Щодо заборони приватизації земельних ділянок

Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

05.03.15 р. Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони приватизації об'єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем та земель, на яких ці об'єкти розташовані

Проектом (реєстр. № 1128) пропонується розширити перелік об’єктів земель комунальної та державної власності, які не можуть передаватись у приватну власність. Зокрема, до останніх пропонується віднести: землі під об’єктами інженерної інфраструктури внутрішньогосподарських та міжгосподарських меліоративних систем, які перебувають у комунальній власності; землі під відповідними об’єктами загальнодержавних та міжгосподарських меліоративних систем, які перебувають у державній власності.

Крім того, у Законі "Про приватизацію державного майна" до переліку об’єктів загальнодержавного значення, які не підлягають приватизації, пропонується включити у тому числі й "об’єкти інженерної інфраструктури загальнодержавних, міжгосподарських та внутрішньогосподарських меліоративних систем, а також землі державної та комунальної власності, на яких ці об’єкти розташовані".

(За матеріалами офіційного сайту Верховної Ради України http://iportal.rada.gov.ua/news/Novyny/105330.html)

Відповісти

Повернутись до “Земельне законодавство у бюджетній сфері”