Архів чату за 27.09.2023 ср (98)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10281
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:39
Всім привіт)

Маша 08:40
Доброго, мирного дня.

Маша 08:44
Підскажіть, будь ласка, якщо у працівника є доплата до мінімальної зарплати йому можна премію рахувати? Якщо да то вона тоді розрахунок доплати до мінімальної з нею проводити?

Любов 08:53
Маша: Все вірно, премія входить в розрахунок до мінзарплати

EVGENIY 08:55
Доброго ранку, всім гарного дня

Наталія 08:56
А премія до профес свята входит до мин зароб плати.

Наталія 08:57
или не входит?

керр 08:59
Наталія, премії до святкових і ювілейних дат не приймають участь у забезпечені МЗП бо їх виплата не пов'язана з відпрацьованим часом, ст.3/1 ЗУ "Про оплату праці"

Маша 09:05
Любов, Дякую. Тобто якщо є доплата премія може бути.

Марина 09:08
Маша, премія не залежить від доплати. Просто доплата може "з'їсти" премію. Якщо премія менше доплати то працівник отримає стільки ж. премія нарахується а доплата зменьшится.

Маша 09:14
Марина, Дякую. Премія додається до окладу і від тієї суми розрахунок доплати. Так?

Марина 09:15
Маша, так, якщо більше ніяких нарахувань немає.

Маша 09:24
Марина, Дякую.

Галина 09:45
Премії до святкових і ювілейних дат нараховуються зверх мінімальної,доплату не зїдають))

оля 09:47
Доброго дня Для відрядження для розрахунку денної входить квартальна премія?

керр 09:58
оля, залежно коли її нарахували, може потрапити в розрахунковий період

оля 10:00
керр, квартальна премія в вересні і відрядження також

Юлька 10:25
оля, для розрахунку вересневого відрядження ввійде липень і серпень. А премія у вересні. Тому ні, не входить. Ні в середньоденну, ні в денну тим більше )))

оля 10:27
Юлька, А чому в денну ні?

Наталя Ю. 10:38
Доброго дня, ми навчальний заклад, маємо свою бібліотеку. Скажіть будь ласка, як проходить інвентаризація, чи потрібно складати акт перевірки бібліотечного фонду?

керр 10:39
оля, мабуть не так запитуєте))) для порівняння денною зп за вересень з середньою входить

оля 10:47
Дякую дівчатка😘

Оксана 10:58
Розмір добових по Україні 300 чи 670?

EVGENIY 11:00
Оксана, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... bovtsiv-a/

Віка 11:00
Доброго дня. Нарахування амортизації проводиться з копійками?

EVGENIY 11:02
Віка, да

Марта 11:03
Доброго ранку. Передають внутрівідомчо в комунальний заклад без мед.кабінету аптечку класу А. Ставлю на 1512. А от розпаковку її робити по кожному медпрепарату? Вона ще й юнісеф, все на анг.мові

Ольга 11:03
Добрий:),облік змішувачів та кранів для гуртожитка на 1812 чи 1513

Віка 11:03
EVGENIY, де це прочитати цікавить і НА і ІНМА

Віка 11:05
EVGENIY, де це прочитати цікавитьОЗ і ІНМА

EVGENIY 11:13
Віка, а де ви читали що без копійок? Вже багато років пройшло як прибрали без копійок, і нараховують з копійками

EVGENIY 11:14
Віка, https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... go-obliku/ 2015 рік

Віка 11:14
EVGENIY, не читала, чим керуватися. Дякую Вам.

EVGENIY 11:15
Ольга, 1513

EVGENIY 11:15
Марта, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... si-obliku/

Оксана 11:30
Для кошторису по спецфонду залишок коштів на початок року і отримані залишки протягом року не враховуються? Враховувати тільки надходження поточного року?

EVGENIY 11:31
Оксана, це не так розуміють 228 порядок коли читають, все планується в порядку мається на увазі що не можна планувати дохід більше витрат щоб були залишки, а залишки на рахунку можна планувати в витратах будь коли навіть в кошторисі

Оксана 11:33
EVGENIY, якщо наприклад у мене був залишок на початок року на рахунку по спецфонду 20 тис., отримано залишок 10 тис. і доходів 15 тис. то реєструвати можна тільки на 15 тис. ?

EVGENIY 11:33
Оксана, отримані залишки в кошторисі не можуть бути тому що ви їх ще не отримали ))

Ольга 11:34
EVGENIY, Дякую

Оксана 11:34
EVGENIY, що треба зробити щоб можна було використати залишок коштів на початок року ?

EVGENIY 11:34
Оксана, включити їх в кошторис а якщо казна не приймає то в довідку про зміни до кошторису

EVGENIY 11:35
Оксана, ви зараз про який період мову ведете про сьогодення чи про початок 2024 року?

EVGENIY 11:36
якщо мова про сьогодні то робіть довідку про зміни і використовуйте\

Оксана 11:39
EVGENIY, про зараз, так. Бо доходів цього року не вистачає для проплат. А які там коди ставити в довідці змін? як правильно її оформити ?

EVGENIY 11:41
Оксана, https://i.imgur.com/3d6riVf.png

Оксана 11:49
EVGENIY, lzre.!

EVGENIY 11:50
Оксана, і вам ІЗРЕ ))) Буль ласка ))

Галина 11:55
Отримали від вищестоящої навчальну літературу. Проводка буде д-т 1112 к-т 5111 ? А що робити з амортизацією ?

EVGENIY 11:58
Галина, пункт 1.12 https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... brahubkiv/

Галина 11:59
робити проводку 5512 1412 ?

Галина 12:07
якщо вони нам передали нові книжки то не робити проводкид-т 8014 к-т 1412 ?

школа 12:32
Доброго дня, всім! Ковідні доплати медсестрам відмінили, чи є зараз якісь доплати обовязкового характеру, окрім доплати за деззасоби?

АнДрій 13:04
Всім доброго дня. Підкажіть. хто знає, у Специфікації до Договору вказуємо вартість одиниці продукції, чи прописуємо ціну, кількість, суму. Дякую.

Марина 13:05
АнДрій, все

АнДрій 13:05
Марина, Дякую.

ДОН ЛМР 13:24
школа, мали прйняти нову постанову від 3 лютого 2021 р. № 67 (20% доплати). Але поки -що тишина

ДОН ЛМР 13:25
вірніше внести зміни до тієї постанови щоб у медсестер була доплата

EVGENIY 13:31
Галина, теоретично вони вам зі зносом передавати повинні 5512 1412 ви робите, якщо вони нові то вони вам скоріш за все повинні передавати капінвестиції а ви вводите в експлуцатацію і знос нарахувуєте це якщо правильно

Галина 13:34
EVGENIY, вони самі толком не кажуть. Якщо зробити по типових (як ви дали посилання) то буде добре ?

EVGENIY 13:36
Галина, 1114 5111, 5512 1412 ваші проводки

EVGENIY 13:37
Галина, все буде добре ))

школа 13:37
ДОН ЛМР, дякую за відповідь

Галина 13:37
EVGENIY, побачимо потім коли Казначейство буде звіти перевіряти

ДОН ЛМР 13:38
школа, штатні розписи на початок навчального року завтерджували без тієї надбавки для медсестер

Юлька 13:42
школа, ДОН ЛМР, а за вислугу медсестрам платите?

EVGENIY 13:44
Галина, казначйство до цього не має жодного відношення

Марина 13:46
EVGENIY, але вони про це не знають)))))))

школа 14:09
ДОН ЛМР, затвердили з надбавкою, але ж цю доплату вже відмінили..., вислугу платимо. Немає медсестри в школі, ніхто не хоче йти на мінімальну, от прийшла сьогодні людина на вільну вакансіюі думає...

Оксана 14:20
Допоможіть, може в когось була така проблема !!!! Написано, що перевірку сертифікатів виконати не вдалось через відсутність доступу до сервісів КНЕДП, що робити?

Таїсія 14:24
Доброго дня! Допоможіть розібратись у ситуації: психолог із Центру соціальних служб сім'ї та молоді звільняється і беруть на роботу психологом до Цетру надання соціальних послуг. Чи враховувати стаж роботи на попередній посаді до стажу у новій установі? якщо вона там пропрацювала 2р10міс. чи ми можемо його доплюсувати до нашого стажу і платити стаж

керр 14:41
Таїсія, читайте абз.3 п. 4 порядку № 239, якщо вона там працювала і їй оплата праці не проводилась за наказом № 308/519, підстав не має

Юлька 14:42
школа, я не в школі працюю, але... Чи є у вас можливість зробити надбавку за складність і напруженість? 50% окладу.

школа 14:48
Юлька, Треба узгоджувати з нашим гуманітарним...

Оля 14:49
Доброго дня усім,якщо мати працюємає має двох дітей до 18 років,батько в ЗСУ.чи користується мати ПСП.зарплата 6700 і чи потрібно від батька підтверджуючі документи,

EVGENIY 14:53
Оля, нічого від батька не треба https://buhgalter.com.ua/dovidnik/esv/r ... oyi-pilgi/

Віка 14:54
Доброго дня. Питання до працівників фінансових органів ОМС. Інформацію щодо ліквідності станом на 01.10.2023р. готувати?

Лариса 15:08
Доброго дня. Допоможіть розібратися в наступній ситуації: працівник перебував на лікарняному по 4.09.23 включно. Довідка МСЕК - дата огляду 04.09.23, інвалідність з 01.09.23. По яке число нараховувати лікарняні?

Бухгалтер 15:08
Добрий день ! Підскажіть, яка норма робочого часу повинна бути у практичного психолога територіального центру?

керр 15:13
Лариса, 01.09. скоріш це дата реєстрація документів у МСЕК і цим днем мали б і закрити лікарняне

Лариса 15:19
керр: отож не закрили, написано в довідці інвалідність з 01.09.23

керр 15:20
Лариса, з 01.09 допомоги не буде

керр 15:20
Бухгалтер, наказ мінпраці 12.02.2007 N 44

Лариса 15:21
керр: дякую,ще й довідку він надав вже після виплати лікарняного. Як тепер повернути кошти в пенсійний?

Оля 15:23
Дякую

Оксана 15:27
Допоможіть по питанню 14,20

EVGENIY 15:29
Оксана, це де так пише і коли?

Оксана 15:55
входжу в екосистему(дія) через токен від АЦСК Мастеркей

EVGENIY 15:59
Оксана, перегрузіть роутер і комп, я все більше дивуюсь як можна задавати таке питання і не писати про те куда ви входите як можна здогадатися про таке

Олена 16:00
Підкажіть будь ласка, оплата навчання по охороні праці який КЕКВ: 2240 чи 2282

Еллена 16:03
Олена, КЕКВ 2282, п.9

Олена 16:04
Еллена: дякую

Бухгалтер 16:17
керр, ж

Бухгалтер 16:18
керр, дякую!!!

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”