Оплата шкідливості для інтернів

Відповісти
Валентина Дудник
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 15 грудня 2015, 13:36
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Валентина Дудник »

Добрий день! Підскажіть будь-ласка чи маємо ми право нараховувати доплату за шкідливі умови виробництва лікарям-інтернам? Дякую!

Аватар користувача
Володимир Будз
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 23 жовтня 2015, 10:20
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Володимир Будз »

Валентина Дудник писав:Добрий день! Підскажіть будь-ласка чи маємо ми право нараховувати доплату за шкідливі умови виробництва лікарям-інтернам? Дякую!
Усе залежить від того в яких умовах вони працюють. Про який заклад (відділення) йде мова? Зокрема про лікарів-інтернів, які працюють у рентгенологічиному відділенні йшлося у роз'ясненні фахівця МОЗ у газеті "Бюджетна бухгалтерія", 2016, № 10. Тоді фахівець Міністерства зазначив, що такі працівники мають право на підвищення посадового окладу "за шкідливість", адже посаду лікаря-інтерна віднесено до професійної групи «фахівці» з базовою та неповною вищою медичною освітою. В свою чергу зазначена професійна група  посад є в Переліку закладів (підрозділів), робота в яких дає право на підвищення посадових окладів (ставок) у зв'язку зі шкідливими та важкими умовами праці, який наведений у додатку 3 до Умов 308/519. Отже  у вашому випадку все залежить від закладу і від посад робота на яких дає право отримувати таке підвищення. Якщо серед них зазначені фахівці  з базовою та неповною вищою медичною освітою, то до них відносяться й лікарі-інтерни вашого закладу.

Крім того, на сторінках нашого видання ми давали детальне роз’яснення щодо категорій працівників, які належить до фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою (див. «Бюджетна бухгалтерія», 2015, № 47.)

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”