Виплата зарплати через казначейство

Відповісти
Котёнок05
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 69
З нами з: 22 березня 2012, 10:14
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Котёнок05 »

Добрий день! в нас строк виплати аванса по колдоговору-14 число. Але казначейство не приймає платіжні доручення 13 числа, бо "ще рано". на мою думку, 13-ми приносимо платіжки, а 14 казначейство їх повинно проплатити, щоб готівка на рахунках працівників була в терміни згідно колдоговору. як переконати спеціаліста казначейства? які є нормативні документи або розяснення? буду вдячна за будь-яку допомогу.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8850
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1202 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Тут конечно вопрос интересный, а почему вы платите зарплату за первую половину месяца раньше чем эта половина месяца закончилась?? Конечно такие вопросы казначейство не должно затрагивать и оснований у них нет вернуть ваши платёжки!! Но вот фининспекция может вам предьявить "відвлікання бюджетних коштів" вы работникам оплачиваете их труд который они ещё не сделали фактически авансирование аванса :) ну и наверно с зарплатой у вас так же!

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 233
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

Котёнок05 писав:Добрий день! в нас строк виплати аванса по колдоговору-14 число. Але казначейство не приймає платіжні доручення 13 числа, бо "ще рано". на мою думку, 13-ми приносимо платіжки, а 14 казначейство їх повинно проплатити, щоб готівка на рахунках працівників була в терміни згідно колдоговору. як переконати спеціаліста казначейства? які є нормативні документи або розяснення? буду вдячна за будь-яку допомогу.
Если в коллдоговоре написано до 14 числа, то должны принять, если четко 14 числа, регистрация может быть и 13, а выплата 14. Хотя Евгений правильно поставил вопрос, почему за первую половину стоит точная дата 14 число. Это могут принять как нарушение, вам нужно было написать до .... к примеру 16 числа.

Котёнок05
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 69
З нами з: 22 березня 2012, 10:14
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Котёнок05 »

Добрий день! Виплачуємо аванс та зарплату в терміни по колдоговору згідно КЗпП ст.115 "Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором", в нашому колдоговорі конкретні дати 14 та 29, при перевірці питань не виникало. дуже дякую за допомогу.

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 233
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

Котёнок05 писав:Добрий день! Виплачуємо аванс та зарплату в терміни по колдоговору згідно КЗпП ст.115 "Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором", в нашому колдоговорі конкретні дати 14 та 29, при перевірці питань не виникало. дуже дякую за допомогу.
Зарплата выплачивается за фактически отработанное время, если вы выплачиваете месяц в месяц у вас как минимум аванс должен быть 15, а зарплата последний день месяца. У вас получается вы установили выплату за первую половину 14 числа, а первая половина месяца это 15 дней включительно, посмотрите ссылку https://buhgalter.com.ua/articles/details/206253/

Котёнок05
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 69
З нами з: 22 березня 2012, 10:14
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Котёнок05 »

дійсно, згідно цих розяснень аванс можно платити не раніше 15 числа. в нас тривалий процес надходження фінансування і кошти завжди отримували 17-18 числа, тому й дати виплати зарплати вирішили встановити раніше 14 та 29- це великий аргумент для фінуправління та казначейства. можно раніше отримати фінансування та проплатити-щоб люди отримали вчасно свої кошти. а вийшло-самі себе перехитрували. Ще раз дякую за допомогу, будемо вносити зміни до колдоговору.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”