Посадовий оклад в ОМС з 01.01.2017 року

Krinevaelena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 08:47
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Krinevaelena »

А як будемо рахувати відпускні та оздоровчі в червні?

LinaG
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 17 березня 2016, 14:05
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення LinaG »

Krinevaelena писав:А як будемо рахувати відпускні та оздоровчі в червні?
тоже уже ламаем голову...
и как пересчитать отпускные с матпомощью за май  :30:
Востаннє редагувалось 29 травня 2017, 11:31 користувачем LinaG, всього редагувалось 1 раз.

Лесичка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Лесичка »

От у мене людина пішла у відпустку з 29.05., як їйробити перерахунок матеріальної допомоги та відпускних?

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

Бачу що всім не легко! Дякую за відповіді. Кожна зміна гадаю на краще, але з початку 2017 року трішки це "Что,Где,Когда" підзамучило. "Держатся нету больше сил"!!!

Лесичка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Лесичка »

viktoriy_ubr писав:Бачу що всім не легко! Дякую за відповіді. Кожна зміна гадаю на краще, але з початку 2017 року трішки це "Что,Где,Когда" підзамучило. "Держатся нету больше сил"!!!
Це то правдв, тільки сидиш і читаешь як то робити як це робити, набридло трішки....

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Скажіть, будь-ласка, районним радам по додатку № 49 пост. 268 нараховувати оклад???

KSENIJA
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 29 травня 2014, 08:23

Повідомлення KSENIJA »

rayrada писав:Скажіть, будь-ласка, районним радам по додатку № 49 пост. 268 нараховувати оклад???
Так, додаток 49 схеми п/о включає і райраду

dp2017
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 29 травня 2017, 14:47
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення dp2017 »

Постанова набере чинність з дня офіційного опублікування в Офіційний вісник України"
чи "Урядовий кур'єр"
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v5928323-08

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

Вже опубліковано в «Урядовому кур’єрі» за 26.05.2017 р. № 96

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

 Крім того, у листі йдеться про ЗУ від 16.05.2008 № 279, який втратив чинність.

dp2017
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 29 травня 2017, 14:47
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення dp2017 »

https://www.ukurier.gov.ua/media/newspa ... _5965r.pdf    Примірник номера 96, постанови не видно, але на веб ресурсі указано що опубліковано в номері 96 https://ukurier.gov.ua/uk/news/uryad-zb ... m-miscevi/,  ?????
Востаннє редагувалось 29 травня 2017, 15:24 користувачем dp2017, всього редагувалось 2 разів.

dp2017
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 29 травня 2017, 14:47
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення dp2017 »

lubka писав: Крім того, у листі йдеться про ЗУ від 16.05.2008 № 279, який втратив чинність.
чинність то втратив але в ЗУ про КМУ аналогічно все прописано як і влисті, просто в листі ідуть розяснення

Лесичка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Лесичка »

dp2017 писав:https://www.ukurier.gov.ua/media/newspa ... _5965r.pdf    Примірник номера 96, постанови не видно, але на веб ресурсі указано що опубліковано в номері 96 https://ukurier.gov.ua/uk/news/uryad-zb ... m-miscevi/,  ?????
написано на 10 сторінці, а в самій газеті, що опублікована на сайті не всі сторінки є.

dp2017
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 29 травня 2017, 14:47
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення dp2017 »

Лесичка писав:
dp2017 писав:https://www.ukurier.gov.ua/media/newspa ... _5965r.pdf    Примірник номера 96, постанови не видно, але на веб ресурсі указано що опубліковано в номері 96 https://ukurier.gov.ua/uk/news/uryad-zb ... m-miscevi/,  ?????
написано на 10 сторінці, а в самій газеті, що опублікована на сайті не всі сторінки є.
Якщо є можливість викладіть фото газети з оголошенням для достовірності, та загального огляду. Дякую.

Лесичка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Лесичка »

dp2017 писав:
Лесичка писав:
dp2017 писав:https://www.ukurier.gov.ua/media/newspa ... _5965r.pdf    Примірник номера 96, постанови не видно, але на веб ресурсі указано що опубліковано в номері 96 https://ukurier.gov.ua/uk/news/uryad-zb ... m-miscevi/,  ?????
написано на 10 сторінці, а в самій газеті, що опублікована на сайті не всі сторінки є.
Якщо є можливість викладіть фото газети з оголошенням для достовірності, та загального огляду. Дякую.
нажаль немаю, але читала як писали дівчата на форумі

КОЕ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 30 травня 2017, 10:30
Регіон: Николаевская область

Повідомлення КОЕ »

Підскажіть будь ласка, як ви вважаєте.   підвищення посадових окладів будуть здійснювати в межах фонду оплати праці, тобто зменшувати персональні надбавки та премії, але загальна сума нарахованої зарплати зменшена не буде. Чи буде це "зміна істотних умов праці " , що потребує попередження по КЗпП????

KSENIJA
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 29 травня 2014, 08:23

Повідомлення KSENIJA »

КОЕ писав:Підскажіть будь ласка, як ви вважаєте.   підвищення посадових окладів будуть здійснювати в межах фонду оплати праці, тобто зменшувати персональні надбавки та премії, але загальна сума нарахованої зарплати зменшена не буде. Чи буде це "зміна істотних умов праці " , що потребує попередження по КЗпП????
Надбавка та премія носять стимулюючий характер, а посадовий оклад обовязковий платіж, тому у першу чергу обовязкові платежі, а все решта згідно затвердженого кошторису на оплату праці

КОЕ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 30 травня 2017, 10:30
Регіон: Николаевская область

Повідомлення КОЕ »

дякую, я теж так вважаю

Ignateva Lyubov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 29 березня 2016, 16:08

Повідомлення Ignateva Lyubov »

Добрий день! Так все ж таки з якої дати підвищувати оклади - з 01.05.2017 чи з 01.06.2017? У штаті нашого підприємства є працівники, посади яких прирівнюються до посад органу місцевого самоврядування, відповідно, посадові оклади також прирівнюються до посадових окладів працівників органу місцевого самоврядуванння.

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

З 26 травня 2017 року.

Лесичка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Лесичка »

lubka писав:З 26 травня 2017 року.
Це вже точно, чи можливо з 01.06.???? А як тоді вирахувати коефіцієнт підвищення, для оплати відпускних та мат.допомоги, коли людина пішла у відпустку з 29.05.17р.???

Ignateva Lyubov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 29 березня 2016, 16:08

Повідомлення Ignateva Lyubov »

lubka писав:З 26 травня 2017 року.
Дякую.

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

Точно з 26.05.2017, подивіться редакцію на http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/268-2006-%D0%BF

КОЕ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 30 травня 2017, 10:30
Регіон: Николаевская область

Повідомлення КОЕ »

Всім доброго дня!!!!   Будь ласка треба ваша думка!!!!!!   Не можемо дійти згоди з питання:  з якого часу робити перерахунки зарплати,  з 26 травня обов'язково????  чи можливе видання наказу керівника зробити перерахунки з 1 червня???  Є спецціалісти з юридичною освітою???

yaolka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 18 травня 2015, 15:25
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення yaolka »

Здравствуйте! Помогите пожалуйста! Как правильно рассчитать коэффициент корректировки отпускных за июнь. И нужно ли корректировать материальную помощь на оздоровление к отпуску?

КОЕ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 30 травня 2017, 10:30
Регіон: Николаевская область

Повідомлення КОЕ »

Доброго дня!   Будь ласка відгукніться працівники газети "Бюджетна бухгалтерія!!!  Дуже цікавить ваша думка з окремого питання!!!   Яким чином можливо задати питання саме вам?

Аватар користувача
Замазий Светлана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 04 вересня 2015, 12:51
Регіон: Харьковская область
Контактна інформація:

Повідомлення Замазий Светлана »

Доброго дня! КОЕ, надійшліть, буль ласка, Ваше запитання на електронну адресу редакції: bb@id.factor.ua

Аватар користувача
Замазий Светлана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 04 вересня 2015, 12:51
Регіон: Харьковская область
Контактна інформація:

Повідомлення Замазий Светлана »

Re: Посадовий оклад в ОМС з 01.01.2017 року

КОЕ » 06 червня 2017, 08:30
Всім доброго дня!!!! Будь ласка треба ваша думка!!!!!! Не можемо дійти згоди з питання: з якого часу робити перерахунки зарплати, з 26 травня обов'язково???? чи можливе видання наказу керівника зробити перерахунки з 1 червня??? Є спецціалісти з юридичною освітою???

Перерахунок зарплати треба робити з 26 травня - дати набуття чинності постановою № 353. Подивиться коментар до цієї постанови фахівців Мінсоцполітики та редакції в "Бюджетній бухгалтерії" 2017, № 21

КОЕ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 30 травня 2017, 10:30
Регіон: Николаевская область

Повідомлення КОЕ »

Замазий Светлана писав:Re: Посадовий оклад в ОМС з 01.01.2017 року

КОЕ » 06 червня 2017, 08:30
Всім доброго дня!!!!   Будь ласка треба ваша думка!!!!!!   Не можемо дійти згоди з питання:  з якого часу робити перерахунки зарплати,  з 26 травня обов'язково????  чи можливе видання наказу керівника зробити перерахунки з 1 червня???  Є спецціалісти з юридичною освітою???

Перерахунок зарплати треба робити з 26 травня - дати набуття чинності постановою № 353. Подивиться коментар до цієї постанови фахівців Мінсоцполітики та редакції в "Бюджетній бухгалтерії" 2017, № 21
дякую!!!

Аватар користувача
Довгаль Інна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 червня 2017, 10:58
Звідки: Україна

Повідомлення Довгаль Інна »

[font="Noto Sans", sans-serif]доброго дня. прощу допомогти. постанова КМУ №268 у редакції від 2017 року і інші роки зміни не передбачено додатком 54 непередбачено розміру посадового окладу для заступника сільського голови з питань діяльності виконавчого органу ради якщо населення ради менше 3 тис. а в нас 2350 населення. Фінвідділ у головний бухгалтер каже що треба скоротити дану посаду бо вона не передбачена постановою "268, оскільки фонд оплати нашої сільської ради не може потянути оплату посадових окладів для голови, секретаря і заступника у звязку з збільшенням розміру посадового окладу цих посад, тому бухгалтер нашов вихід щоб скоротити мою посаду з 01.06.2017 року.Будь ласка допоможіть захисти свою посаду як державного службовця.[/font]

Відповісти

Повернутись до “Проходження служби в органах місцевого самоврядування”