день. Хотіла запитати - чи приймає хтось авансові звіти в електронній формі?

Наталя т-ц 11:37
Оля, ні, не можна. у вас посада не вакантна, у вас просто доплата за тимчасово відсутнього працівника

Юлія 11:48
Оля, Можна укласти строковий трудовий договір з новим працівником на строк відпустки основного працівника.

новенька 11:54
Підкажіть, до розрахунку мат. допомоги на соц побут включати суму відпускних та лікарняних? Дякую

Оля 11:56
Наталя т-ц, доплата нічого не дає, бо малий оклад

Оля 11:57
ніхто не хоче заміняти

EVGENIY 12:07
Я у відпустці , лікуюсь в Східниці, але сюди заглядаю іноді

NeProzorro 12:10
EVGENIY, прозоРРої вам мінеральної водички

Оля 12:11
Юлія, Наталя т-ц, ніхто не хоче заміняти. І як бути?

Оля 12:12
а нова людина на такий малий період не захоче йти

Наталя т-ц 12:18
Оля, значить ,поки є обсяг робіт і нема кому працювати,керівник може відмовити в наданні відпустки

Наталя т-ц 12:19
у вас критична інфрастуктура7

Юлія 12:39
Оля, ну, за сумісництвом ж є бажаючій?

Тетяна 13:07
Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо педпрацівник звільняється, а відпрацював в установі з 07.10.2022 по 31.08.2023, відпустку відгуляв 56 днів , при нарахуванні розрахункових у нього відпрацьовано 10 міс, тоді розрахункові не нараховувати тобто утримувати нічого непторібно, чи рахувати пропорційно відпрацьованим місяцям 56/365?

Оля 13:13
Наталя т-ц, Юлія, ні, не критична інфраструктура. Внутрішньому працівнику легше бо ж він і так на місці працює. А зі сторони людина хоче щоб період був довший

Юлія 13:16
Оля, ну, так що вам заважає укласти строковий трудовий договір з ним на час відпустки іншого?

Оля 13:17
Юлія, а це хіба не буде внутрішнє сумісництво ? Посада не вакантна,відпустка не довготривала

Юлія 13:20
Оля, це саме і буде внутрішнім сумісництвом, ви можете брати людину на час хвороби або відпустки іншого працівника, що вам заважає? За строковим трудовим договором

Юлія 13:21
Оля, де ви таке взяли , що за строковим договором цього робити не можна?

Оля 13:23
Юлія, в консультаціях всюди пише. Що тільки при довготривалій відпустці. А якщо недовго (тимчасово) то тільки виконнання обовязків тимчасово відсутнього з доплатою

Оля 13:23
Яка нічого в нашій ситуації не дає бо малий оклад

Юлія 13:25
Оля, в законі прописано на який час має бути відпустка, що б можна було укласти строковий договір? Маю великі сумніви до цього .

Юлія 13:29
Оля, єдине обмеження: Якщо працівника прийняли на строк, що перевищує 4 місяці, то з ним слід укласти звичайний строковий трудовий договір (ч. 2 ст. 23 КЗпП).

Юлія 13:30
строк трудового договору може визначатися не лише конкретним періодом, але й часом настання певної події (п. 7 постанови Пленуму ВСУ від 06.11.92 р. № 9). Наприклад, поверненням на роботу працівника з відпустки. Тоді днем, коли слід розірвати договір, буде день напередодні дня, коли працівник виходить із відпустки.

новенька 13:41
Підкажіть, до розрахунку мат. допомоги на соц побут включати суму відпускних та лікарняних? Дякую

we 13:46
Тетяна, утримувати нічого не потрібно

Тетяна 14:03
we Дякую,чомусь засумнівалась.

керр 14:05
новенька, ні, включають виплати за відпрацьований час

we 14:25
Бухгалтери закладів загальної середньої освіти, поділіться, будь ласка, досвідом. Цікавить, чи відображаєте спецстаж в додатку 6 об'єднаного звіту для сестри медичної та асистента вчителя згідно постанови КМУ №909.

новенька 14:33
керр, велике дякую

Катя 14:42
Всім привіт , чи потрібно друкувати лікарняннні та заяви до них , якщо все є на порталі пфу ?

керр 14:48
we, відмічають для тих посад які передбачені постановою 909, примітка1/1 про сестру мед навчального закладу

Юлічка 14:50
Катя, ЛН друкую, адже потім легше нараховувати маючи під рукою усі дані. Щодо заявок, друкую теж, тоді легше прослідкувати за всім.

Катя 14:50
Юлічка, це не є обовзяково ?

Оля 15:11
Юлія, Ви маєте на увахі під законом КзПП ?

Оля 15:11
Держпраці всюди в поясненнях пише, що сумісництво тількипри вакантній посаді

Лариса 15:13
Доброго дня. Надійшов виконавчий лист на стягнення заборгованості по боргу в банк. Чи проводяться утримання на час військового стану? Чи потрібна якась заява від працівника щоб не утримували?

керр 15:16
Оля, не так категорично) законодавство допускає можливість прийняття на роботу по сумісництву на період відпустки, в такому випадку посада не вакантна

Юлічка 15:20
Катя, читаю що ні) адже навіть в паперових ЛН строк зберігання 3 роки, потрібно дублювати паперово ті документи строк яких більше 10 років. Інформації про заявки зовсім не бачу) ми друкуємо, тому що так на удобніше)

Инна 15:24
Підкажіть будь ласка -доплата за старшего вчителя нарах на оклад+10% или голий окла?

Наталія 15:26
Инна, на голий оклад

Оля 15:32
керр, навіть якщо ця відпустка не довготривала? Треба повідоляти ДПС про прийняття ?

Оля 15:32
Але чому тоді Держпраці говорить за обовязкову наявність вакансії

Наталя т-ц 15:33
підкажіть,як відправити нові ключі казначейства через Медок в податкову? відправляю звіт J1391103 але податкова не бачить печатку. може якось по іншому відправляти?

керр 15:42
Оля, повідомлення ДПС ст.24 КЗП пов'язує із фактом укладення трудового договору, і лише для уточнення форма повідомлення містить відмітку чи це основне місце чи сумісництво, якщо уклали ТД повідомляйте, а чи на день чи роки значення не має...

Тетяна 15:43
Підкажіть будь ласка, якщо відпускні педагогу виплачено в червні за 56 днів відпустки (липень-серпень) та відображено в об'єднаній податковій звітності додаток Д1, чи потрібно цього працівника показувати в липні, якщо не було нарахувань?

Домініка 15:47
Тетяна, у додатку Д1 вже не потрібно, а в додатку Д6 обов'язково

Тетяна 15:48
Домініка, спасибі!

Наталія 15:56
Наталя т-ц, а ви відправляли в податкову повідомлення про те. що в вас нові ключі?

Домініка 15:58
Наталя т-ц, а в табличну частину повідомлення додавали ецп печатки?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”