Набули чинності зміни до Земельного кодексу України

Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Нагадую, що 12.03.15 р. набрав чинності Закон України від 11.02.2015 р. № 180-VIII "Про внесення зміни до статті 186-1 Земельного кодексу України щодо спрощення процедури погодження проекту землеустрою".
Зазначеним Законом ст. 186- 1 Земельного кодексу України було доповнено частиною восьмою такого змісту:
8. У висновку про відмову погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки органами, зазначеними в частинах першій - третій цієї статті, має бути надано вичерпний перелік недоліків проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та розумний строк для усунення таких недоліків (який за письмовим проханням розробника проекту може бути продовжений).
Органами, зазначеними в частинах першій - третій цієї статті, може бути відмовлено у погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки лише у разі, якщо не усунено недоліки, на яких було наголошено у попередньому висновку. Не можна відмовити у погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з інших причин чи вказати інші недоліки.
Нагадаю, що в обгрунтування прийняття цього Закону законодавець в пояснювальній записці ще до його проекту зазначив існування проблеми, коли працівники відповідних органів влади затягували погодження проектів землеустрою, вимагали усунення то одних недоліків, то інших, не надаючи повного переліку, який необхідно виправити. Усунення таких недоліків тривало роками, громадяни витрачали великі кошти на переоформлення документів та не могли реалізувати свої права гарантовані Конституцією. У зв’язку з цим, дана законодавча ініціатива цй була покликана встановити чіткі вимоги до відповідних органів влади надавати вичерпний перелік зауважень, з метою їх подальшого усунення особами, що подали документи для погодження проектів землеустрою.

Відповісти

Повернутись до “Земельне законодавство у бюджетній сфері”