Архів чату за 17.07.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:58
Всем привет)))

Аліса 08:03
Всім доброго післясвяткового ранку!

АІ 08:05
Доброго ранку та вдалого закінчення тижня!

Саша 08:21


oksana 08:29
Доброго ранку всім!

Тетяна 08:35
Доброго ранку

ЛюдКа 08:45
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!!! Настрій супер!!!!!!!

Марина 08:50
Отмечали праздник?????

ЛюдКа 08:52
нам вчора колектив зранку такий позитивчик влаштували що згадуємо і сьогодні

Новенька 08:53
Доброе утро!

Новенька 08:56
Помогите пожалуйста с проводками))) Нам вернулась на загальный счет сумма алиментов. Сделали восстановлениие кассовых и опять тправили. Подскажите пожалуйста как отразить это в проводках. Я поставила Дт2313 Кт6518 Возврат и Дт6518 Кт2313 отправили снова сумму. А как оторазить само восстановление кассовых?

яна 09:08
Доброго дня, чи рахується індексація працівнику при прийнятті на роботу с липня чи серпня 2020 року

Марина 09:09
ЛюдКа, везет))) нас никогда не поздравляют...

яна 09:09
підскажіть будь-ласка, або де можна почитати про розрахунок індексації

Марія 09:09
Що потрібно сканувати при оприлюднені договору на закупівлю до 50тис грн Протокол і договір

EVGENIY 09:10
Доброго ранку :) Всім гарного дня і смачної мінералки всім хто вчора святкував )))

EVGENIY 09:10
яна, https://buhgalter.com.ua/articles/indeksacziya-dohodiv/

EVGENIY 09:11
яна, інлексація не залежить від дати прийняття, залежить від дати останнього підвищення окладу по посаді

EVGENIY 09:11
Новенька, https://buhgalter.com.ua/other/bezkosht ... pada-2018/ я там показував на живомоу прикладі відновлення касових

EVGENIY 09:12
ЛюдКа, так розповідайте що було?

Марина 09:12
EVGENIY, вот,вот))))))

яна 09:12
а якщо посада створюється для цього працівника

EVGENIY 09:15
яна, значить дата створення посади то і буде базовіий місяць, але це не точно :) Здається якесь роз'яснення було але не можу знайти

Новенька 09:16
EVGENIY, Спасибо!

Катерина 09:16
Добрий день! Люди, на яку статтю Закону будемо посилатись в Є-даті при заповненні договору: абзац 1), 3) п.1, ст. 3?

ЛюдКа 09:22
Розповідаю, прийшли коліжанки, заспівали пісню нашу (про бухгалтера), подарували сувеніри, ми всих запросили на бокальчик чаю з конфетами, керівництво дозволило після обіду відпочивати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЛюдКа 09:25
Ага, ага, а я думаю я своїми розповідями тільки засмічую чат, а тепер бачу ні таки позитивчик від мене діє. Це приємно!!!!!!!!!! Я в серпні планую в відпустку так що ніяких семінарів на цей період не планувати, я ж пообіцяла в Київ приїду обов'язково"""""""

ЛюдКа 09:27
А ввечері вдома на мангалі жарили рибу, пили сідр яблучний, спати лягла в 24,00. Зранку як сонечко!!!!!!!!!!!!!

EVGENIY 09:28
ЛюдКа, так я теж у відпустку в серпні :)

Олена 09:29
EVGENIY, доброе утро. Евгений, можно Вам на почту отправить программу РМ Фіндокументи. Я уже писала о своей проблеме. Не могу посмотреть и открыть набранные розпорядження

EVGENIY 09:29
Олена, конечно

ЛюдКа 09:29
Ок

EVGENIY 09:30
Олена, в листі опишіть детально проблемку

Олена 09:31
EVGENIY, ок

НАТАЛИ-Я 09:36
В прозоро набрала план закупівель, як підписати та оприлюднити. натискаю підписати ЕЦП, пише робота з підписом і все

Катерина 09:51
НАТАЛИ-Я, зателефонуйте на "Гарячу" свого електронного майданчика і вони вас зорієнтують про роботу майданчику. З власного досвіду скажу: оновлюйте сторінку майда нчика

Катерина 09:51
Колеги, на яку статтю Закону будемо посилатись в Є-даті при заповненні договору: абзац 1), 3) п.1, ст. 3?

НАТАЛИ-Я 09:52
Катерина, Дякую!

АнДрій 09:56
Підкажіть, будь ласка, у звіті з ЄСВ в табл.6 матеріальну доп на оздор включаємо в стрічку зарплати (код 1), чи у стрічку відпускних (код 10)?

123 10:00
Чи можна видалити опублікований план закупівель, якщо виявлена помилка?

Саша2 10:08
Всім привіт .АнДрій, код 1

ГАННА 10:19
Скажіть будь ласка чи можна виплачувати премію під час догани?

Normal 10:22
подскажите в юрид обяз если авторский прямой договор, нужно указывать процедуру закупывлы?

НН 10:25
ГАННА: ні

ІННА 10:25
ГАННА, звичайно ні

EVGENIY 10:27
Normal, У графі "Дані бюджетного зобов'язання: інформація про закупівлі" проставляється ознака "00", якщо бюджетне зобов'язання взято розпорядником бюджетних коштів без застосування процедур закупівель / спрощених закупівель; проставляється унікальний ідентифікатор закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, якщо бюджетне зобов'язання вз

Світлана т-ц 10:28
Доброго дня, чи потрібно відображать у звіті 1 ДФ благодійні пакунки АТБ та яку ознаку доходу ставить. Все провели через казну за всіма правилами

Люба 10:35
Доброго дня, пцідскажіть, послуги з вогнезахисту дерев'яних конструкцій код класифікатора ДК 021:2015 (CPV) :45340000-2?

123 10:36
ГАННА, ні, за умови що вашими документами передбачено що така виплата є заохоченням

АнДрій 10:39
Саша2, Дякую.

Люба 10:46
колеги, хто робить вогнезахист дарев'яних конструкцій, який код застосовуєте?

Катя 10:51
EVGENIY, чи обов'язково проплати проганяти через 6 клас, багато організацій кажуть, що "не паряться" із рахунку 2313 списують на 8 клас....Де знайти підтвердження як правильно????

EVGENIY 10:56
Катя, які саме проплати маєте на увазі?

882 11:07
підкажіть будь ласка, вперше стикаюсь. нам благодійна організація передала захисні маски, перчатки, дезинфектори - які наші подальші дії?

ната 11:09
чи можна надати працівниці відпустку, як одинокій матері за 2018 та 2019 роки, якщо її дитині у 2019 виповнилось 18 років?

Normal 11:10
EVGENIY, 10:27 сейчас на скоко я понимаю все закупки нужно выставлять ...

керр 11:18
ната, так, відпустка за календарний рік

ната 11:20
керр, це я розумію. мене цікавить чи зберігаються ці відпустки після повноліття дитини?

керр 11:21
ната, "зберігається" адже за таку відпустку передбачена випалата грош компенсації при звільненні у випадку її не використання

EVGENIY 11:25
Normal, да ви вірно розумієте, але не всі ваші платежі є закупками

Марина 11:31
Держмио какой КЕКВ???

Марина 11:32
EVGENIY, пож., какой КЕКВ оплата держмита?

EVGENIY 11:35
Марина, мабуть 2800

Марина 11:41
Марина, да по 2800

ната 11:56
керр, дякую.

А 12:07
Всім привіт,

А 12:08
882,довідку про зміни до кошторису,зведення показників по спецфонду

А 12:10
Катя,як ви відображаєте по обліку рах.та акти за надані комун.послуги

Іра 12:12
Підкажіть, де прочитати зміни про перелік кодів що підпадають під погодження НПІ

Олена 12:36
https://buhgalter.com.ua/articles/zakup ... ho-novogo/

oksana 12:38
Іра, закон про національну програму інформатизації - додаток до методики визначення належності бюдж.програм до сфери інформатизації

oksana 12:40
АнДрій, до зарплати додаєте

ЛюдКа 12:56
Якщо хто знаэ , порадьте???? Чи можна головного бухгалтера назначити уповноваженою або відповідальною особою по закупівлям??????????

ЛюдКа 12:57
згідно закону про публічні закупівлі чи там немає ніякої прив'язки, чи це не є порушення всих засад по відповідальності????????Немає часу шукати норматив??

Наталия 13:03
подскажите при списании части библфонда нужно ли подавать данные в Казначейство?

ЛюдКа 13:06
не треба я сама знайшла відповідь на свої питання 12,56, 12,57

EVGENIY 13:06
Наталия, а что ві хотите подать в казну?

Наталия 13:07
EVGENIY, у меня списание и оприходование лит-ры. Мне на оприход нужно что то подавать в Казну?

EVGENIY 13:10
Наталия, ви в першому питанні питали про списання. як хтсоь міг здогадатися що вас турбує ОПРИБУТКУВАНЯЯ???

EVGENIY 13:10
Наталия, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... akulaturi/

Наталия 13:14
EVGENIY, спасибо. .я просто первый раз списываю библкнии и узнала что нужно при оприходовании надавати довідку до Казни, так це є заміна надходження в натуральній фор мі

oksana 13:20
ЛюдКа, поділіться - яка відповідь

Енгрыбьорд 13:51
Отож. Якщо, знайшли, що не можна, то нам усім цікаво чому

Марина 13:52
ЛюдКа, я интуитивно это все доказывала.. а что ты и где нашла???

Марина 14:02
тааак постанову про районы приняли......

oksana 14:03
Марина, №

Марина 14:03
oksana, 3650

Марина 14:03
если не ошибаюсь

777 14:03
Марина, шок и аут полный

777 14:04
не ошибаетесь на сайте кабмина есть

EVGENIY 14:04
oksana, https://buhgalter.com.ua/news/diyalnist ... u-rayoniv/

Енгрібьорд 14:04
"готується на підпис"

EVGENIY 14:05
я так і не зрозумів що буде з районним органами в районах які ліквідуються

777 14:05
ну это уже не принципиально....опять без работытьху.

777 14:07
и вообще такое глобальное изменение на 26 листиков??? из них 25 перечень районов??? ивсе?? а органам всяким что делать??

777 14:07
пздц

Енгрібьорд 14:10
777, EVGENIY, там же чітко написано .... тратата... привести у відповідність... тратата.так що будуть ще номативні акти. так би мовити на підставі цієї постанови

Катя 14:10
EVGENIY, є уточнений проект. Там вже інша кількість районів

Енгрібьорд 14:11
"Нє царскоє ето дєло" все в одній постанові відразу прописувати

777 14:11
Енгрібьорд, чыткыше й не напишеш, дыйсно

EVGENIY 14:11
Енгрібьорд, цікава реформа майбутнє якої нікому не відоме

777 14:12
EVGENIY, вони й самі до пуття не бачуть те майбутнє

Енгрібьорд 14:12
Ну, у нас так закони й приймаються. Що потім ще декілька років правки вносити та роз"яснення писати треба

Марина 14:14
да никто вообще не понимает ничего... сами депутаты говорят что будут дублирование функций убирать... а что это значит неведомо... но райдержадминистрации переживают о своем существовании...

EVGENIY 14:15


Марина 14:15
EVGENIY, а Женя слушает да ест))))))

ЛюдКа 14:16
про УО, ы керывник ы головний бухгалтер можуть бути уо або відповідальною особою. Саме цікаве знаєте що? хто саие більше задавав питань( я це я, як не дивно) то тепер мені як дуууууууууууже відповідальному працівнику і навісять цю роботу по уо, а той хто цим повинен був займатись "не оправдав довєрія". А як понижувати посаду мою то фіг я її

ЛюдКа 14:16
відстояла. Сміх (істеричний) крізь сльози!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Енгрібьорд 14:19
ЛюдКа, мда, погано у нас бути відповідальним і оправдующім довєріє

ЛюдКа 14:19
А про райони, то це факт, а нашого не буде. Хіхіхіхіхіхііхі

Енгрібьорд 14:20
ЛюдКа, у нас так само. тепер і обласний і районний центр буде в одному місці

Енгрібьорд 14:20
Енгрібьорд, шоб не плутались мабуть

777 14:21
Енгрібьорд, і ми без району будемо. і без роботи відповідно

Марина 14:21
777, а наш район добавили и больше сделали

ЛюдКа 14:21
а хто як ми думаємо???(я маю на увазі всіх бухгалтерів) буде займатися мурашиною працею про ліквідацію , знову ж таки той хто дуууууууууууже відповідальний. ЗАДОВБАЛО!!!!!!!!!

Марина 14:22
ЛюдКа, настроение хорошее утром по-моему у тебя сегодня было???)))))

777 14:23
Марина, пощастило? А там хто зна Це ж тепер наш район ще кілька сваляться... "Я маленькая лашадка..."

Енгрібьорд 14:23
Попри те що працюю я в ОТГ і робота в мене лишеться. Ця реорганізація з вратою міста статусу райцентра явно не піде місту на користь. І так працювати особливо ніде...

ЛюдКа 14:24
А В МЕНЕ І ТЕПЕР ГАРНИЙ НАСТРІЙ, тільки хочеться коєкого просто вбити!!!!!!!!!!!!!!!!!

Марина 14:24
777, а кто его знает... я думаю нашего города ничего не коснется, город это ж тоже отдельная громада...

Марина 14:24
ЛюдКа, так убей)))))

777 14:24
ЛюдКа, вбийте і ліквідувати нічого не доведеться

Марина 14:25
Енгрібьорд, ну да... то были самостоятельной админ единицей то ли в составе района...

Енгрібьорд 14:26
Китайці праві - не дай бог жити у час змін

ЛюдКа 14:26
Марина, 777 Дякую мої любі однодумці. По секреті я їх давно вже вбила подумки. (істеричний сміх ХІ-ХІ-ХІ-ХІ-ХІ-ХІ-ХІ-ХІ)

Марина 14:27
я вот не понимаю функций райдержадминистраций а еще интереснее райрада???? сельсоветов нет, одни ОТГ... откуда бюджет? кем руководить???

Марина 14:28
ЛюдКа, все будет хорошо.... я вот сегодня вовремя с работы уйду)))))

ЛюдКа 14:29
Марина так їх не буде, райрад після місцевих виборів, а адміністрацій трохи пізніше

Марина 14:30
ЛюдКа, а у нас говорят что в законе про выборы райрады есть.... может там где не все еще в ОТГ?

ЛюдКа 14:32
Марина, не знаю, я знаю що особисто мені буде весело, чи залишимся, чи ліквідують, чи переіменують. Я неодноразово брала участь в ліквідації бюджетників, це просто капець нервовій системі. ЗАП'Ю.

Марина 14:34
ЛюдКа, да я это знаю....... Людоооок женский алкоголизм не лечится...ненааадооооо))))

777 14:35
ЛюдКа, у мене такий керівний на попередній роботі був - ліквідувалися за місяць))) перші по області)

ЛюдКа 14:43
Марина Емоції, до понеділка є час, приведу себе в стан спокою, по можливості. А я Жені пропонувала, зберіть нас , поки не пізно. Ось як виходить..........

ЛюдКа 14:45
777, у мене керівник тепер суперовий, але якщо керівник мене особисто просить я ж не можу відмовити. Якось так........Отака я .............заробляю собі пенсію чи репутацію..............Одні питання, відповідей немає............

Марина 14:54
ЛюдКа, да интересно встретится в неформальной обстановке)))) так по чату такие уже родные вроде все))))

Олена 2 15:04
Доброго дня.купуємо комп'ютер,вартість 18 тис.грн..Підскажіть ,будь ласка, чи потрібно повідомляти Мінцифри про це?

Тетяна 15:09
Олена 2, Так

Марина 15:09
Олена 2, да

Ольга 15:19
А де можна почитати по етапно що подавати на це Мініструрство цифрової трансформаціїїї

Олена 2 15:27
Як повідомити

Ольга 15:28
Олена 2, Да маємо заключити договір на заправку катріджа і чи можливо на нам не треба подавати?

Марина 15:28
Ольга, треба

Ольга 15:29
Марина, які саме документи і куди

Марина 15:32
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform

Олена 2 15:33
Марина, Ремонт ,технічне обслуговування персональних комп'ютерів,офісного,телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання,а також супутні послуги(Код ДК 021:2015-50300000-8) не потрібно погоджувати і повідомляти

Ольга 15:34
Марина, Дякую а це повідомлення подавати в день заключення договору чи можна пізніше

Марина 15:34
Олена 2, ББ №44 спецвыпуск, там включен этот код

Марина 15:35
Ольга, у нас казна проверяет, поэтому заключили и перед регистрацией в казне я повидомляю...

oksana 15:37
Марина, Бюджетна бухгалтерія? Бо у мене останній номер 26-й прийшов

EVGENIY 15:38
https://buhgalter.com.ua/articles/zakup ... ho-novogo/

Марина 15:39
oksana, 2019 год

EVGENIY 15:39
Марина, ви ж минулорічний дивитесь

Марина 15:41
EVGENIY, ооооооо пропустила..... спасибо, сохранила.... аааа я июнь сама была, понятно.. я вообще не помню как он прошел...

Олена 2 15:45
Марина, ББ №23 за 2020р.,прийнято нову Методику №67

Марина 15:45
Олена 2, уже выяснили)))

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”