Щодо придбання енергоефективного обладнання

Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Держенергоефективності роз’яснює умови надання компенсацій на придбання енергоефективного обладнання (17.04.15 р.)

Держенергоефективності спільно з органами місцевого самоврядування розпочинає проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо утеплення будинків.

Перший відповідний семінар, організований Мінрегіоном та Агентством, відбувся 17 квітня за участі представників Житомирської міської ради, АТ «Ощадбанк» та АБ «Укргазбанку».

В ході семінару Голова Агентства Сергій Савчук роз’яснив учасникам за яких умов надається компенсація частини тіла кредитів на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів для утеплення багатоквартирних та індивідуальних будинків.

«Запропонований механізм є надзвичайно простий і прозорий. Отримати компенсацію на утеплення можуть як фізичні особи – мешканці приватних будинків, так і організовані об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК). Розмір відшкодування становить 40% тіла кредиту для юридичних осіб (ОСББ та ЖБК), 30% - для фізичних осіб», - зазначив Сергій Савчук.

За його словами, на компенсацію можуть розраховувати усі, хто візьме кредит, коли програма запрацює. При цьому, компенсація не розповсюджується на тих, хто взяв кредит до того як програма почала діяти. Сергій Савчук висловив сподівання, що даний механізм користуватиметься попитом серед населення та ОСББ Житомирщини.

У свою чергу успішним досвідом термомодернізації житлових будинків із залученням кредитних коштів поділилися депутат Луцької міської ради Роман Бондарук та Голова Асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Лучани» Юлія Сабатюк.

За їхньою інформацією, у Луцьку діє місцева програма з відшкодування частини відсотків за кредитами на термомодернізацію для ОСББ. А з 2006 року - Львівська регіональна програма з відшкодування відсотків за кредитами на утеплення.

(За матеріалами офіційного сайту Мінрегіону: http://www.minregion.gov.ua/news/derzhe ... a--684879/)

Відповісти

Повернутись до “Реформа місцевого самоврядування”