Архів чату за 19.05.2023 пт (44)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10281
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:09
Всім привіт)

Юля 08:49
Доброго ранку , навчальна сесія нараховується так як відпустка ?

EVGENIY 08:53
Доброго ранку, всім гарного дня 😎

Юля 08:57
Підскажіть , чи є обмеження для надання відпустки під час воєного стану (чи можна брати всю відпустку 31 день , 42 дні , 56 днів ?) чи лише 24 ?

EVGENIY 09:02
Юля, здається це по вашому питанню https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-s ... zagalnoyi/

Юля 09:03
Дякую

Людмила 09:15
Доброго дня. Підкажіть,будь ласка,як записати,щоб пройшло по 590 постанові придбання бутлів і помпи для води

Олена 09:31
Доброго дня!Чи були якісь зміни щодо утримань з заробітної плати згідно виконавчих впроваджень (не аліменти)

Валентина 09:33
У всіх не працює СДО?

ФСН 09:36
Доброго ранку!

ФСН 09:37
Людмила, СФ - придбання води питної (зокрема бутильованої);

Інна 09:39
Добрий день. Чи можна для працівника виплатити компенсацію за невикористану відпустку за попередній рік? У працівника основна відпустка 42 к.д у минулому році з неї використав 24 к.д. Тепер хоче компенсацію за 18 к.д. минулого року? Чи маємо право її виплатити?

Оксана 09:49
Працівнику надали відпустку у зв'язку із смертю батька 3к.д із збереженням заробітної плати. Рахувати як відпустку чи як робочі дні? Не пише, що із збереженням середнього заробітку, тому питаю

керр 09:57
Оксана, якщо така відпустка передбачена колдоговором то там має бути зазначено чи зберігати середній, як правило, таке оплачують по середньому, адже це невідпрацьований час

керр 09:58
Інна, У період дії воєнного стану роботодавець може відмовити працівнику у наданні невикористаних днів щорічної відпустки. Може й надати відпустку чи грошову компенсацію

Ольга 10:32
Інна, https://buhgalter.com.ua/articles/kadro ... ozhna-ale/

марія 10:34
Хто може підказати призначення платежу відшкодування аванс. звіту на відрядження?

EVGENIY 10:35
марія, відшкодування витрат на відрядження згідно авансового звіту, а не авансового звіту

EVGENIY 10:39
марія, ось зайшов на єдату в пошук транзакцій вів код ЄДРПОУ мінфіну і кекв 2240

EVGENIY 10:39
3501010;2250;відшк.витр.на відряд.по Україні для Іванов В.Д.;зг.зв.відом.,а/з7-09.05.23,д13010-05/7-31.01.17;пп2п19пКМУ590-09.06.21.

EVGENIY 10:39
ось так пишуть в міністерстві фінансів фамілію я змінив

EVGENIY 10:40
сорі вів кекв 2250

ЛюдКа 10:53
Всім привіт!!!МИрного дня!!!

EVGENIY 10:54
ЛюдКа, 👍

Normal 11:02
Підкажіть зараз стягуємо по виконавчому листу чи ні?

Normal 11:02
борг не аліменти

EVGENIY 11:43
Normal, https://buhgalter.com.ua/articles/kadro ... provoditi/

1234 11:51
Добрий день, який строк зберігання документів про рух та про списання основних засобів (Актів приймання-передачі та актів списання)?

Л.Л. 11:54
Який термін зберігання табелів обліку робочого часу

керр 11:56
Л.Л., https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-s ... ?image=ogp

Оксана Т 13:29
Доброго дня! Така ситуація. Працівник прийнятий на роботу 04.04.23. З 10.05.23 пішла на лікарняний. Для середньої я беру з/п за квітень і з/п з 01.05 по 09.05. Правильно?

Лілія 13:43
Чи має право головний бухгалтер бюджетної установи отримувати доплату за виконання функцій уповноваженої особи?

керр 13:51
Оксана Т, п.27 порядку 1266 У разі коли застрахована особа перебувала у трудових відносинах менше ніж календарний місяць ..., розрахунковий період визначається за фактично відпрацьований час (календарні дні) перед настанням страхового випадку.

Оксана Т 14:03
керр: Дякую

Марго 14:52
Добрий день. Підскажіть, оплата праці у вихідні дні входить до мінімальної заробітної плати чи йде зверху мінімалки?

Катя 14:55
Підкажіть у вчителя відпустка 56 днів, і по сумісництву водія - 24 дні. 32 дні працівник по сумісництву бере відпустку беззбереження з/п?

керр 15:03
Марго, входить, лист мінсоцу від 17.02.2017 № 391/0/101-17/282

керр 15:05
Катя, за бажанням працівника надається в обов'язковому порядку, зокрема, сумісникам - на термін до закінчення відпустки за основним місцем роботи

Олена 15:21
Normal, З-н 3048-ІХ від 06.02.2023 п.10-2 не передбачено припинення звернення стягнення на заробітну плату у період дії в Україні воєнного стану (звернення стягнення припиняється виключно на пенсію та стипендію, крім рішень про стягнення аліментів)

Олена 15:24
Normal, Нам юстиція надіслала лист, в якому зазначено про необхідність відновити відрахування із зарплати боржників

Normal 15:43
Олена, Закон від 15.03.2022 № 2129-IX припиняється звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інший дохід боржника (крім рішень про стягнення аліментів та рішень, боржниками за якими є громадяни російської федерації);

Марго 15:44
керр, дякую.

Оксана 16:07
на токен можна записати нові ключі для іншого працівника , якщо попередній звільнився ?

EVGENIY 16:27
Оксана, да

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”