Про що будемо говорити у цій підгілці?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Доброго дня, шановні однодумці!

У цій підгілці форуму ми будемо обговорювати усі питання, пов'язані із реорганізацією-ліквідацією органів місцевого самоврядування ОТГ. Тут будуть зразки рішень, які потрібно прийняти у першу чергу - від моменту проголошення результатів виборів на першій сесії і до моменту внесення записів про прининення тих рад, які не є центром ОТГ.
Тут можна задавати питання, обмінюватись досвідом та зразками рішень.

Просимо усіх активно долучатися до роботи. Тут немає дурних чи розумних, немає питань, які соромно задавати (якщо вони, звісно, пов'язані із роботою). Ця платформа створена нам усім для допомоги і для професійного спілкування.

Тому - пропонуйте, критикуйте, долучайтеся!!! Разом ми подолаємо усі перешкоди та допоможемо нашим першим сміливим громадам стати кращими!

Ямпільська с/р
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 11 листопада 2015, 10:12
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Ямпільська с/р »

Доброго ранку усім небайдужим до процесу об'єднання !
Щиро дякую за титанічну роботу команді , яка працює над питанням децентралізації, та Вірі Козіній особисто!
У нашій об'єднаній громаді після прийняття на першій сесії питання щодо припинення повноважень усіх сільських на селищних рад постало три дуже серйозних питання.
Перше - так як ради вже не мають повноважень, то казначейство не прийняло після сесії наші документи щодо оплати за електроенергію, заробітну плату та ін. До цього ми , звичайно готові не були. Але це питання можна вирішити, та на це потрібен час і дуже правильно складене рішення щодо створення ліквідаційних комісій з покладанням повноважень на голову комісії , для того щоб зробити підписи та завірити їх нотаріально.
Друге питання, яке в першу чергу цікавить працівників рад - це заробітна плата. Якою вона буде до моменту закінчення ліквідації і надалі?
Третє питання - почався масовий штурм громадян за довідками. Величезне незадоволення, скарги, погрози - все це доводиться терпіти старостам. Людей можна зрозуміти - вступ у спадщину, купівля - продаж майна, соціальні виплати на даний момент, у зв'язку із y неможливістю отримати у раді відповідну довідку тимчасово ( мінімум до нового року) припиняються. Питання - так як рішення про старост вже прийнято і вони являються посадовими особами об'єднаної громади, чи не можуть вони отримати іменні(як варіант)негербові печатки для довідок?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Дякую за добрі слова! Однак, ця гілка - відображення роботи багатьох людей, а не лише нашої команди!
У першу чергу - офісів реформ, Міністертсва регіонального розвитку та ключових експертів.
Щодо заробітних плат - до кінця року, поки виконуються бюджети 2015, з/п міняти немає підстав. Далі буде залежати від того, як ви у раді ОТГ сформуєте штатний розпис, на які посади кого приймете.
Щодо печаток - відповіла у іншій гілці.
По казначействам - це проблема ще 1-2 тижнів максимум. Їм також зараз надходять інструкції з цього приводу.

Осинівська сільська рада
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 20 листопада 2015, 09:06
Регіон: Луганская область

Повідомлення Осинівська сільська рада »

Доброго дня!!! У нас таке питання, якщо на першій сесії ОТГ ліквідаційна комісія не була створена и фактично ліквідація не розпочалася то хто повинен виплачувати заробітну плату працівникам рад і хто повинен підписувати документи по заробітній платі?? При цьому казначейство ствурджує що документи прийме тільки від ліквідаційної комісії, але час іде і через тиждень потрібно буде вже платити штраф. Що в такому випадку робити?

cmkmua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 листопада 2015, 15:53
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення cmkmua »

якщо ви не платите прибутковий вас оштрафують навіть якщо не має у вас коштів, якщо ви не створили ліквід. комісії не має кому підписати платіжку-- значить депутатам байдуже--але ж ви їх обрали.

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Осинівська сільська рада писав:Доброго дня!!! У нас таке питання, якщо на першій сесії ОТГ ліквідаційна комісія не була створена и фактично ліквідація не розпочалася то хто повинен виплачувати заробітну плату працівникам рад і хто повинен підписувати документи по заробітній платі?? При цьому казначейство ствурджує що документи прийме тільки від ліквідаційної комісії, але час іде і через тиждень потрібно буде вже платити штраф. Що в такому випадку робити?
Завтра, 24.11., законопроект, якого ми чекаємо або проголосують, або ні і буде чітко зрозуміло, яка в нас процедура - ліквідації чи реорганізації шляхом приєднання.
Уже післязавтра буде зрозуміло, яким шляхом рухатись громадам у частині припинення рад громад, що приєдналися (не є центрами ОТГ). На жаль, питань дійсно купа, але ми усі якоюсь мірою є заручниками того, як наші шановні депутати голосують у Парламенті потрібні нам закони.
Гадаю, багато питань по дрібним порушенням, без яких не обійтися у пілотних проектах, буде вирішуватись у ручному режимі. І навряд чи підуть усіх штрафувати направо і наліво. Тому - без паніки. Купуємо попкорн та чекаємо завтрашню сесію у ВРУ.

Ямпільська с/р
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 11 листопада 2015, 10:12
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Ямпільська с/р »

Доброго дня! Дуже б хотілося знайти відповідь на декілька питань.
Хто несе відповідальність  за несвоєчасне подання рішення до реєстратора  про початок ліквідації рад( що приєднуються до головної садиби), як юридичних осіб? І які наслідки це має?
Чому " головна садиба" реорганізовується і не подає рішення про реоргаанізацію реєстратору(залишається право підпису, печатка), адже усі громади об'єднуються на рівних правах, просто із визначенням центру( а центр до цього був таким же як і всі останні громади)?  Процес реорганізації включає в себе зміни, і головна садиба повинна також повинна змінювати свою назву ?

yatskivka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 24 листопада 2015, 10:20
Регіон: Донецкая область

Повідомлення yatskivka »

Доброго  дня! Скажіть,  будь ласка,  як  повинні  нумеруватись рішення об'єднаної ради  -  як I  скликання  чи VII (наступного),  адже  вибори  до  ради  об'єднаної громади  були  призначені  ЦВК ,  як перші  місцеві  вибори  об'єднаної  територіальної  громади?  І чи  може  неправильна  нумерація  скликань бути  підставою  для визнання  рішень  нелегітимними?

Ямпільська с/р
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 11 листопада 2015, 10:12
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Ямпільська с/р »

Яким чином здійснюється нумерація скликання місцевої ради ОТГ, обраної на перших виборах?

Відповідь на це запитання врегульовано Законом України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)» від 24 червня 2006 року № 1866-IV. Зазначений Закон передбачає, що скликання всіх представницьких органів місцевого самоврядування (рад) мають єдиний порядок обчислення. При цьому відлік скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад) розпочинається із скликання, обраного на виборах 1990 року, яке є першим скликанням. Згідно статті 3 цього Закону, представницький орган місцевого самоврядування (рада), обраний на перших виборах, проведених у випадку, передбаченому законом, вважається представницьким органом місцевого самоврядування (радою) чергового скликання, яке відповідає скликанню всіх представницьких органів місцевого самоврядування (рад).

Таким чином, місцева рада територіальної громади, обрана на перших виборах 25 жовтня 2015 року є радою VII скликання.


Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Дякую, Ямпіль! Абсолютно правильно!

ludavyazivok@i.ua
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 03 грудня 2015, 20:33
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення ludavyazivok@i.ua »

Доброго дня! Ми йдемо шляхом реорганізації сільських рад, які увішли в об"єднану громаду. Ми повинні пройти всі перевірки по всіх фондах? Сьогодні вже телефонували з фонду зайнятості, щоб ми написали заяву на проведення перевірки, бо без їх висновку нам не дасть довідку пенсійний фонд.

Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

11.12.2015 року Президент України підписав Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" від 02.06.2015 № 2983. Цей Закон, якщо враховувати текст законопроекту до другого читання, передбачив особливу процедуру реорганізації органів місцевого самоврядування в результаті добровільного об'єднання територіальних громад. Але говорити про неї поки що завчасно, є сенс почекати поки не з'явиться офіційний текст зазначеного Закону (станом на ранок 14.12.15 р. ще відсутній). Тому будь-які вимоги певних органів, на наш погляд, є передчасними. Є вірогідність того, що перевірки відносно органів місцевого самоврядування територіальних громад, які об'єдналися, і які припиняються шляхом реорганізації взагалі не будуть проводитися. Такий висновок напрошується із тексту законопроекту.

Відповісти

Повернутись до “Правові питання реорганізації ОМС ОТГ”