Архів чату за 21.09.2023 чт (79)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10326
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1370 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:29
Всім привіт)

123 08:48
доброго ранку

EVGENIY 09:24
Доброго ранку, всім гарного дня

Валентина 09:40
Доброго ранку! Тільки у нас уже зранку друга повітряна тривога...:((

Марина 09:56
Валентина, аналогічно

Марина 09:56
Валентина, з 5 ранку, годинами..осінь наближається, інфраструктура пішла((((

Валентина 09:59
Марина:Ми вистоїм!

Марина 09:59
Валентина, обов'язково!!!!

EVGENIY 10:01
нас о 6 ранку розбудили

Марина 10:02
EVGENIY, ми раніше "прокинулись" ))))

Марина 10:10
Гудить відбій і одночасно знову тривога.....

777 10:13
Марина, Харкывська?? ми теж слухаэмо

Наталія 10:14
Будь ласка допоможіть.Якій самий нижчий тар розр у директора діт садка

Марина 10:17
777, Дніпропетровська, тільки що 3 рази бахнуло. По звуку ППО

777 10:19
Марина, співчуваю((( тримаємось далі...

Марина 10:19
Стрьомно)

Оксана 10:26
Доброго дня. Працівник має відмітку в паспорті, що немає ІПН, створюючи заявку по ТН(лікарняний) викидає помилку, тому що немає коду. Підскажіть будьласка, можлтво в кого була така ситуація, як бути? Дякую

Провідний бухгалтер 10:39
Доброго дня.Підскажіть будь ласка, чи можна виплатити зовнішньому суміснику (прибиральниці) премію до державного свята?

Олена 10:43
Доброго дня, чи плануємо ми коефіцієнт 1,5 % від окладу зг.Постанови 391 для теріторій можливих бойових дій в обгрунтованому розрахунку при складанні бюджетного запиту

Світлана: 11:14
Провідний бухгалтер: премії до держаних свят під час війни не виплачують

Марго бух. 11:23
Добрий день. Підскажіть, якщо в серпні 23 року було виплачено відпускні за вересень, ми їх беремо до розрахунку відпускних чи ні?

EVGENIY 11:32
Марго бух., не зрозуміло про розрахунок яких відпускних ви питаєте, тепер типу ще раз бере відпустку з якого числа?

Світлана: 11:35
Підкажіть якщо працівник не відпрацював місяць,звільняється 21.09.2023 то я рахую компенсацію 6700,00 х 1 х 12 : 365 ?

Олена 11:36
EVGENIY, Доброго дня! Будь ласка, відкрийте доступ до читання новин.Оплата кожний місяць знімалась, а в вересні ще ні.Можливо в цьому причина.

EVGENIY 11:46
Олена, ви авторизована? Я не відкриваю доступи тут все автоматично, якщо є проблеми ось тут у нас чат с фахівцями https://buhgalter.com.ua/support/

Наталія. 11:48
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, декретчиця (2 р. у декреті) -педагог звільняється. Копенсація відпустки здійснюється по окладу. Питання оклад для педагогів це як розуміти (розряд+гірське+підвищення+вислуга+престижність) чи лише (розряд+гірське+пдвищення не враховуючи надбавок і доплат)?

Олена 11:51
EVGENIY, дякую!

Олена 11:52
Добрий день!Працівника прийнято 11.09.2023, 29.09.2023-звільняється.Компенсацію я рахую 6700 /243 *8 ?

Люсія 11:58
Добрий день! Якщо працівник ОМС написав заяву на матеріальну допомогу на соціально-побутові потреби 20.09. розрахунок вже брати по новому за 12 міс.

Валентина 12:25
Люсія:звичайно

Люсія 12:42
Валентина, дякую

we 12:43
Наталія., оклад з підвищеннями залежно від навантаження без надбавок і доплат

керр 13:16
Олена, взагалі загальний розр період, абз.1 п.2, становить 12 міс.

Ірина 13:37
всім добра! Колеги ,як ви робите довідку змін в Єісуб на власні кошти від плати за послуги, по залишку з минулого року? Д якую за фідбек!

Марго бух. 13:49
EVGENIY, так, все вірно. Людина у серпні взяла відпуску, яка переходить аж на вересень. ЇЇ виплачено по 11.09. повністю. А з 12.09. бере ще відпустку. Я розраховую уже з нового періоду, вересень 22 року - серпень 23 року. Питання: чи брати до уваги у розрахунок вересневі відпускні, які виплачені у серпні чи ні?

EVGENIY 13:53
Марго бух., суму відпускних яка за вересень не треба включати тільки за серпень включають в серпень

Марго бух. 13:57
EVGENIY, дуже Вам дякую.

Ірина 14:01
Допоможіть, середньомісячна заробітна плата смертельно травмованого працівника становила 2432 грн. визначити мінімальний розмір одноразової допомоги родині у складі непрацюючої жінки та двох дітей 8 та 17 років

Оксана 14:13
Працівниця йде у навч.відпустку з 02.10, прийнята 02.06. Розрахунковий період 7-9?

Інна 14:39
Яким документом оформити видачу канцтоварів працівникам установи?

керр 14:43
Оксана, 7-9, якщо 02.06 не є першим робочим днем місяця)

Оксана 14:46
керр, ні, не перший, дякую

Наталія. 14:59
we, Дякую дуже

Наталія 15:00
Доброго дня. Підкажіть,будь ласка, яку ознаку проставити в 4ДФ юридичній компаніі?(покупка прод. та непрод.товарів)

EVGENIY 15:04
Інна, https://buhgalter.com.ua/blanks/rozumni-blanki-v-exsel/ Відомість видачі матеріалів на потреби установи

EVGENIY 15:09
Наталія, ви юридична компанія і купуєте щось у ФОПа ?

Оксана 15:19
Доброго дня. Підскажіть будьласка, лікарняний по вагітності та пологах суміснику оплачуємо?

Інна 15:20
EVGENIY, дякую, а я думала накладна (вимога). затверджена наказом 431 від 13.12.2022

Галина 15:25
Доброго дня. Я так і не поняла, то при розрахунку за компенсацію беремо вересень 2022- серпень 2023 чи з 01.01.2023-31.08.2023 року? Підскажіть як правильно.

Люсія 15:25
підкажіть будь ласка якщо відправляють у відрядження працівника з 25,09 по 06,10 і в нього написано що 30,09 та 01,01 вихідні. За ці вихідні ж неоплачувати добові

керр 15:31
Люсія, Працівникам, які направляються у відрядження, виплачуються: добові за час перебування у відрядженні, у наведеному випадку час перебування з 25,09 по 06,10

Наталія 15:37
EVGENIY, так бюджетна орг. купує у юр.компаніі.

Світлана 15:40
Наталія, юридичні органзіації на відображаються в 4ДФ.

Люсія 15:45
керр, але в самому запрошені написано, що ці дні вихідні

Люсія 15:47
Напевно не правильно сформулювала думку, тренінги будуть проходити з 25.09. по 06.10 а 30,09 та 01,10 вказано вихідні

Люсія 15:50
Чи врахувається кава брейк як 1 разове харчування

Марина 15:50
Люсія, читала що так.

Ната 15:51
Доброго дня. Підкажіть можливо хтось стикався з продажем комунального майна (запасів після проведення капітального ремонту) чи потрібно розробити та затвердити порядок відчуження даного майна?

Люсія 15:52
Марина, дякую

керр 15:52
Люсія, тоді відправляйте його на два періоди 25.09 по 29.09 і 02.10 по 06.10, добові надають за період

Марина 15:52
керр, а якщо це далеко?

Люсія 15:53
керр, дякую, так і зробили внесли корективи в розпорядження., а каву брейк Ви рахуєте як 1 разове харчування

Марина 15:53
вихідні це мабуть же перерва в навчанні, але ж людина перебуває в цей час у відрядженні?

EVGENIY 15:53
Наталія, а юр кампанія це ФОП? Може ви юридичну особу називаєте юридичною компанією? Ви ж за світло платите теж юридичній особі але їх в 4дф не включаєте то чому зараз таке питання виникло?

Тетяна 16:07
Добрий день! Підкажіть будь ласка, купили горщики для вазонів чи їх списувати відразу чи ставити на облік?

Марина 16:18
Тетяна, ставите на облік, видаєте в використання списуєте. МВО веде по ним кількісний облік

Юля 16:19
Доброго дня! Підскажіть будь ласка,форма волейбольна оприходовать на 1113 рахунок?Підскажіть будь ласка проводки

Тетяна 16:26
Марина, дякую

we 16:30
Оксана, не оплачуємо. Але якщо за певних обставин за основним місцем не оплатили, тоді можна оплатити за сумісництвом.

ЛЕСЯ 16:47
Доброго дня ! Підкажіть будь ласка, людина звільняється 25.09.2023 року, розрахунковий період січень-серпень 2023 року діляться на кількість календарних днів періоду і множимона кількість днів компенсації?

Наталія 16:53
EVGENIY, ні, саме питаю за юр.компанії. до цього часу попередній бухг.включав всі компаніі(і за світло теж) і ФОПи у тому числі. Вибачте у 1ДФ.

EVGENIY 17:49
Наталія, якщо юркомпанія ФОП то треба включати, якщо не фон і в неї код ЄДРПЛУ 8 знаків то не треба включати

EVGENIY 17:50
юридична компанія і юридична особа це різні речі, юридична компанія це та яка надає юридичні консултації

EVGENIY 17:51
ви чомусь і за світло написали що платите компанії

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”