кошторис

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
Люда К
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 02 листопада 2020, 14:55
Регіон: Дніпропетровська

Повідомлення Люда К »

Доброго дня шановні колеги! Допоможіть будь-ласка! Відділ освіти об’єднаної громади є окремою юридичною особою. Ведення бухгалтерського обліку п’яти школам та двома дошкільним навчальним закладам забезпечує централізована бухгалтерія відділу освіти. Кожна школа є юридичною особою, чає свою печатку. На кожну школу є свій кошторис та план асигнувань, які підписано директорами шкіл та головним бухгалтером ЦБ. Виникла потреба у внутрішньому перерозподілі бюджетних асигнувань у розрізі економічної класифікації видатків бюджету в межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою 0611020 за загальним фондом. А саме, не вистачає плану на оплату електроенергії одній із шкіл. Чи можливо перекинути кошти з іншої школи на оплату електроенергії в якій є економія? Як це правильно оформити документально та якими нормативними документами слід керуватися? Дякую за допомогу!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 9438
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 1280 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

47. Зміни до кошторису, плану асигнувань загального фонду бюджету, плану надання кредитів із загального фонду бюджету та плану спеціального фонду, плану використання бюджетних коштів (крім плану використання бюджетних коштів одержувача), помісячного плану використання бюджетних коштів вносяться у разі:

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... shtorisov/

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 108
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Доброго вечора! Чи потрібно головному розпоряднику подавати в органи казначейства крім довідки про зміни кошторису ще і реєстри змін розподілу показників зведених кошторисів на себе, якщо в мережі по КПКВК є ще і одержувачі коштів?*

Ludusha
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 січня 2022, 13:44
Регіон: Київ

Повідомлення Ludusha »

Доброго дня. Як змінити у викладеному бланку кошториса на 2022 рік КПКВК 2201100 (нова назва - Надання освіти закладами середньої освіти державної форми власності та освітніх послуг державною установою для осіб, які перебувають у закладах охорони здоров'я) ?

Відповісти

Повернутись до “Складання та виконання кошторису”