Щодо страхового стажу для виходу на пільгові пенсії

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Треба підвищувати страховий стаж для виходу на пільгові пенсії - Розенко (25 лютого 2015 р.).


Страховий стаж для виходу на різні пільгові пенсії, у тому числі пенсії за вислугу років, має бути збільшений. Про це в інтерв’ю газеті «Вести» сказав Міністр соціальної політики Павло Розенко.

«До Верховної Ради вже передано законопроект, який змінює систему нарахування спеціальних пенсій та дострокового виходу на пенсію», - зазначив він.

«Зокрема, там буде пропозиція збільшення страхового стажу для виходу на різні пільгові пенсії, у тому числі пенсії за вислугу років. Адже в 2011-му був на 10 років збільшено страховий стаж для звичайних людей, а для пільговиків він залишився на колишньому рівні», - розповів Міністр.

За його словами, робитися це буде не різко, за принципом підвищення пенсійного віку для жінок - збільшуючи щороку страховий стаж на півроку. «Ненормально, коли молода людина в 45 років вже пенсіонер. У нинішніх економічних умовах держава не може собі це дозволити», - підкреслив Розенко.

Водночас, за словами Міністра, це не стосуватиметься військовослужбовців. «Для них у 2011-му стаж служби вже підняли на п'ять років, і в ситуації, коли треба підвищувати престиж військової служби, ніяких різких рухів по цій категорії ми робити не будемо», - пояснив він.

«Мова йде про списки шкідливих професій, про систему виходу на пенсію за вислугою років у системі освіти та медицині. Але ще раз повторюся - ніяких «шокових» методів ми застосовувати не будемо, буде поступовий перехід на європейські принципи пенсійного забезпечення», - наголосив Павло Розенко.

(За матеріалами офіційного сайту Міністерства соціальної політики України http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/u ... _id=107177)

Відповісти

Повернутись до “Новини”