Договір на проведення медичних оглядів

Облік платних послуг - розрахунок, отримання, надання, звітність, облік
Відповісти
Медик2017
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 28 серпня 2017, 14:48
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Медик2017 »

Доброго дня! В нашій лікарні надаються платні послуги з проведення медичних огядів працівників різних підприємств. Нами завжди складались договори, скріплялись підписами і печатками обох сторін. Нещодавно, до нас звернулась організація зі своїм договором. Договір за формою і змістом взагалі абсурдний. Можливо для комерційних підприємств він і підходить, але ж для бюджетників........ 
Наш договір вони підписувати не будуть, вимагають тільки свій. На  нашу відмову тепер вимагають письмове пояснення відмови від їхнього договору і причини. Як правильно вчинити в даній ситуації? Я сумбурно уявляю собі те, як я приходжу в РЕС чи ГАЗзбут зі "своїм", як споживача, договором і вимагаю підписувати тільки його.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8916
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1215 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Може їм ще й ключі від квартири де гроші лежать? На яких підставах вони вимагають письмово їм щось писати? Що за брєд! Ви їм нічого не должни! Не хочуть підписувати ваш не хай не підписують і ви їх теж не підписуйте! Договір він в своїй назві каже що це домовленість і якщо вона не підписана то ніяких юридичних наслідків не виникає і ніхто нікому нічого не винен, домовлятися треба а не листи писати!

Відповісти

Повернутись до “Надання платних послуг”