Допомога по вагітності та пологах

ВИТАЛИЯ_М
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 березня 2016, 15:30
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення ВИТАЛИЯ_М »

Як правильно розрахувати лікарняні по вагітності і пологах, якщо жінка працювала на 7-ми годинному робочому дні?

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

ВИТАЛИЯ_М, режим роботи не має значення - розраховуйте за загальними правилами

ВИТАЛИЯ_М
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 березня 2016, 15:30
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення ВИТАЛИЯ_М »

Дякую.

heleni1611
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 11 січня 2017, 12:24
Регіон: Житомирская область

Повідомлення heleni1611 »

Доброго дня ! В мене таке питання!Я працюю виховатилем , і ще навчаюся , здобуваю другу вищу освіту , У червні сесія ,  і в червні маю йти в декрет , і плюс основна відпустка і додаткова на дитину (10 днів) , як це все має відбутися? Чи маю право взяти компенсацію за основну відпустку , а потім йти на лікарняний до пологів?Чи раніше йти в основну відпустку?

Аватар користувача
котя
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 лютого 2011, 19:53
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення котя »

Добрий день, підскажіть будь-ласка така ситуація жінка принесла лікарняний лист по вагітності та пологах де написано з якого числа 21.02.2017 р., до якого числа 126 днів, Стати до роботи 26.06.2017 р. Як правилно розрахувати декретні якщо рахувати дні виходить 125 днів, так як 126 день припадає на 26.06.2017 року

Ksu_ha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 31 жовтня 2013, 16:04
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ksu_ha »

Котя, потрібно повернути лікарняний ліст до установи, що його видала, для виправлення, вони повинні внести правильні дані та завірити внесені зміни печаткою.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 127 разів

Повідомлення Olga_K »

так, це стосується тільки л/л по вагітності

perlina.gir
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 31 липня 2015, 12:51
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення perlina.gir »

Як розрахувати допомогу по вагітності та пологам якщо жінка іде з декрету в декрет?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Як розрахувати допомогу по вагітності та пологам якщо жінка іде з декрету в декрет?
https://buhgalter.com.ua/articles/oplata-praci/viplati-pratsivnikam/pershiy-dekret-vidpustka-do-3-rokiv-drugiy-dekret/

Тоня9104
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 16 грудня 2014, 15:32
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця

Повідомлення Тоня9104 »

Якщо працівниця прийшла на роботу 14 квітня а 22 травня їй видано декретний лист. Це її перше робоче місце. Як їй розрахувати декретні?

Pavel-san
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Pavel-san »

Брати з/п за фактично відпрацьовані дні до настання страхового випадку (з 14.04 по 21.05)
Ст.27 Постанови 1266:
"У разі коли застрахована особа перебувала у трудових відносинах менше ніж календарний місяць за останнім основним місцем роботи, розрахунковий період визначається за фактично відпрацьований час (календарні дні) перед настанням страхового випадку"

https://buhgalter.com.ua/articles/oplat ... emo-zmini/

Тоня9104
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 16 грудня 2014, 15:32
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця

Повідомлення Тоня9104 »

працівниця прийнята на роботу 3 квітня 2017 року а з 27 принесе декретний .Чи маю я право їй нарахувати декретні.Це перше її робоче місце. Чи не буде претензій від фонду ФСС?

buhrda
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 16 серпня 2016, 16:03
Регіон: Запорожская область

Повідомлення buhrda »

працівниця вишла з відпустки по догляду за дитиною до 3-х років, 10.03.2017, з 13.03.2017 по 22.03.2017 лікарняний, з 23.03.2017 по 31.03.2017 лікарняний. Розрахунок декретних буде такий: ЗП за березень/ 3 кал.дн = 48,48
48,48*126= 6108,48
чи розраховувати з мінімалки
3200/30,44 = 105,13
105,13*126=13246,38?

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

Тоня9104, маєте право, але не забувайте про обмеження: декретні в розрахунку на місяць будуть не менше 1 МЗП (в будь-якому випадку) і не більше 2 МЗП, якщо в попередніх 12 місяцях немає повних 6 місяців страхового стажу.

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

buhrda, незрозуміло з Вашого питання, де декретні, але розахунок лікарняних в місяці виходу з відпустки до 3 років потрібно проводити із окладу / 30,44

Pavel-san
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Pavel-san »

Tonya, в розрахунковому періоді всі дні у відпустці до 3-х років? формулюйте правильно питання, якщо хочете отримати повну відповідь.

ppl92
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 21 липня 2014, 09:24
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення ppl92 »

Працівниця знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 6-ти років і знову йде у декрет. Надала нам листок непрацездатності по вагітності та пологах. Чи маємо ми право нараховувати цей лікарняний?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 127 разів

Повідомлення Olga_K »

а чому ні? вона знаходиться у трудових відносинах.

elena130361
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 10 квітня 2015, 16:49

Повідомлення elena130361 »

Доброго дня! В березні нарахована допомога по вагітності та пологах жінці з 9.03. по 12.07.2017р., у тому числі за період з 1 по 12 липня нарахована сума 1372,80грн. З 13.07.17 жінці надано відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку.  Чи повинна установа нараховувати за липень ЄСВ 22% як здобуток до мін. 3200грн, чи тільки на 1372,80грн - суму нарахованої допомоги?

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

elena130361, обов’язково з 3200!

Юлька2015
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 84
З нами з: 08 квітня 2015, 20:08
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Юлька2015 »

Добрий день. Працівниця, яка є внутрішнім сумісником надала лікарняний по вагітності та пологах з 09.01.2018, стаж роботи більше року, розрахунковий період січень – грудень 2017 року, середньоденна заробітна плата за основним місцем роботи 91,17 грн. та за сумісництвом 1,40 грн.
Який варіант розрахунку допомоги за за січень правильний? 
1) 3723/30,44=122,31; 122,31 * 23 к.д.=2813,13-за основним місцем роботи та 32,20 = 1,40 * 23 к.д– за сумісництвом
2) 3723/31*23к.д.=2762,30 та 32,20 = 1,40 * 23 к.д– за сумісництвом

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

Юлька2015, варіант 1

Юлька2015
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 84
З нами з: 08 квітня 2015, 20:08
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Юлька2015 »

Антон Янко писав:Юлька2015, варіант 1
Антон Янко, дякую. Ще питання. А сума допомоги в лютому 122,31 * 28 к.д = 3424,68 чи 3723?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 127 разів

Повідомлення Olga_K »

122,31*28д, а ЄСВ= розрахунок з цієї суми та ЄСВ на різницю до МЗП (1723-3424,68) і в звіті покажете окремим рядком

ElenaDem1961
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 грудня 2016, 16:12
Регіон: Ровенская область

Повідомлення ElenaDem1961 »

Працівниця знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 6-ти років і знову йде у декрет з 02.01.2018р. Також вона працювала по сумісництву на 05ст зарплата 1600 грн. з 01.06.2017р. Як нарахувати декретні по основному місцю роботи і за сумісництвом ?

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

ElenaDem1961, за основним місцем роботи - із окладу/30,44, але не менше ніж 3723/30,44 і не більше 3723*2/30,44
за сумісництвом - із окладу/30,44, але не більше 3723*2/30,44

ElenaDem1961
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 грудня 2016, 16:12
Регіон: Ровенская область

Повідомлення ElenaDem1961 »

Дякую! Але уточніть будь ласка, за сумісництвом не берем до уваги, що працівниця працювала до декретної відпустки з 01.06.2017 по 01.01.2018р, а нараховуємо з окладу 1600/30,44 ?

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

ElenaDem1961, так, вибачте, за сумісництвом розрахунковий період червень - грудень - дні та фактично нарахована зарплата.

ElenaDem1961
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 грудня 2016, 16:12
Регіон: Ровенская область

Повідомлення ElenaDem1961 »

Дякую1

Sichova Tatiana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 18 липня 2016, 15:53
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Sichova Tatiana »

Подскажите пожалуйста, сотрудница принесла больничный по беременности и родам, начислили, но на неё есть исполнительный лист, по которому мы должны 20% перечислять за неё кредитной компании. Из больничных по беременности - тоже нужно удерживать по исполнительному или как не удерживаем налоги, так и не трогаем по исполнительному?

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні та декретні”