Архів чату за 18.10.2023 ср (49)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10281
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Оксана 08:07
Добрий ранок!

Марина 08:11
Всім привіт)

Оксанка 08:56
Доброго ранку))

Людмила 09:08
Доброго ранку!

Ірина 09:22
Доброго ранку! Гарного дня!!!

Людмила 10:07
Доброго ранку! Гарного дня!

Катя 10:16
Доброго дня підкажіть будь ласка питання по нарахуванню стипендії: Студент сирота в вересні стипендію не отримав, в жовтні нараховано за 2 місяці 8499,00, як утримувати ПДФО, і застосовувати граничний розмір для оподаткування 3760 грн, з усієї суми, чи окремо за кожний місяць?

Лілія 10:42
Доброго дня, колеги. У ч.2 ст. 14 Закону 1702"Про основи національного спротиву" зазначено що селіщні ради зі свого бюджету забезпечують фінансування заходів національного спротиву місцевого значення. Чи можемо ми ппрофінансувати місцеве ДФТГ зі свого бюджету? Дякую.

Л.Л. 10:53
підкажіть будь ласка відсотки нарахування єв на доходи з 2003 року .Буду дуже вдячна

Віка 11:38
Підкажіть, при скороченні педагога, середньомісячний заробіток виплачується виходячи з з-п за 2 попередні місяці ?

Марина 12:09
Підкажіть, як списати прострочену кредиторську заборгованість студентів по оплате за навчання

школа 12:33
Добрий день. На першому поверсі школи роздягальню переробили в укриття , надали пакет документів, де написано поточний ремонт укриття. Чи повинна я збільшувати залишкову вартість будівлі школи чи одразу списувати на 8013?

Катя 12:48
ДД, чи було у вас що суми по лікарняних, які видає пенсійний веб-портал не сходяться з вашими розрахунками. Суми по обєднаному звіту, дні лікарняних все перевірили з обєднаним звітом

Оксана Т 12:50
Було

Катя 12:51
І що робити? В мене виходить на 61 грн більше

Марина 12:51
Катя, так буває коли звіту немає.

Катя 12:57
Тобто, коли не відправлений звіт за останній квартал? я відправила

керр 13:00
Віка, тільки так)

Оксана Т 13:05
Я ставлю свою суму і пишу коментар

we 13:08
Катя, система персоніфікованого обліку ПФУ не завжди враховує при розрахунку середньоденної зарплати дані останнього кварталу та довідкові звіти

Катя 13:11
Дякую за вдповіді))) Але що саме цікаве на комусь в цій же заявці суми сходяться, на комусь не сходяться

Катя 13:12
Якщо видалити суми і дні останнього поданого кварталу, так середня плюс мінус виходить, що надає ПФУ (але не точна)

Світлана 13:13
Катя, пенсійний тягне суми зарплати до моменту статусу лікарняного "готовий до сплати", якщо звіт здали після набуття цього статусу, то суму потрібно скоригувати самостійно, тому що вона не буде співпадати

Катя 13:14
От якби сума співпала, то я б не сумнівалась, а так не охота потім повертати, і штраф платити

Оксана 13:31
Якщо в серпні нараховані відрядні з 26.08-03.09, то як показати це в об'єднаній звітності, якщо суми за майбутні періоди показуються лише за відпустки і декретні?

Марина 13:41
Катя, ще зверніть увагу на цифру страхового стажу. Трудові книжки зараз хоть і оцифровані, але не всі приймаються ПФУ. Був випадок, коли у співробітника страховий стаж більше 8 років, оплата 100%, а ПФУ бачить тільки 3 роки. І таке буває...на жаль.

Катя 14:08
Марина, дякую

Н.П. 14:22
школа, поточний ремонт списується на витрати, ви ж планували і оплачували видатки, як поточні, вони не збільшують вартість будівлі

Ірина М 14:25
Доброго дня! Хто знає чому відмінено проведення спрощеної процедури закупівель?

****** 14:28
періодичні видання йдуть по постанові?

таня 14:29
доброго дня. списуємо водокачку яка обліковується на рахунку 1013, маємо технічний висновок про стан будівлі, які ще потрібно документи на списання?

Галина 14:37
таня:14:29 Тетяна якщо ви підпорядковуєтесь на приклад ОМС то гляньте порядок списання майна, а саме межу списання без дозволу

школа 14:44
Н.П., дякую. Сумніви беруть саме через те, що насправді з роздягальні зробили укриття (замурували вікна, поставили броньовані двері,...)

* 14:51
Ірина М, проведення спрощених закупівель не відмінено. Якщо ви хочете провести їх, то вартість предмета закупівлі має бути більше 50 тис. грн., але не більше за варітсні межі, передбачені пос

Світлана 14:52
Добрий день. Колеги, допоможіть будь ласка розібратися - якщо акт списання ОЗ склали 16.10 (дата документа), а керівник затвердив 18.10 - якою датою відображати в меморіальний ордер таку операцію? дякую

* 14:53
Ірина М, ... передбачені Постановою для проведення відкритих торгів з особливостями (регламентується наказом ДП «Прозорро» від 20.10.22 № 25)

Н.П. 14:53
школа, так такі роботи завжди сумнівні, але якщо ж ви оформили все як поточку, то тут уже нічого не вдієш, якщо нічого не збільшували, не переробляли, як реконструкція. Якби кап.ремонт, то ви б наказом оформили збільшувати вартість будівлі чи ні. У вашому випадку все зроблено як поточка.

школа 15:01
Н.П., щиро дякую за відповідь)

we 15:10
Ірина М, проведення спрощених закупівель у форматі Закону про публічні закупівлі на даний час неможливе у зв'язку з дією постанови КМУ 1178. Під спрощеними закупівлями зараз розуміються допорогові.

олена 15:21
доброго дня. Підкажіть будь ласка, як відобразити в МО 8 зняття фін. зобовязання (підзвітна особа відзвітувалась на меншу суму, кошти отримані не були) . Дякую

****** 15:21
Підкажіть будь ласка про періодичні видання. Чи проходять вони по постанові по загальному фонді? чи там тільки для бібліотек?

Світлана 15:46
олена, а фін.зобов'язання Ви на підставі чого реєстрували? давали аванс чи ні?

олена 15:47
на підставі наказу, там була зазначена сума по проїзду, а відзвітувались по квиткам на меншу суму

****** 16:38
ой дякую всім вам

Світлана 16:38
олена, то Ви мали її виплатити та закрити фінансове платіжною інструкцією.

Світлана 16:39
Відкрийте наказ ДКСУ 29.04.2013 № 68, наказ є підставою для здійснення попередньої оплати по кекв 2250

Світлана 16:40
а після повернення на підставі авансового звіту, якщо працівник витратив менше, він мав би різницю повернути на рахунок установи

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”