Нові повноваження ОМС в сфері держархбудконтролю

Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Профільний парламентський комітет погодив до другого читання законопроект про децентралізацію держархбудконтролю.

6 квітня парламентський Комітет з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства одноголосно підтримав урядовий законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства» (№ 1546) в процесі його підготовки до другого читання.

Після першого читання документ був доопрацьований робочою групою при Комітеті за участю представників Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Основу законопроекту складають урядові пропозиції щодо реформування сфери держархбудконтролю. В процесі його підготовки до другого читання деякі позиції документу були посилені та уточнені. Зокрема, чітко виписана процедура передачі повноважень з боку Держархбудінспеції новим органам архбудконтролю в містах та селах України.

Нагадаємо, що 13 січня 2015 року Верховна Рада України прийняла за основу проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства» (№ 1546).

(За матеріалами офіційного сайту ДАБІ: http://www.dabi.gov.ua/index.php/pres-s ... dkontrolyu)

Відповісти

Повернутись до “Реформа місцевого самоврядування”