НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

swetlana1977
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 18 березня 2015, 10:34
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення swetlana1977 »

Надбавка за вислугу років виплачується службовцям органів місцевого самоврядування також (секретар керівника, відповідальний черговий, інспектор, завгосп тощо).

ОленаООО
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 11 травня 2018, 13:38
Регіон: Харьковская область

Повідомлення ОленаООО »

vikt.gorn писав:Чи маю право на надбавку за вислугу років, якщо  у 2012 році прийнята на посаду касира сільської ради, а у грудні 2015 року звільнена і в той же час (без перериву) призначена на посаду заступника голови цієї ж сільської ради?Якщо так, то скільки відсотків?Буду вдячна за оперативну відповідь.
Згідно постанови 268 від 09.03.2006 р. касир відноситься до службовців ОМС (додаток 55), тобто надбавка за вислугу буде нараховуватись у разі внесення змін, які прийняли вчора, а з 2012 року - не було підстав. А заступнику голови, як посадовій особі ОМС (додаток 54 - крім ОТГ, ОТГ - додаток 50), така надбавка має нараховуватись на підставі пп. 4) п. 3 постанови № 268 від 09.03.2006 р. на підставі рішення сесії про встановлення такої надбавки (зазначається конкретний відсоток залежно від стажу і з якого часу нараховувати).

swetlana1977
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 18 березня 2015, 10:34
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення swetlana1977 »

Эти письма датированы до 09.2016, а с этой даты постановление 1049 не действует https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/249262320

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

Буль ласка, прочитайте: 1. Постанова Кабінету Міністрів України від 20 грудня 1993 р. № 1049 “Про надбавки за вислугу років для працівників органів виконавчої влади та інших державних органів” стосовно працівників, розміри посадових окладів яких затверджені постановами Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 268 “Про умови оплати праці працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, у 2016 році” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 30, ст. 1203) та від 6 квітня 2016 р. № 292 “Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 31, ст. 1243).
А ще краще, подивіться на сайті Верховної ради http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1049-93-%D0%BF Постанова дійсно втратила чинність, але тільки для працівників, які виконукють функції фнкції з обслуговування в державних органах.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8848
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1202 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »


LLera
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 20 січня 2017, 09:05
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення LLera »

Но при всем выше сказанном в Постановлении 268
в) надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи:
службовцям - у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за вислугу років.

Все таки у служащих есть выслуга лет????

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

Звичайно, виплачується.

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

З суржиком, але доступно. Якби проекти писали практики, то і проблем було б менше.

25062002)))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 10:41
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення 25062002))) »

ОленаООО писав:Постанова 1049 від 20.12.1993 року передбачає встановлення надбавок за вислугу років працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів. В цій постанові міститься Положення про порядок і умови виплати щомісячної надбавки за вислугу років працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів, яке (положення) втратило свою чинність стосовно керівників і спеціалістів на підставі постанови КМУ 283 від 03.05.1994 року. Отже, постанова № 1049 ніяким чином не може застосовуватись для органів місцевого самоврядування!!!!! А надбавку за вислугу років працівники ОМС отримують на підставі пп. 4) п. 3 постанови КМУ № 268 від 09.03.2006 року. У разі внесення запропонованих змін до постанови № 268 стосовно вислуги років, з цього питання в одному підпункті буде існувати два абзаци різного змісту (другий абзац - у % від (оклад + ранг), третій абзац - у % від окладу), крім того, постанова № 1049 ВТРАТИЛА ЧИННІСТЬ стосовно керівників і спеціалістів... А кому ж іще нараховується вислуга? Нісенітниця якась! Чи я чогось не розумію?)))))))))
І як же рахувати за  стаж:
у % від (оклад + ранг), третій абзац - у % від окладу???????????????????77

25062002)))
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 10:41
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення 25062002))) »

ОленаООО писав:Постанова 1049 від 20.12.1993 року передбачає встановлення надбавок за вислугу років працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів. В цій постанові міститься Положення про порядок і умови виплати щомісячної надбавки за вислугу років працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів, яке (положення) втратило свою чинність стосовно керівників і спеціалістів на підставі постанови КМУ 283 від 03.05.1994 року. Отже, постанова № 1049 ніяким чином не може застосовуватись для органів місцевого самоврядування!!!!! А надбавку за вислугу років працівники ОМС отримують на підставі пп. 4) п. 3 постанови КМУ № 268 від 09.03.2006 року. У разі внесення запропонованих змін до постанови № 268 стосовно вислуги років, з цього питання в одному підпункті буде існувати два абзаци різного змісту (другий абзац - у % від (оклад + ранг), третій абзац - у % від окладу), крім того, постанова № 1049 ВТРАТИЛА ЧИННІСТЬ стосовно керівників і спеціалістів... А кому ж іще нараховується вислуга? Нісенітниця якась! Чи я чогось не розумію?)))))))))
І який варіант буде правильним:
у % від (оклад + ранг),  у % від окладу???????????????

ndymchuk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ndymchuk »

Для користувача - 25062002))):
Вислуга службовцям (діловод, касир...) вислуга від посадового окладу (постанова №1049),і тепер зміни до постанови 268
Вислуга посадовим особам - вислуга від посадового окладу +ранг (постанова 268)

Капітошка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 19 червня 2018, 10:23
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Капітошка »

До стажу роботи, який надає право на одержання надбавки за
вислугу років службовцю місцевого самоврядування зараховується стаж на посаді посадовця органів місцевого самоврядування????????

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 114
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення antonenko »

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, вже голова розриваться від суперечливих роз"яснень та листів(( :23: Людина працювала на посаді секретар-друкарки з 2013 року, та отримувала вислугу років, як службовець. В лютому 2018 року її переведено на посаду спеціаліста, тобто вона стала посадовою особою. Чи враховується для вислуги років стаж роботи на посаді службовця чи вона його втратила при переведенні посадовою особою? В мене подібних випадків ще два працівника, не знаю що робити(

Kateryna.N
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 145
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kateryna.N »

для держслужбовців не зараховується, для посадових осіб м.с.- не визначено законодавством

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 222
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Доброго дня. У сільській раді працівниця працює на посаді спеціаліст-юрисконсульт з 06.04.2015 року. Чи потрібно було виплачувати вислугу років у розмірі 10%. І якщо потрібно, то з якої дати з 06.04.2018 чи з 01.05.2018? І чи потрібно нараховувати вислугу років касиру, прибиральниці службових приміщень і водію сільської ради?

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 222
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Кузя писав:Доброго дня. У сільській раді працівниця працює на посаді спеціаліст-юрисконсульт з 06.04.2015 року. Чи потрібно було виплачувати вислугу років у розмірі 10%. І якщо потрібно, то з якої дати з 06.04.2018 чи з 01.05.2018? І чи потрібно нараховувати вислугу років касиру, прибиральниці службових приміщень і водію сільської ради?
Допоможіть.

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 114
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення antonenko »

minakova писав:Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, вже голова розриваться від суперечливих роз"яснень та листів(( :23: Людина працювала на посаді секретар-друкарки з 2013 року, та отримувала вислугу років, як службовець. В лютому 2018 року її переведено на посаду спеціаліста, тобто вона стала посадовою особою. Чи враховується для вислуги років стаж роботи на посаді службовця чи вона його втратила при переведенні посадовою особою? В мене подібних випадків ще два працівника, не знаю що робити(
Можливо комусь знадобиться відповідь. Спочатку писало в міністерство соц політики, через пару місяців прийшла відповідь - вода водою, а в кінці приписка, зверніться у національну агенцію з питань держслужби. Тепер прийшла відповідь звідти - стаж на посаді службовця не зараховується при переведенні її посадовою особою. Чесно кажучи - фігня. "Напрацювала" собі людина 15% вислуги, працюючи в ОМС на посаді службовця, в тому ж ОМС перевели її посадовою особою, і все....вислуга коту під хвіст.

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 222
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Доброго дня. Працівник працював на посаді, що відноситься до державної служби, потім був обраний секретарем сільської ради (вислугу років отримував), через 2 роки звільнився з посади секретаря і ніде не працював 3,5 роки. Наразі знову був обраний секретарем сільської ради, чи має він право на надбавку за вислугу років враховуючи попередній стаж? Чи через перерву в роботі стаж для вислуги починає обраховуватися з дати обрання секретарем?

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 222
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Кузя писав:Доброго дня. Працівник працював на посаді, що відноситься до державної служби, потім був обраний секретарем сільської ради (вислугу років отримував), через 2 роки звільнився з посади секретаря і ніде не працював 3,5 роки. Наразі знову був обраний секретарем сільської ради, чи має він право на надбавку за вислугу років враховуючи попередній стаж? Чи через перерву в роботі стаж для вислуги починає обраховуватися з дати обрання секретарем?
Допоможіть.

Відповісти

Повернутись до “Місцеве самоврядування”