Викладацька діяльність (по положенню 43)

Відповісти
Аватар користувача
Ivcenko Lena
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 08 листопада 2017, 14:50
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ivcenko Lena »

Чат предоставленhttps://www.jivosite.ru/?utm_source=budget.factor.ua&utm_medium=link&utm_content=widget_popup&utm_campaign=self_ad

Підкажіть будь ласка. Є таке Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій, затверджене спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28 червня 1993 р. N 43. Яким чином документально підтверджуються дозволи керівництва, з якою періодичністю їх треба отримувати, також у випадку зміни керівництва? Чи є якісь нормативні документи з цього питання, роз'яснення, тощо. Це важливо, оскільки працівник отримав догану за це. Дякую за відповідь

reharomny
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 05 січня 2016, 12:06
Регіон: Сумская область

Повідомлення reharomny »

Підкажіть будь - ласка, чи має право директор центру реабілітації дітей-інвалідів (установа соціального захисту )вести викладацьку роботу на посаді вчителя – логопеда в робочий час без утримання заробітної плати в тому ж центрі реабілітації. Якщо так, то скільки годин на тиждень керівник має право займатися викладацькою діяльністю. Для керівників закладів освіти дане питання регулюється Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України N 102 від 15.04.93. Керівні працівники закладів освіти, керівники фізичного виховання центрів допризовної підготовки можуть вести викладацьку роботу чи заняття з гуртками в цьому закладі, але не більше 9 годин та тиждень (360 годин на рік), якщо вони по основній посаді отримують повний посадовий оклад (ставку). Чи можна застосовувати цю норму для керівників реабілітаційних центрів?

Аватар користувача
berezka_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 131
З нами з: 31 січня 2013, 20:26
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення berezka_ubr »

Чи може начальник відділу освіти селищної ради (ОТГ) займатися викладацькою діяльністю у школі в робочий час на основній роботі? Як вести табель, якщо цей начальник буде викладати в школі 6 годин на тиждень.

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Підскажіть будь-ласка. Начальник відділу освіти райдержадміністрації займатиметься викладацькою діяльністю у школі в робочий час ( 1 година на день) ?  Як вести табель? Як правильно оформитим документально.

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”