Аліменти з ЦПД

Відповісти
Вікторія УкрГМЦ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 21 травня 2014, 11:48
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Вікторія УкрГМЦ »

Підкажіть, в мене в організації працює папашка з кого стягуються аліменти. В грудні з ним заключили додатково цивільно-правовий договір на виконання певної додаткової роботи. Отже йому нараховано ЗП за основним місцем роботи і 5000 грн за договором ЦПД, Чи потрібно мені утримувати аліменти з суми ЦПД 5000 грн?

Аватар користувача
Володимир Будз
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 23 жовтня 2015, 10:20
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Володимир Будз »

Вікторія УкрГМЦ писав:Підкажіть, в мене в організації працює папашка з кого стягуються аліменти. В грудні з ним заключили додатково цивільно-правовий договір на виконання певної додаткової роботи. Отже йому нараховано ЗП за основним місцем роботи і 5000 грн за договором ЦПД, Чи потрібно мені утримувати аліменти з суми ЦПД 5000 грн?
Переліки доходів, з яких не потрібно утримувати аліменти наведені у ст. 73 Закону України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 р. № 1404-VIII та п. 12 Переліку видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб, затвердженим постановою КМУ від 26.02.93 р. № 146. Якщо уважно переглянути зазначені у вищенаведених нормах (переліках) види доходів, то стане зрозумілим, що винагороди за договорами ЦПХ серед них не має. А це означає, що з таких сум (сум винагород) аліменти утримуються.
Також додам, що утримання аліментів із суми заробітку (доходу) здійснюється після утримання податків та зборів . 1 ст. 70 Закону № 1404, п. 13 Переліку № 146). Це стосується і того випадку, коли утримання провадиться із сум винагороди за договорами ЦПХ. Тому здійснюючи утримання аліментів, не забувайте спочатку утримувати ПДФО і військовий збір.

Люда88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 10 січня 2012, 13:59
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення Люда88 »

доброго дня , підскажіть будь ласка , з людиною укладається договір ЦПХ на виконання певних робіт , нараховується одна сума і лише один раз, для нас не штатний працівник, за основним місцем сплачує алімети, як бути нам?утримувати аліменти?

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

Люда88, ні, адже у Вас немає постанови про стягнення.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”