створення відділу

Відповісти
skalat-OTG
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 08 лютого 2016, 16:10
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення skalat-OTG »

Який порядок створення відділу сім ї, дітей та молоді? та законодавчабаза. Дякую.

Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Базовою нормою у створені означеного вами відділу є  ст. 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", в якій зазначається, що сільська, селищна, міська, районна у місті (у разі її створення) рада у межах затверджених нею структури і штатів може створювати відділи, управління та інші виконавчі органи для здійснення повноважень, що належать до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад.
 
Відділи, управління та інші виконавчі органи ради є підзвітними і підконтрольними раді, яка їх утворила, підпорядкованими її виконавчому комітету, сільському, селищному, міському голові, голові районної у місті ради.

Керівники відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради призначаються на посаду і звільняються з посади сільським, селищним, міським головою, головою районної у місті ради одноособово, а у випадках, передбачених законом, - за погодженням з відповідними органами виконавчої влади.

Положення про відділи, управління та інші виконавчі органи ради затверджуються відповідною радою.

petros
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 15 березня 2015, 14:30
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення petros »

Доброго вечора!
Підкажіть будь-ласка, чи може сільська рада ОТГ прийняти на посаду начальника відділу освіти з 01.03.2016 року, якщо повноваження з управління закладами освіти та освітню субвенцію рада ОТГ передала районному відділу освіти до 01.07.2016 року (структурою та штатним розписом апарату ради ОТГ передбачено наявність відділу освіти).

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

petros писав:Доброго вечора!
Підкажіть будь-ласка, чи може сільська рада ОТГ прийняти на посаду начальника відділу освіти з 01.03.2016 року, якщо повноваження з управління закладами освіти та освітню субвенцію рада ОТГ передала районному відділу освіти до 01.07.2016 року (структурою та штатним розписом апарату ради ОТГ передбачено наявність відділу освіти).
Добрий день! Взагалі-то це буде недоцільно, адже у цієї особи не буде функціоналу. Хіба що ви розпишете цій посадові особі щільний план підготовчої роботи до 01.07.2016 р.

Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

До речі, наступна інформація може бути корисна тим об'єднаним громадам, які поки що перебувають на етапі формування відповідних органів освіти у структурі своїх виконавчих органів. Міністерство освіти і науки України видало лист № 1/9-633 ще від 30 грудня 2015 року "Про формування органів управління освітою". В ньому ви зможете ознайомитися із Методичними рекомендаціями з розроблення положення про структурний підрозділ освіти виконавчого органу об'єднаної територіальної громади.  Ці Методичні рекомендації були розроблені з метою забезпечення єдиного підходу до формування структурних підрозділів освіти місцевих виконавчих органів об’єднаних територіальних громад.

Olena_Oleksandrivna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 03 грудня 2015, 14:54
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Olena_Oleksandrivna »

[font='Noto Sans', sans-serif]Ми - ОТГ. У нас заключений договір позички на будівлі шкіл. Чи маємо ми право  внести зміни до ЄДР про зміну засновника? Дякую![/font]

galinabudnik@mail.ru
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 05 лютого 2016, 11:54
Регіон: Черкасская область

Повідомлення galinabudnik@mail.ru »

Доброго дня! Ми ОТГ з своїм відділом освіти. Хочемо створити методкабінет. Чи обовязково методкабінет повинен бути юридичною особою і мати свою печатку,  чи можна користуватися печаткою відділу освіти?Дякую!

Відповісти

Повернутись до “Правові питання реорганізації ОМС ОТГ”