Архів чату за 15.07.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:13
Всем привет)))

Марина 08:14
никого нет на работе??? или вы ждете пока я по традиции первая поздороваюсь??)))))

Елена ТЦ 08:15
Доброе Утро!

oksana 08:15
Всім доброго літнього ранку!

oksana 08:16
Марина, так, бо ж ви завжди перша в чаті

oksana 08:16
хоча сьогодні пізніше, ніж зазвичай

Марина 08:16
oksana, проспалаааа)))))))

Марина 08:17
первый раз в жизни))))

EVGENIY 08:37
Доброго ранку!! Всім гарного дня :)

Юрій 08:40
Доброго ранку! Допоможіть будь ласка в бухпроведеннях стосовно відновлення касових видатків - у 1 кв.2020 були касові видатки та відновлення, потім у 2 кв ці кошти забрали у звязку з ковідом....допоможіть

EVGENIY 08:43
Юрій, https://buhgalter.com.ua/other/bezkosht ... pada-2018/ я там показував проводки відновлення

oksana 08:49
Марина, 8:16 , і це часом потрібно

Юрій 08:52
EVGENIY:Дякую,зараз перегляну

Інна В. 08:54
Доброго дня! Купляємо автомобіль по обласній програмі, казна вимагає наказ або розпорядження на придбання, юристи в ОДА відмовляються візувати розпор., а начальник каже як я сам на себе наказ буду робити. Як бути? Як доказати казні що це не потрібно

123 09:01
Інна В,ми давали в казну копію розпорядження і не візували її

EVGENIY 09:01
Інна В., так хай казна скаже де вони взяли такі вимоги де написано що треба такий наказ, на підставі чого вони таке вимагають

123 09:02
Інна В.,а також писали лист на начальника ДКСУ,де вказували номер розпорядження і від якого числа

Інна В. 09:03
123 щоб було розпорядження підписано головою спочатку його візують

Інна В. 09:03
наші юристи кажуть що голова не має відношення до обласних коштів

Ж 09:04
якщо закінчилися кошторисні призначення по ЗП,я вже не можу реєструвати зобов'язання та заборгованість?

123 09:05
Інна,візує розпорядження область

ІРИНА 09:08
Добрий день! Підскажіть будь-ласка, як можна виплатити премію обслуговуючому персоналу садочка, щоб вона була поверх мінімалки?

НАТАЛІ-Я 09:13
Доброго ранку! Хочу купиті офісну бумагу на 500 грн. Спочатку потрібно укласти договір, а потім показувати на прозоро?

Марина 09:14
ІРИНА, размером премии корректировать, она должна быть такой чтоб перекрыла доплату до минималки и была сверх....

Людмила 09:16
НАТАЛІ-Я, спочатку треба оприлюднити закупівлю , потім укласти договір і оприлюднити його на прозоро

777 09:16
НАТАЛІ-Я, план-договір-звіт

сергій 09:16
добрий ранок кіско у когось працює?

НАТАЛІ-Я 09:22
Дякую!

Ольга 09:24
Чи можна в платьожці писати внески із заробітної плати та відпускних, чи потрібно ділити на 2 платіжки окремо з/п та відпускні ?

А 09:26
Всім привіт

А 09:27
Ольга,в одній платіжці потрібно так писати

НАТАЛІ-Я 09:27
Людмила, у мене план на рік по 2210 - 1000,00 грн. його можно весь оприлюднити?

Людмила 09:29
НАТАЛІ-Я, можна

А 09:33
Ж,а що у вас тільки на півроку кошти були виділені,казначеї без кошторису незареєструють

Марія 09:42
Доброго дня. Колеги підкажіть як обрахувати середню зарплату у липні місяці якщо установа з 12 березня місяця не працює -карантин

Ольга 09:51
А, дякую

Натали 09:52
Доброе утро скажите у вас тоже обьязывают бухгалтеров проводить спрощену закупивлю?

0* 09:54
Натали, да

Натали 09:59
0*, где вы учитесь или кто то вам помагает проводить это все?Я не знаю с чего начать

GalinaS 10:03
Ірина поверх мінімалки можна виплачувати премію до святкових та ювілейних дат(лист Мінсоцполітики від 02.11.2017 р. № 2688/10/101-17)

0* 10:03
Натали, тоже ничего не знаю, инструкции в помощь с закупки пром юа, спрашиваю в вишестоящей,сначала загоняла планы, а закупки жду, собираю деньги чтоб одним махом прогнать

oksana 10:05
Ольга, разом

Катрин 10:18
Марія, як саме оформлена неробота працівників? простій, відпустка за свій рахунок чи ще щось?

Марія 10:28
Катрин : Установа- дитсадок у розпорядженні звучить призупинення навчально виховного процесу на період карантину з виплатою середньої заробітної плати непедагогічним працівникам в табелі немає простою , а відпрацьовані години

Сергій 10:31
Натали, в нашій установі також бухгалтер уо. Але щоб не було проблем ми спочатку з`їздили на навчання, а потім вирішили співпацювати з фірмою яка проводила ці навчання)

777 10:33
Сергій, це добре як гроші на спвпрацю є

Сергій 10:36
777, та дякувати богу що є. А то ж бухгалтер як завжди де тільки можна і не можна) а ще і закупівлі. Ну в принципі плани виставляти та звіти по договарах не так і важко, але тоже є нюанси. А от спрощені і тендера це важко). Якщо б тільки цим займатися)

123: 10:38
Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, що має бути вказано у призначенні платежу на відновлення касових? (в СДО)

777 10:42
Сергій, дорого беруть за спрощенку наприклад?

Marina 10:50
Доброго дня! Підскажіть будь ласка відображення у ф. 1 ДФ

Marina 10:52
Доброго дня! Підскажіть будь ласка відображення у ф. 1 ДФ середній заробіток за період військової служби за контрактом. Дякую

Сергій 10:53
777, за одну 3 тисячі) уже якщо три і більше то там скидки є. Но ми замовили комплексне місячне обслуговування. 2 спрощених та 40 звітів якщо не помиляюся. За 5 тисяч в місяць) За УО все роблять на майданчику, протоколи також) документацію. Просто підписуєш і все добре. Якщо якісь питання то будуть виріш . за їхньою допомогою)

Натали 10:57
Сергій, мда хорошо вам ,а у нас денег нету приходится самой все,печалька

777 10:58
Натали, держим хвост пистолетом! научимся и все будет ок!

Сергій 10:59
Натали, та я просто як дізнався які там штрафи можуть бути для уо і керівника то вирішив що краще так) поки що хватає. Ну питайте допоможемо чим зможемо. Недавно вебінар був по спрощеним від журналу)

777 10:59
если б еще учится на своих ошибках не так дорого было...

Віта Х. 11:00
ІРИНА, Це може бути святкова премія до дня:конституції, новий рік, професійне свято і т.д. вона платиться поверхмінімалки

Сергій 11:02
777, та все буде добре) всі ж ми люди) хто не працює той не помиляється.

Аліна 11:11
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, що це може бути, відправляю Звіт про суми податкових пільг, а звіт не приймаєтьсяі пише помилку: Порушено вимоги наказу Міндоходів України від 29.11.2013 №729, асаме: Форма відсутня в Довіднику звітних документів - код:J0201406, форма не приймається в періоді: 'I Півріччя,2020 р.'

коледж 11:12
Аліна, цей звіт вже не треба подавати, я дзвонила в податкову, ще з 1 кварталу

Аліна 11:14
коледж, а я за 1 квартал відправляла і ніяких питань не було

Аліна 11:15
коледж, дякую

Marina 11:25
Доброго дня! Підскажіть будь ласка відображення у ф. 1 ДФ середній заробіток за період військової служби за контрактом. Дякую.

Елена ТЦ 11:25
Marina, код 101

Marina 11:25
Елена ТЦ, Дякую.

анна 12:47
Всім добрий ранок. Підскажіть, до якої ознаки в 1ДФ відносить винагороду приватному виконавцю по виокнавчому впровадженю?

Yrumka 12:59
Всем доброго дня!!! Подскажите согласно решения суда сельский совет должны возместить истцу расходы на профессиональную первичную помощь.Данные расходы провожу по КЕКВ 2240.Должны ли мы проводить эти расходы через Прозорро

EVGENIY 13:15
анна, https://i.factor.ua/ukr/journals/ot/201 ... 45679.html

Таня 13:24
працівник демобілізувався й збирається у відпустку.Він має право ТІЛЬКИ на щорічну основну відпустку?

анна 13:27
EVGENIY, спасибо

Юлія 13:32
підкажіть номер довідки про зміни до кошторису повинен відповідати номеру довідки до плану асигнувань?

Юлія 13:34
в мене вже була довідка про зміни до плану під № 1, наразі в мене довідка про зміни до кошторису та плану. Питання довідка про зміни до кошторису будет під номер 1 чи номер 2?

EVGENIY 13:35
Юлія, так можуть бути однакові номери

Юлія 13:36
EVGENIY, дякую)

ДЮСШ 13:37
Доброго дня,підкажіть будь ласка,при заповненні 1ДФ,суми відпускних відносити в той місяць в якому нараховано?

oksana 13:42
Юлія, не завжди

Gera 13:43
подскажите вернулись деньги , номер рахунку отримувача вiдсутнiй казна ,нужно делать відновлення или просто платёжку нести новую ?

Лада)) 13:45
Виясниьи, чому уу отримувача відсутній рахунок, чому не зараховані кошти, тільки тоді нове плат.доруч., а поки відновити на КЕКВ

Юлія 13:46
oksana, якщо вже була довідка під № 1, наступна буде під номером № 2, а довідка до кошторису в такому разі будет № 1 чи № 2?

Юлія 13:48
oksana, *вже була довідка до плану під № 1

EVGENIY 13:51
ДЮСШ, так в місяць нарахування

EVGENIY 13:53
Юлія, 2

EVGENIY 13:54
Юлія, є довідки про зміни до кошторису які одночасно вносять зміни і до плану асигнуваннь у таких номер однаковий буде, а я довідка яка тільки план асигнуваннь чипає. і є довідка яка тільки кошторис не чипаючи план асигнуваннь у таких будуть різні номери

oksana 13:57
Юлія, я мала на увазі, що довідки до кошторису і помісячного плану можуть мати різну нумерацію

Yrumka 14:03
помогите ответьте на 12:59

Юлія 14:05
EVGENIY, oksana, дякую)

Лада)) 14:11
Yrumka, у соцзахистах різного виду компенсації не підпадать на закупівлі через систему у вас теж компенсація, можливо краще запитати на майданчику (подзвонити)там де ви зареєстровані, вони трохи краще знають закон, може підкажуть

Yrumka 14:15
Лада)), спасибо обязательно позвоню

НН 15:12
в е-data яку статтю і пунк нового закону "Про публічні закупівлі" вказувати?

EVGENIY 15:14
НН, viewtopic.php?f=181&t=5868&p=101379#p101379

ЛюдКа 15:20
777 ви тут?

777 15:21
ЛюдКа, ныби так))))

ЛюдКа 15:25
777 питала вчора у всих а сьогодні в вас питаю, якщо в нас тендерний комітет, зареєструвались на майданчику, а підпис для реєстрації взяли не голови тендерного комітету а керівника установи, договора висвітлює сектетар на майданчику і все підписує ЄЦП керівника. Я кажу це мабуть неправильно, але мене не чують

777 15:27
неправильно 100% відповідальність несе голова, секретар, члени ТК. Хто по положенню відповідальний того має бути і підпис і не просто, а ЕЦП від юр. особи

777 15:30
в ТК відповідальний за своєчасне оприлюдненняи ніби секретар (я уо в мене питання так не стоїть) от його підпис і має бути

ЛюдКа 15:31
777, якщо вам не важко, будьласка, скиньте зсилку на пункт законодавчої бази де це прочитати моєму голові тендерного комітету

ЛюдКа 15:32
777, я так розумію секретар тендерного комітету повинен мати єцп на себе як секретар тк такої-то установи?

777 15:34
ЛюдКа, ні, просто як на працівника вашої установи, у підпис ЄДРПОУ просто якось закладається і все

Таня 15:35
працівник демобілізувався й збирається у відпустку.Він має право ТІЛЬКИ на щорічну основну відпустку?

керр 15:38
Таня, додаткова щорічна, як правило, пов'язується з умовами чи характером праці, він у вас трудових обов'язків не виконував ...

777 15:40
ЛюдКа, https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/201 ... 19093.html там все логічно зрозуміло

ЛюдКа 15:42
777, морочу голову , але знову, єцп печатки установи ??????????

777 15:43
ЛюдКа, ні секретаря ТК або голови або члена. Ну в ДФС наприклад роблять такі як потрібно ключі

777 15:44
це має бути л

777 15:44
відповідальна за проведення закупівель людина, от з кого потім будуть питати по закупівлям той має і підписувати

ЛюдКа 15:55
777,ми держслужба в кожного є цифровий підпис ми здаємо декларацію, але секретар запевнив всих що її підписом в систему не пускає щоб зареєструвати установу на майданчику.

777 15:56
ЛюдКа,

777 15:57
підпис голови ТК? а секретарю інший зробити?людський фактор називається. Можливо вважає що якщо не свій підпис то ніби й не відповідає за роботу?

777 15:57
ну і вже ж зареєстровані..

ЛюдКа 16:01
777, ми вже зареєстровані на майданчику, але для реєстрації брали підпис єцп голови, і зараз для оприлюднення договорів знову ж таки секретар бере в мене підпис єцп керівника установи,

Марина 16:02
ЛюдКа, не правильно...

ЛюдКа 16:04
Марина, і я кажу що це неправильно, секретар повинен підписувати все що робить а виходить підписує керівник, а він сном духом нічого не знає , а єцп керівника (нікому не кажіть) є в мене.

Марина 16:06
ЛюдКа, тоже не говори никому но и у меня тоже))))

Марина 16:06
ЛюдКа, он у тебя и ты отвечаешь за то что подписано его подписью.... НЕ ДАВАЙ,,,,

Олена 2 16:09
Доброго дня.Скажіть,будь ласка,людину прийняли на посаду заступника директора територіального центру.1.Чи належить їй виплата надбавки за вислугу років,коли в Порядку №239написано заступнику керівника з основної діяльності?В штатному розписі посада просто заступник директора. 2.Чи зараховується до стажу роботи ,що дає право на надбавку робота на

Олена 2 16:11
2.Чи зараховується до стажу роботи ,що дає право на надбавку робота на посаді начальника управління праці та соціального захисту населення. 3. Працівника прийнято на посаду заст.директора 14.07.2020р.,то надбавку виплачувати з 01.08.2020?Подробиці: https://buhgalter.com.ua/

керр 16:11
Олена 2, у Вас там скільки заступників?

Сергій 16:11
ЛюдКа, так призначте керівника установи секретарем ТК). Так можливо думаю. І все буде гаразд) Все одно він також відповідальний. У нас коли був ТК головою був керівник установи, якщо призначе себе секретарем то нічого страшного)

Олена 2 16:11
Один

керр 16:12
Олена 2, посада начальника управління - це період перебування на державній службі в держоргані управління

Олена 2 16:13
То значить в таж для цієї надбавки не враховується?

ЛюдКа 16:13
Марина, я думаю у всіх бюджетників така історія ( про єцп керівника).

Марина 16:14
Сергій, ага так керивнык и хочет быть секретарем))))))) он и головой ТК не хочет...

керр 16:14
Олена 2, управління соцзахисту не є держ чи комун закладом соцзахисту і оплата праці та по іншому НПА

Світлана 16:14
Доброго дня!Неприбуткова організація, раніше подавали звіт про суми податкових пільг,його відмінили, якийсь звіт натомість потрібно подавати?

ЛюдКа 16:15
Скажіть де прописаний алгоритм діяльності ТК в законі про публічні закупівлі?

Люсія 16:15
Світлана, ны

Сергій 16:15
Марина, та зрозуміло що не хоче), але ж не тільки голова ТК , секретар та члени ТК відповідають за це) А і керівник установи)

Марина 16:15
ЛюдКа, да их скоро вообще не будет...

ЛюдКа 16:16
Марина кого не буде?

Сергій 16:16
ЛюдКа, може краще все на УО особу перенести?

Сергій 16:16
ЛюдКа, тк, з 2022 року)

Марина 16:16
Сергій, а у них разговор короткий.. я ничччее не подписывал, ниччее не знаю)))) на то вы и ТК , отвечайте)))

Марина 16:16
ЛюдКа, ну не керивников же))))))))))))))))))))))))))))) ТК

Yrumka 16:17
777, сможете мне ответить на вопрос 12:59

Марина 16:17
Сергій, вот это самое целесообразное сейчас...

ДАБК 16:17
Доброго дна! А доплати УО Хтось робить?

Сергій 16:18
Марина, а Ви йому ст. 164 покажіть закону в новій редакції) хай ознайомиться) цікава стаття)

Марина 16:18
Yrumka, мы в прозоро видшкодування не оприлюднювалы... казна вопросы позадавала и замолчали

Марина 16:19
Сергій, ой ты знаешь... мне удалось отбить бухгалтерию от всех этих процедур))) и даже вникать не хочу))))

Сергій 16:19
ДАБК, ну як сказати. У нас в положенні то прописано про доплату но ще не платили. Поки що навіть не знаю як.

ЛюдКа 16:19
Марина я б не питала нічого я в тк ЧЛЕН!!!!!!!!!!!!!

Сергій 16:20
Марина, як Вам тоді пощастило) це дуже добре і так роботи іншої хватає)

Марина 16:20
Сергій, посадовим ОМС делать доплаты некак, если УО максимально получает надбавку и премиб макс размер...

ЛюдКа 16:20
Сергей у вас тк? чи уо?

Марина 16:20
Сергій, не то слово... 20 КПКВК и миллион айбанов))))

Сергій 16:21
Марина, та отож) це ще треба положення про преміювання і кол дог. дивитися скільки можна платити

Сергій 16:21
ЛюдКа, уже уповноважена особа) з прошлого місяця

Марина 16:21
Сергій, соболезнования((((

Сергій 16:22
Марина, а ще ж звіти різні і так далі)

Марина 16:22
Сергій, и ответственность.

ЛюдКа 16:22
добре вам а коли був тк оприлюднення договорів на майданчику хто підписував?

Сергій 16:22
Марина, та поки що не потрібно) нам допомагають. І це також)

ДАБК 16:23
А по 268 постанові 50% від окладу неможна? Хто небуть вже бачив якісь роз'яснення?

Сергій 16:23
ЛюдКа, я як секретар)

А 16:23
Олена2,почитайте п.4 Порядку №239,дає право на надб.за висл.років час роботи у державних та комунальних установ.закладах та організ.незалежно від підпорядкування,на посад.визнач.п.3 цього Порядку

Сергій 16:24
ДАБК, недавно в Бюджетній бухгалтерії стаття була по доплаті)

ЛюдКа 16:24
Сергій, який єцп ви приміняли, де його брали і брали просто на прізвище?

ЛюдКа 16:24
коли були секретарем тк?

Сергій 16:25
ЛюдКа, та підписував тим що і звіти в ДПС, е-дату, е-звітність. Брав в податковій

Марина 16:25
Сергій, ну как бы в положении у нас не написано сколько платить, размер месячной премии заложен в кошторисе и больше мы никому не платим.. но в положении можно прописать маленький интересный пункт что начальник при наявности экономии ФОП имеет право премировать сотрудников за то.то.то... на свое типа усмотрение в размере таком то... но это будет ка

ЛюдКа 16:25
Сергій ви голбух?

Сергій 16:25
ЛюдКа, так)

Марина 16:26
ЛюдКа, Сергій, у нас УО подписывает своим личным ЕЦП

Сергій 16:26
Марина, і буде свято) працівникам. Тільки відповідальність боюсь не покриє якщо щось грандіозне буде

ЛюдКа 16:28
Сергій у нас секретар просто працівник, в нього є цифр підпис для здачі декларації, і цей працівник каже що майданчик не приймає її цифру а вимагає керівника????????????????? Я знаю що ЦЕ БРЕД, але всі в нього вірять а ч як баба Яга задаю неправильні питання

ЛюдКа 16:30
Сергій, коли ви перейшли від тк до уо, на майданчику поміняли на підпис уо, чи ви був секретар а став уо?

Сергій 16:32
ЛюдКа, так просто попросіть щоб при Вас зайшла і щось підписала. Можливо якісь проблеми на майданчику. Хоча в принципі це брєд. У нас вообще я не знаю на який ЕЦП реєстр. і підп. нормально. Став) . Та там ще потрібно кабінет свій создавать як уо. Це недовго і прив`язуэш до головного

ЛюдКа 16:34
Сергій то ви реєстрували установу на майданчику чи вам хтось допомагав?

Сергій 16:35
ЛюдКа, реєстрували самі, але ще коли я не працював.

Сергій 16:35
ЛюдКа, от уо уже я реєстрував)

Сергій 16:39
Всім доброго вечера і з наступаючим святом) буду вже вирушати додому.

ЛюдКа 16:40
Я волаю просто зробіть уо, бо в тк все робить секретар , а що він наробить відповідатимуть всі члени, в тому числі і я, а спитати чого секретар так робить "ніззя".

ЛюдКа 16:41
Сергій ЩАСТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Марина 16:41
Подружки прислали..... Чем дольше она работала в бухгалтерии тем больше ее подпись походила на фразу "иди на х....й"))))))

ЛюдКа 16:43
Марина, я задумалась мені вже давно пора змінити підпис хіхіхіхіхіхіхіхі а я думаю чого це в мене дах зносить, а все так просто..........

Олена 2 16:44
А, тому і засумнівалась,там же пише,що оплата праці таких працівників здійснюється відповідно до умов оплати праці держ та ком. установ соцзахисту населення.А в управлінні праці згідно яких умов була оплата праці?

Марина 16:44
ЛюдКа, )))))))))))))))))))))))))))))))))

керр 16:46
Олена 2, оплата, як для державних службовців, прочитайте перший пункт будь якого положення про управління соцхзахисту і будете знати чи є це установа соціального захисту чи місцевим органом державної виконавчої влади

А 16:48
Олена2,незалежно від підпорядкування

А 16:49
Олена2

керр 16:51
А, до стажу роботи для виплати надбавки за вислугу років працівникам державних та комунальних установ соціального захисту населення не зараховується час державної служби, служби в органах місцевого самоврядування

А 17:00
керр,дайте ссилку де таке написано

керр 17:04
А, а де визначення що державний орган РДА чи ОДА що реалізує соціальну політику є установою соціального захисту)

А 17:05
Порядок №239 почитайте

керр 17:05
А, а щодо сутті питання то тема уже не раз "перетерта" силку дати не можу ба вона на іншому ресурсі - «Праця i зарплата» N 22 (794), 13 червня 2012 р.

керр 17:06
А, читали цей порядок і не раз , не проводиться оплата праці в управлінні на умовах встановлених спільним наказом Мінпраці і Моз та інших наказів Мінсоцполітики

А 17:16
ви рахуєте,що до стажу тільки входять тільки за умови,якщо оплата здійснювалася до наказу,за яким працює терцентр?

керр 17:20
А, якщо питання тільки по бувшому начуправління то достатньо факту, що він не працював в той період в установі соцзахисту

А 17:22
мені цікаво знати,який ви період не робочий рахуєте?

керр 17:25
А, період роботи на посаді державного службовця або посадової особи ОМС - начальник управління праці та соціального захисту населення

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”