Архів чату за 18.05.2023 чт (120)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10281
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:02
Всім привіт)

Таня 08:17
Доброго ранку, підкажіть будь ласка як правильно порахувати вартість за навчання дітям, які надійшли на контракт до коледжу. Може є якась формула.

Інна 08:17
Доброго ранку, У Вас СДО працює, у мене викидає "помилка провірки сертифікату"

ФСН 08:46
Інна, щойно зайшла. все добре

Марина 08:48
Якщо день відїзду та повернення з відрядження вихідні, добові не сплачуємо?

Інна 08:49
ФСН, дякую за відповідь.

Н. 08:56
Марина, за кожний день (включаючи день вибуття та день прибуття) перебування працівника у відрядженні в межах України, враховуючи вихідні, святкові й неробочі дні та час перебування в дорозі (разом з вимушеними зупинками), йому виплачуються добові.

EVGENIY 09:07
Доброго ранку, всім гарного дня

Марина 09:09
Н., дякую, щось тупанула)))))

Марина 09:27
Інна, перезавантажте сертифчкати казни ті що при в ході СДО видавало. В мене було таке скачала їх по новому поставила в папку й запрацювало

Катерина 09:27
Доброго ранку! Підкажіть, в СДО підписала платіжку і відправила на підпис начальнику і забула прикріпити сканкопію договору, чи можна якось видалити цю платіжку або повернути від начальнику бухгатеру, щоб додати сканкопію?

Валентина 09:28
Катерина:Видаліть її і загрузіть заново

Валентина 09:29
Чи можно прийняти людину на час знаходження основного працівника у відпустці за власний рахунок 90 днів?

керр 09:30
Валентина, можна, це буде строковий трудовий договір

Валентина 09:30
Тобто договір ЦПХ?

Катерина 09:32
Валентина, "Файл містить документи, які заборонено видаляти. Вилучення заборонено." - ось таке повідомлення мені дає СДО

керр 09:34
керр, читайте уважно "строковий трудовий договір")

Валентина 09:36
Катерина:тоді загрузіть просто заново новий

Катерина 09:40
Валентина, Дякую)))

Валентина 09:45
Катерина::)

Марія 09:58
Доброго ранку! Підскажіть,будь ласка,робітник працює і за основним місцем роботи та за сумісництвом на одному підприємстві,лікарняний оплачувати і там і там?

Катя 10:08
ДД, якщо бібліотекар школи прийнятий до 1997 року, то в нього 28 календарних днів відпускти щорічної?

*-* 10:08
Сьогодні СДО спить ...

керр 10:10
Катя, так, таким зберігають тривалість відпустки в робочих днях в перерахунку на календарні дні

Катя 10:11
керр, чи є десь прописано це, в порядку чи законі? Бо мій гол.бух. відмовляється оплачувати

керр 10:14
Катя, пункт 2 постанови Верховної Ради № 505/96-ВР від 15.11.96 "Про порядок введення в дію Закону України"Про відпустки"

Катя 10:15
керр, ДЯКУЮ

Домінка 10:15
Добрий день! така ситуація, виявили зайві кошти при поданні заявки на виплату лікарняного в пфу. Як їх повернути? Чи хтось стикався?

Танюшка 10:19
Домінка, доброго ранку. Ми ходили до свого ПФУ і брали реквізити. Коли кошти надійшли просто повернули їм назад платіжним дорученням. (як лікарняні набирається в СДО)

Домінка 10:26
Танюшка, дякую!

Інна 10:27
Підкажіть, будь ласка, якщо в кошторисі зовсім не передбачені кошти по КЕКВ 2250, а працівник буде їхати на тренінг в інше місто. Проживання та харчування - за рахунок організатора. Як вирішити питання оплати добових та проїзд, щоб не просити додаткові кошти? Чи можна заплатити за цей день звичайну зарплату?

наталі 10:47
Інна, перепланувати з інших КЕКВ або просити виділити кошти на КЕКВ 2250

Людмила 10:52
Підкажіть, будь ласка, працівниця знаходилась у відпустці по догляду до 3р., з 14.04. по 05.05. взяла щорічну відпустку. З 08.05. відкрите лікарняне по вагітності і пологах. В розрахунок брати лише квітень чи квітень-травень?

Інна 10:53
наталі, Дякую

Тетяна 11:01
Добрий ранок! Підкажіть, як роздрукувати проведені довідки з СДО. Повідомлення про проведення є, а в пакетному друку документів їх немає. Чи може вони по іншому друкуються?

Катя 11:01
Якщо працівник йде у відпустку щорічну, з подальшим звільненням, то останній день відпустки це день звільнення? І якщо він припадає на вихідний день чи можна звільняти так?

Валентина 11:20
Тетяна:А навіщо вони Вам?

Тетяна 11:29
Валентина, для паперпового підтвердження

юлія 11:32
Підкажіть будь ласка, бо зовсім заплутались. Нам безоплатно передали МНМА в минулому році. А в цьому році ми їх передаємо іншй установі. Які проводки? враховуючи списання частини внесеного капіталу на суму зносу?

EVGENIY 11:38
юлія, дарунки?

EVGENIY 11:38
безоплатно можна отримати від установи вищого рівня а можна отримати дарунок і тут різні проводки

EVGENIY 11:40
5111 1113 - 50%, 1412 1113 - 50%

EVGENIY 11:41
це на дарунки ну у вас скоріш за все вони адже пишите що знос зменшував капітал

Вікторія 12:27
Домінка, на те щоб повернути кошти без штрафу у вас є 3 дні

Домінка 12:30
Вікторія, дякую, потрібно поспішити

ЛюдКа 12:30
Всім привіт !!!Мирного дня!!!

ФСН 12:32
ЛюдКа,

ФСН 12:32
😎

ЛюдКа 12:33
Якщо відрядження з 01.05 по 20.05 добові оплачуємо 20 днів чи за графіком установи в якій працівник працює? Відрядження в інше місто на навчання.

ЛюдКа 12:34
ФСН (обіймаю)

ЛюдКа 12:36
що із смайликами? де поділись жовтенькі?

ВІК 12:46
ЛюдКа, добові за 20 днів

Юлія 12:51
Добрий день, підкажіть, будь ласка, покупка монітору який кекв?

ФСН 12:57
ЛюдКа, смайлики Євгеній наш обновив.

ФСН 12:57
Юлія, 2210 або 3110

Юлія 13:07
ФСН, а точніше, як буде правильно?

Юлія 13:08
монітор 6 тисяч коштує, але строк більше року використання

Марина 13:12
Юлія, нам фін управління фінансує якщо МНМА то 2210, а якщо ОЗ то 3110.

Юлія 13:13
Марина, ну монітор це ж основний засіб? У нас є і на капітальні і на поточні можливість оплатити, треба так , як правильніше.

Марина 13:15
Юлія, Згодна з вами що монітор теж основний засіб....

Юлія 13:17
Марина, то тоді логічно 3110?

ФСН 13:18
Юлія, наша казна відштовхується від суми. У нас це буде 2210

Юлія 13:20
ФСН, але ж відповідати будемо ми , а не казна. Чи можемо ми оплатити основний засіб , як матеріал?

Марина 13:21
Юлія, ФСН, я вже стомилась з казною і фініками з цього приводу розмовляти.... я вважаю що можна і з 2210 і з 3110, але може звісно я і не права...

Марина 13:22
або все 3110, незалежно від того що монітор меньше чим межа... я рахую що вартісна межа є для того щоб розуміти на які рахунки оприбутковувати, а не з якого кекв платити....

Марина 13:24
Мабуть з 2210 ні... бо це ж придбання кап. активів...

Марина 13:24
а от монітор з кекв 3110 можна... і чому ділити на 2210 і 3110 не розумію..

Юлія 13:25
Марина, дякую за допомогу

EVGENIY 13:25
ЛюдКа, тепер у нас замість смайликів емодзі 😊

ЛюдКа 13:26
Вік 12,46 Дякую, давно не було виплат, підтвердила свої знання....😊

EVGENIY 13:27
Юлія, дивіться в вашу облікову політику там вартісний критерій треба прописати і тоді від нього визначати ОЗ або ІНМА

Марина 13:27
EVGENIY, так питання у кекв для фінансування

ЛюдКа 13:28
EVGENIY: емодзі норм, можна їх зробити трішечки більшими, поки роздивишся емоцію.....

EVGENIY 13:28
Марина, так від цього і КЕКВ залежить

EVGENIY 13:28
ЛюдКа, запитаю у програмістів

ЛюдКа 13:29
👍

ЛюдКа 13:29
я сподіваюсь це ок????

ЛюдКа 13:36
якщо керівник у відрядженні був, хто затвердить звіт про використання коштів сам собі?

EVGENIY 13:36
ЛюдКа, це лайк тобто круто

ВІК 13:38
ЛюдКа, в нас керівник затверджує сам собі

Марина 13:41
ЛюдКа, хай зам затвердить

Вікторія 13:52
Доброго дня! Який КЕКВ застосувати для гербіцидів та ядів від жуків?

EVGENIY 13:56
Вікторія, думаю 2210

Ірина 14:12
EVGENIY, Добрий день.Допоможіть будь ласка, в штаті працює людина, яка користується ПСП на дітей, укладаємо з нею договір ЦПХ, чи втратить вона право на ПСП, чи враховувати суму по ЦПХ до загального оподатковуваного доходу. Дякую!

ФСН 14:12
Юлія, Марина, основні купляються і по 3110 і по 2210, і навіть 2240 може

EVGENIY 14:17
Ірина, я думаю треба враховувати і договір ЦПХ при визначенні суми, якщо перевищую то ПСП не застосовувати адеж ПСП застосовуються до доходів за місяць, і коли пише заяву то вона там вказує що доходів більше не має окрім зарплати і там типу осознаю відповідлаьність

EVGENIY 14:18
ФСН, трішки не так, первісна вартість ОЗ може формуватися як по капвидаткам так і поточним, але купувати об'єкт ОЗ треба по 3110

Юлія 14:37
EVGENIY, якщо монітор ставити на 1113, то купуємо з кекв 2210?

Людмила 14:44
Допоможіть, будь ласка, 10:52

Даша 14:48
Доброго дня, підскажіть будь ласка, керівник йде у відпустку, але до грудня місяця була заступником, а с грудня керівнком стала,як рахувати?

керр 14:51
Даша, якщо переведена на іншу посаду, так і рахуємо розрах період 12 місяців, що передує місяцю надання відпустки

керр 15:00
Людмила, травень не може потрапити в розрахунок, це місяць у якому настав страховий випадок... п.3, 25 Порядку 1266

Надя 15:08
Доброго дня, підкажіть чи включаємо в розрахунок відпускних матеріальну допомогу на оздоровлення?

Ірина 15:13
EVGENIY, щиро дякую!

Ірина 15:13
Надя, ні

EVGENIY 15:14
Юлія, да

Іра 15:15
Надя, нІ

Надя 15:25
на який документ посилатись, бо читала що матеріальну допомогу на оздоровлення включаємо в розрахунок

Юлія 15:27
EVGENIY, дякую

777 15:27
Надя, не включається, порядок 100

EVGENIY 15:28
Надя, https://buhgalter.com.ua/articles/shpar ... dami-2023/

наташа 15:32
на який рахунок обліковувати меморіальну дошку загиблому воїну

EVGENIY 15:32
Надя, а те що ви читали ви звернули увагу що автор ні на що не посилається а лише своє припущення каже? Всі знаходять це в пошуку і ви вже не перша хто таке питаю і я знаю на якому сайті ви прочитали

Людмила 15:37
керр: а не діє норма, коли немає повного відпрацьованого місяця, то беремо фактично відпрацьований час?

керр 15:43
Людмила, У разі коли особа перебувала у трудових відносинах менше ніж календарний місяць за останнім основним місцем роботи, розрахунковий період визначається за фактично відпрацьований час (календарні дні) перед настанням страхового випадку. Ви ж вказуєте що вона була у трудових відносинах більший період

Надя 15:43
EVGENIY, щиро дякую за відповідь

Людмила 15:56
керр: дякую.

Н. 16:14
наташа, якщо ОЗ 1016/4 гр., або МНМА, дивлячись, яка вартість

Бух ЗДО 16:14
Для списання медикаментів має бути окрема комісія в яку входить медсестра чи може бути та сама комісія яка для запасів і ОЗ?

Н. 16:16
Бух ЗДО, можете включити в ту, що є медсестру, або за участю її

Ірина М 16:20
чи потрібно бюджетній установі затверджувати положення про відрядження?

EVGENIY 16:26
Ірина М, навіщо? Є ж інструкція по відрядження https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... ini-ta-za/

Марія 16:27
Допоможіть!!!Суміснику оплачувати лікарняний чи ні?

EVGENIY 16:29
Марія, перші 5 днів, напишіть в пошуку на сайті сумісник лікарняний

Марія 16:30
EVGENIY, дякую!

Оксана 16:54
Чи нічні включаються до розрахунку середньомісячної зарплати для оздоровчих?

керр 16:57
Оксана, звісно, це ж додаткова зп

EVGENIY 16:58
Оксана, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... yetsya-za/

EVGENIY 16:58
тут про відрядження але суть та сама

Оксана 17:01
EVGENIY, керр, дякую

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”