Яка кількість днів педагогу при звільненні

Відповісти
Аватар користувача
vostok
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 13 квітня 2011, 11:40
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення vostok »

Педагога прийнято 01.09.2016 звільнено 31.05.2017 Тривалість відпускних 56 Скільки днів буде розрахункових  56/ 10 місяців Х 9 м-ців = 50 днів чи 2 варіант  з 01.09.2016 по 31.05.2017 відпрацьовано 265 к.днів без святкових 56/354 х265 = 41,9 =42 дні який варіант правильно?

Аватар користувача
Володимир Будз
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 23 жовтня 2015, 10:20
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Володимир Будз »

vostok писав:Педагога прийнято 01.09.2016 звільнено 31.05.2017 Тривалість відпускних 56 Скільки днів буде розрахункових  56/ 10 місяців Х 9 м-ців = 50 днів чи 2 варіант  з 01.09.2016 по 31.05.2017 відпрацьовано 265 к.днів без святкових 56/354 х265 = 41,9 =42 дні який варіант правильно?
            Згідно зі ст. 6 Закону України ««Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР (далі – Закон № 504/96) керівним, педагогічним, науково-педагогічним працівникам освіти та науковим працівникам надається щорічна основна відпустка тривалістю до 56 календарних днів у порядку, затвердженому КМУ. Так, розділом III Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів,педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженого постановою КМУ від 14.04.97 р. № 346 встановлено, що для вчителів всіх спеціальностей щорічна основна відпустка складає 56 календарних дні.
               У разі звільнення керівних, педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників навчальних закладів та навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, які до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців, грошова компенсація виплачується за не використані ними дні щорічної основної відпустки з розрахунку повної її тривалості.
            Особам, які до звільнення пропрацювали менш як 10 місяців (у вашому випадку 9 місяців), - пропорційно до відпрацьованого ними часу (з розрахунку тривалості щорічної основної відпустки за кожний відпрацьований місяць 5,6; 4,2 і 2,8 календарних дня за тривалості щорічної основної відпустки відповідно 56, 42 і 28 календарних днів).
            Отже, у вашому випадку кількість днів компенсації невикористаної відпустки дорівнює: 5,6 х 9 = 50,4 к. дн., з урахуванням правил математичних округлень: 50 к. дн.
            До того ж з приводу цього питання у газеті "Бюджетна бухгалтерія", 2016, № 44, с. 3 було розміщенно лист Мінсоцполітики від 28.10.2016 р. № 616/13/116-16 та коментар до нього.

Аватар користувача
vostok
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 13 квітня 2011, 11:40
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення vostok »

Володимир Будз писав:
vostok писав:Педагога прийнято 01.09.2016 звільнено 31.05.2017 Тривалість відпускних 56 Скільки днів буде розрахункових  56/ 10 місяців Х 9 м-ців = 50 днів чи 2 варіант  з 01.09.2016 по 31.05.2017 відпрацьовано 265 к.днів без святкових 56/354 х265 = 41,9 =42 дні який варіант правильно?
            Згідно зі ст. 6 Закону України ««Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР (далі – Закон № 504/96) керівним, педагогічним, науково-педагогічним працівникам освіти та науковим працівникам надається щорічна основна відпустка тривалістю до 56 календарних днів у порядку, затвердженому КМУ. Так, розділом III Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів,педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженого постановою КМУ від 14.04.97 р. № 346 встановлено, що для вчителів всіх спеціальностей щорічна основна відпустка складає 56 календарних дні.
               У разі звільнення керівних, педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників навчальних закладів та навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, які до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців, грошова компенсація виплачується за не використані ними дні щорічної основної відпустки з розрахунку повної її тривалості.
            Особам, які до звільнення пропрацювали менш як 10 місяців (у вашому випадку 9 місяців), - пропорційно до відпрацьованого ними часу (з розрахунку тривалості щорічної основної відпустки за кожний відпрацьований місяць 5,6; 4,2 і 2,8 календарних дня за тривалості щорічної основної відпустки відповідно 56, 42 і 28 календарних днів).
            Отже, у вашому випадку кількість днів компенсації невикористаної відпустки дорівнює: 5,6 х 9 = 50,4 к. дн., з урахуванням правил математичних округлень: 50 к. дн.
            До того ж з приводу цього питання у газеті "Бюджетна бухгалтерія", 2016, № 44, с. 3 було розміщенно лист Мінсоцполітики від 28.10.2016 р. № 616/13/116-16 та коментар до нь
Спасибі за допомогу

nataliya19790705
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 01 червня 2017, 14:49
Регіон: Николаевская область

Повідомлення nataliya19790705 »

Чи має право він на матеріальну допомогу на оздоровлення?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 127 разів

Повідомлення Olga_K »

при звільненні - НІ. м/д надається до відпустки

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”