який тарифний розряд для бухгалтера?

Відповісти
alexey.val
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 11 листопада 2014, 15:46

Повідомлення alexey.val »

Добро дня. Дайте відповідь на запитання. Працівник приймається на посаду бухгалтера по заробітній платі в Центральну районну лікарню (штатна чисельність працівників 380 чол.), має повну вищу освіту (диплом спеціаліста) та не має стажу. Який тарифний розряд встановлюється такому працівнику?

Аватар користувача
Бєлєвцова Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Бєлєвцова Людмила »

Доброго дня! Оскільки на посаду бухгалтера приймається особа без стажу роботи, то у загальному випадку її розглядають як бухгалтера без кваліфікаційної категорії. А такому бухгалтеру з дипломом спеціаліста установлюють 7-ий тарифний розряд (п. 3 таблиці, наведеної у п.п. 2.2.21 Умов, затверджених наказом Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519).

1989kon
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 24 березня 2015, 21:00
Регіон: Киевская область

Повідомлення 1989kon »

7-й розряд, потім можна присвоїти розряд вище 8 потім 9 і т.д.

якби був диплом магістра - відразу 9й

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

1989kon писав:7-й розряд, потім можна присвоїти розряд вище 8 потім 9 і т.д.

якби був диплом магістра - відразу 9й
З чого це ви взяли? Розряд залежить від категорії - 9-й буде тільки після атестації на 1-шу категорію. Диплом спеціаліста і магістра мають однакову силу і на розряд не впливають.

Аватар користувача
ANNA6724
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 19 вересня 2014, 11:32
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы

Повідомлення ANNA6724 »

підкажіть , будь-ласка, чи можна бухгалтеру без диплома спеціаліста але великим стажем роботи присвоїти Вищу категорію? (оплата праці здійснюється по Постанові 1298)

1989kon
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 24 березня 2015, 21:00
Регіон: Киевская область

Повідомлення 1989kon »


Аватар користувача
ANNA6724
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 19 вересня 2014, 11:32
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы

Повідомлення ANNA6724 »

Дякую, я цю статтю бачила, але в ній зовсім не згадується про бухгалтера без диплома спеціаліста з Вищою категорією.

Ni Marini
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 березня 2016, 09:20

Повідомлення Ni Marini »

подскажите правомерно ли сделал главный бухгалтер ? Уходила в декрет был 8 разряд, выхожу с декрета стал 7 разряд?Работаю бухгалтером в бюдж. предприятии с феврала 2014года , в т.ч. 1,5г. в декрете . Высшее образование , специалист . Управление персоналом и экономика труда , Как поднять разряд ?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 127 разів

Повідомлення Olga_K »

є зафіксована атестація про встановлення 2 категорії? якщо немає- то ... через півроку подайте заяву на позачергову атестацію

bortsova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 05 березня 2018, 15:25
Регіон: Винницкая область

Повідомлення bortsova »

Підкажіть будь ласка, чи можна присвоїти бухгалтеру з дипломом бакалавра без безперервного стажу  категорію?Дякую.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 127 разів

Повідомлення Olga_K »

є лист Мінсоцполітики від 04.08.2010 № 713/13/84-10 "про атестацію бухгалтерів"

Аватар користувача
Natashika
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 04 листопада 2015, 23:24
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Natashika »

Підкажіть, будьте ласкаві, який тарифний розряд слід присвоїти новому бухгалтеру школи естетичного виховання , якщо у неї є диплом молодшого спеціаліста та стаж роботи бухгалтером багато років. Чи можна одразу присвоїти 9 розряд? Дякую.

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”