Архів чату за 12.07.2023 чт (123)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:14
Всім привіт)

Л.В. 08:21
Привіт-привіт ! Я теж зрання тут, бо маю питання, може хтось щось підкаже. Працівниця на лікарняному і їй у лікарні сказали, що електронний лікарняний сформували, але я його не побачу, тому що .....( я так і не зрозуміла, чому- якесь мутне пояснення...., буде так. як по військових-при чому військові- ніякого відношення до військових ми не маємо)

Л.В. 08:23
Раніше у цієї\ людини вже був ел.лікарняний і все було нормально. А це їй кажуть, що у неї зі статусом щось не так. Ну, я геть нічого не розумію. Ага, ще кажуть, що мужуть мені дать роздрукований ел.лікарняний. Ні в кого такого не було ? І що з цим робити ?

Марина 09:00
Л.В., може лікарня якось некоректно ввела лікарняний?

Марина 09:01
Л.В., а в свій пенсійний не дзвонила? чи бувають такі випадки? як це ? лікарняний існує тільки ви його не побачите?

керр 09:02
Марина, скоріш так і є )

Марина 09:07
це перше що приходить на думку... щось лікарі напартачили саме в програмному забезпеченні.

оля 09:07
Доброго дня! Ми бюджтна установа ,ми можемо заключити договір наприклад до квітня? чи тільки до 31.12.2023.Дякую!

Марина 09:07
оля, до квітня наступного року?

оля 09:07
так)

Оксана 09:22
добрий день. колеги підкажіть хто має ухвалити ще рішення про переоцінку ОЗ, крім керівникі установи, якщо ми управління культури міської ради? Достатньо рішення керівника чи має бути ще й рішення вищого органу управління?

EVGENIY 09:24
Оксана, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... li-ta-yak/

EVGENIY 09:25
Доброго ранку, всім гарного дня

Оксана 09:35
EVGENIY, підкажіть, що означає "погодити"? можна й усно погодити, а можна винести рішення на виконавчий комітет. юрисконсульт в нашій установі сказав що достатньо нашого наказу..... і я роблю з мухи слона😕

Л.В. 09:36
Марина, дякую. Поки що ясно, що нічого не ясно. Але сподіваюсь, що вони роздупляться і зроблять все нормально. Бо раніше теж бувало що лікарняні я бачила із запізненням. Знала, що людина на лікарняному, а його не видно. Дзвонила людині, щоб вона турбувала свого лікаря. Тоді через якийсь час лікарняний появлявся. Ну якось так у нас...

гість 111 09:36
Добрий день,підскажіть як списувати кондіціонер,якщо є довідка про несправність, його потрібно утилізовувати через фірму, чи можна просто списати з обліку ОЗ і все

Олена 09:45
Добрий ранок! Кадрова служба у лютому 2023р.пропустила строки присвоєння працівнику чергового рангу.У липні 2023р. надано розпорядження про встановлення та перерахунок надбавки за ранг. При перерахунку потрібно перераховувати відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення,яка була виплачена за період який потрібно перерахувати,чи ні?

Ірина 09:48
Доброго ранку. Підскажіть будь ласка, чому після оновлення РМ програма не зберігає платіжки? Читала, що у когось була така помилка, але сьогодні тільки стикнулась з нею

Марина 09:49
Олена, вс треба перераховувати

Марина 09:49
все

Тетяна 09:49
Добрий день. Підкажіть як зменшити розмір вікна пысля оновлення РМ. кнопка зберегти є, але її в межах монітору не видно.

EVGENIY 09:51
Тетяна, останню версію оновлення встновіть воно це виправляє

Юлія 09:52
EVGENIY, доброго дня, 9-та, чи ще якась є?

Бухгалтер 09:54
Остання версія не виправляє(

EVGENIY 09:55
Юлія, так 9 там про це написано

Юлія 09:56
9-та не виправляє, щойно по декілька разів формувала.

Тетяна 09:57
9-та виправила, щойно зробила

EVGENIY 09:57
Юлія, подивіться в налаштуваннях екрана може у вас зовсім мале рзширення стоїть

Бухгалтер 10:01
9-та нічого не виправляє по пару разів бавимося щоб зберегти платіжку

EVGENIY 10:03
Бухгалтер, все нормально зберігає

бух.соц.захист. 10:06
колеги, усім доброго і спокійного дня!!!підкажіть, хто має досвід з тарифікаційним списком в закладах соціального захисту...територіальні центри))якщо в штатному стоїть соціальний працівник І категорії, а прийнята людина без досвіду і присвоюється без категорії...чи потрібно міняти штатний, оскільки в наказі на прийняття пишеться -"згідно штатного"

Галя 10:09
У мене не працює СДО...

Бухгалтер 10:10
EVGENIY, якби зберігало то я б не писала

Елена ТЦ 10:10
бух.соц.захист., так треба обовязково, ви не присвоюєте категорію, а приймате на роботу працівника певної категорії, (а в вас такого працівника в штаті не інує)

Лариса 10:10
Добрий день, колеги. Скажіть Сisco працює, у мене не бере ключі директора і бухгалтера

Галя 10:11
Лариса, напевно збій в СДО, я не можу зайти...

Олена 10:11
Лариса, Я вже зайшла. непрацювало хвилин 5.

Ірина 10:14
Бухгалтер, EVGENIY, після оновлення РМ, програма не зберігла платіжку. Відкрила програму заново, і зберігло. Це добре що зберігло, але турбує мене, що то було?

бух.соц.захист. 10:14
Елена ТЦ, я так розумію, що якщо працівники і їхні посади(категорії) в тарифікаційному мають бути ідентичними до штатного розпису?

Тетяна 10:15
Підкажіть будь ласка, працівник з червня працює на 0,5 ставки до червня на 1,0. З 24.07 йде у відпустку. Відпускні нараховувати з фактичного заробітку? тобто до травня на 1,0, з червня 0,5?

EVGENIY 10:16
Бухгалтер, я вам вірю, але причину сказати ось так по вашому напису не моєливо, що саме ви зробили не так я не знаю, але явно щось не так, адже у всіх зберігає, спробуйте перегрузити комп

EVGENIY 10:17
Ірина, може у вас було запущено дві програми, а може ще щось не так робили

керр 10:17
Тетяна, так, якщо працює в режимі неповного робочого дня

Тетяна 10:18
Дякую!

Елена ТЦ 10:18
бух.соц.захист., звісно, аудіт порівнює суми штатного і тприфікаційного

Лариса 10:20
Олена: у мене не працює пишеLogin failed

бух.соц.захист. 10:21
Елена ТЦ, щиро Вам дякую, ще не мали перевірки...і спитати не маю кого))

Лариса 10:21
Що це може бути........

Ірина 10:29
Лариса, в мене теж така помизка при підключені циско

цнсп 10:31
Елена ТЦ, ви терцентр?

Таня 10:32
Циско не працює, (((

Олена 10:36
Лариса, уже й у мене не працює.

Юлічка, 10:41
До ціско підключалася разу з десятого....

Марина 10:41
Скажіть будь ласка, ми ОМС можемо рішенням сесії передати майно установі держ.бюджету?

Лариса 10:46
Може ми використали свої спроби, чи це цього не стосується

Ірина 10:49
Лариса, зайшла. Постійно вводила цей пароль від циско і зайшла. Перейшла на печатку і знову раз 10 ввела і зайшла. Так що пробуйте. Не використаєте спроби це ж не пароль від ключа самого

Лариса 10:52
Дякую,буду пробувати

школа 11:02
Добрий день. В оновленій мережі також не зберігає платіжку. Вже і перегружала ноутбук, не зберігає...

Олена 11:07
Щоб зберегти платіжку в мережі треба нажати клавишу F4

ОМС 11:07
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, механізм повернення невикористаної субвенцію 41053900 минулого року?

школа 11:14
Олена, F4 теж не допомогло(

школа 11:16
Якісь глюки, вже зберігає, все працює як зазвичай)))

валерія 11:17
доброго дня, підкажіть , у кабінеті відображається лікарняний у звязку з вагітністю, від працівниці заява потрібна, як колись чи ні?

EVGENIY 11:18
всім у кого глюки в мережі я не перший раз раджу користуватись безкоштовним модулем в ФІТ Бюджеті, навіщо ви мучаєтесь з тією мережею? Не розумію

Solar 11:21
Підскажіть будь ласка, як в Д1 відобразити доплату з/пл в червні за квітень. (коеф.1,5 з 28.04.23.)

Ліля 11:30
Доброго дня. Скажіть,будь ласка, чи опублікований вже авансовий звіт?

EVGENIY 11:32
Ліля, ні

Ліля 11:33
Дякую

Галина бух 11:36
Колеги скажіть будь ласка,що може бути неправильно: лік по вагітності та пологах продовжено на 14 дн.,вже 13 днів є в кабінеті із статусом закритий. Роблю заявку- пише що не знайдено листка непрацездатності за введений період

керр 11:41
Галина бух, ще не настав період для оплати, це ж буде по закінченню ВП

Галя 11:41
В кого працює СДО?

Надя 11:42
З СДО біда не пускає

Галя 11:42
Надя, ..ОХ..

цнсп 11:48
підкажіть, що не так роблю в Excel...відомість на зарплату ВСЬОГО підбиває за мінусом 3-5 копійок?

EVGENIY 11:51
цнсп, в кожній формулі треба використовувати функцію ОКРУГЛ тоді все буде сходитись, ексель не заокруглює при розрахунку а візуально може показувати заокруглено а рахує без

Андрій 11:58
Житомирська ГУДКСУ непрацює СДО в когось тоже такі проблами

Алла 12:00
Запоріжжя теж не працює СДО

Олена 12:03
Полтавська не працює

Таня 12:08
Черкаська обл., скинула пл за 10-м разом

цнсп 12:16
EVGENIY, МАЄТЕ НА УВАЗІ CEILING??? Будь-ласка, напишіть, як це має виглядати

Олена 12:20
Рівне- СДО не працює

EVGENIY 12:21
цнсп, на форумі є моя відомість в екселі там можете глянути, або свою там викладіть я вам покажу на вашій як зробити

Галина бух 12:22
Дякую керр,тобто якщо лікарняний по 17 вересня,то тоді можна буде оплатити

Інна 12:27
Вінниця, СДО працює.

татка 12:34
Кривий ріг, СДО не працює

катя 13:11
Доброго дня, підскажіть будь-ласка, працівник звільняється і треба розрахувати компенсацію невикористанної відпустки, а внього останні 12 місяців не було виплат, бо був тимчасово призупинений трудовий договір, як розрахувати?

Одеса бух 13:19
Одеса -СДО працює.

Еллена 13:30
у нас проблема саме з Cisco AnyConnect - не приймає пароль...

Оксана 13:40
Еллена, у мене за п'ятим разом взяло.

ВІка 13:41
після монотонного вводу паролю по декілька разів на кожну флешку вдалося відправити платіжки.

Жанна 13:46
доброго дня, підкажіть , у кабінеті відображається лікарняний у звязку з вагітністю, від працівниці заява потрібна, як колись чи ні?

цнсп 13:49
чи може хтось поділитися головною книгою з меморіальними ордерами, будь ласочка. буду дуже вдячна

керр 13:55
Жанна, якщо по Закону то листок по вагітності та пологам (ВП) є підставою для оформлення відпустки по ВП, адже допомогу призначають на період такої відпустки, на практиці заява не зайва, і тим більш коли працівниця хоче піти в таку відпустку з пізнішого числа зазначеного у листку ВП...

EVGENIY 13:56
цнсп, https://buhgalter.com.ua/blanks/registr ... go-obliku/

Жанна 13:56
керр, дякую

керр 14:01
катя, якщо все ж є дні невикористаної відпустки, то з посадового окладу або мінзп, якщо ПО менший*12/365,

керр 14:02
Галина бух, з такими продовженнями ВП так є, очікувати)

Інна 14:09
Еллена, така ж сама проблема

Людмила 14:12
Бажаю здоров'я! А хтось уже подавав ел.лікарняні .нещасний випадок на виробництві. яким чином їх подати через портал?

Леся 14:13
Можна скидати платіжки по податках без оновлення РМ23 ? Тільки з текстом згідно нових вимог?

EVGENIY 14:13
Леся, теоретично можна, але деякі казначеї все ж таки хочуть по новому, але не всі як вам повезе

Світлана 14:15
Не приймає пароль в Cisco AnyConnect? в кого ще є так?

Д 14:16
Світлана, в мене також це . іноді пускає

Домініка 14:19
Світлана, також не пускає

Світлана 14:22
А якщо 3 рази ввести не заблокує

цнсп 14:22
EVGENIY, я колись бачила ув'язку МО з головною книгою

Еллена 14:25
Світлана, мені допомагає змінити у Group: SDO_VPN, а потім вернути назад на той, що потрібно - тільки після цього можу авторизуватись

катя 14:31
керр, вибачаюсь не зрозуміла, з посадового окладу чи мінзп? Людина працює на 0,5 ставки

EVGENIY 14:32
цнсп, таку ув'язку може зробити лише кожен під себе, універсальну зробти нереально я вже пробував

керр 14:39
катя, знач з 0,5 окладу, або 3350 грн якщо ПО менший)

Ірина 14:42
Світлана, ні не заблокує. це ж пароль від циско, а не від вашого ел.ключа. Тому пробуйте постійно вводити пароль. В мене на раз 10 виходить. сьогодні вже декілька разів заходила так під кожним ключем

Світлана 14:42
Ірина, дякую буду вводити)

Ірина 15:07
З ранку війщли в СДО а зараз неможимо Кропивницький

Наталя т-ц 15:11
киско не хоче приймати пароль, тому в сдо не можу зайти

Марина 15:14
а в нас все цілий день працює.

Інна 15:17
СДО запрацювало. Ура!

Олена 15:23
Наталя т-ц, у мене за 6м разом приймає)))

Наталя т-ц 15:36
так, у мене вже теж з 10 зайшов))))))))))

Наталя т-ц 15:36
казна каже,що це у них там якісь проблеми

Марина 16:44
EVGENIY, підкажіть будь ласка, здається бачила статті про заміну жорсткого диску та процесора на компі...який це ремонт, КЕКВ, проведення.

EVGENIY 16:46
Марина, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... ormlennya/

EVGENIY 16:47
Марина, я просто в пошуку на сайті написав заміна диска, це перша стаття

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”