Доступ до публічної інформації: семінар

Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

«Механізми ефективного забезпечення доступу до публічної інформації органами місцевого самоврядування».
Навчальний семінар відбудеться 16-17 квітня за ініціативи Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини ініціює проведення серії навчальних заходів по всій території України, щоб допомогти посадовим особам органів місцевого самоврядування належним чином імплементувати у свою роботу вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації». Відкритість та прозорість влади, яка забезпечується, зокрема, шляхом оприлюднення та надання інформації за запитами, є однією з найважливіших гарантій становлення будь-якого демократичного суспільства. Право на доступ до публічної інформації потребує ефективного механізму контролю за його забезпеченням, яким є Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Перший семінар буде проведено 16-17 квітня у Києві спільно з Асоціацією міст України і Центром політичних студій та аналітики за підтримки спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні».

(За матеріалами офіційного сайту АМУ: http://www.auc.org.ua/news/%C2%ABmekhan ... tsevogo-sa)

Відповісти

Повернутись до “Реформа місцевого самоврядування”