Знову планується підвищення допомоги при народженні дитини

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

26.06.14 р. Комітет з питань сім‘ї, молодіжної політики, спорту та туризму порекомендував парламенту прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України (щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини та покращення демографічної ситуації у державі)

Проектом (реєстр. №4661) пропонується встановити, що допомога при народженні дитини призначається у такому розмірі: на першу дитину - 45 000 гривень, на другу дитину - 60 000 гривень, на третю та кожну наступну дитину – 80 000 гривень.
Документ містить також норму, відповідно до якої виплата допомоги має здійснюватися одноразово у розмірі 12 000 гривень, а решта виплачуватися: на першу дитину протягом наступних 24 місяців, на другу дитину - протягом 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину - протягом 60 місяців у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Планується також виключити підпункти 2 та 3 пункту 7 розділу II Закону "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні", якими були внесені зміни до Закону "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" та відповідно до яких змінені розміри та порядок надання державної допомоги при народженні дитини, а також вилучені норми щодо надання державної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Члени Комітету також вважають за доцільне при підготовці документа для розгляду у другому читанні врахувати положення законопроекту про внесення змін до статті 12 Закону "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо зміни розміру та порядку нарахування допомоги при народженні дитини) (реєстр. №4314).

Відповісти

Повернутись до “Новини”