Архів чату за 21.06.2023 ср (95)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10327
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1370 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:05
Всім привіт)

Оксанка 08:05
Доброго ранку)

Олена О 08:51
Доброго дня всім!

школа 08:52
Доброго ранку!

EVGENIY 09:15
Доброго ранку, всім гарного дня

Таня 09:25
Доброго ранку!

Катя 10:36
Підкажіть таке питання, як правильно списати теплові пушки отримані гуманітарною допомогою, і які були передані благодійно в Херсон. Актом списання і все?

Богдан 10:55
Доброго дня якщо учень за кордоном йде в академічну відпустку з 14 червня як нараховувати стипендію

Ганна 11:24
Чи можна виплачувати премію до державних свят?

Оксанка 11:26
Ганна, до червоних дат ні, бо на період воєнного стану цих свят немає, а до професійних можна

Оксанка 11:26
Ганна, наприклад, до Дня незалежності не можна, а до Дня працівників ОМС так

Богдан 11:27
Ганна, якщо це прописано в колективному договорі, бо інакше ні

Оксанка 11:27
Богдан, так, і це обов'язково

ССД 11:29
Оксанка, а звідки ви взяли, що державні свята відмінили? Вони просто перестали бути вихідними днями через війну.

Оксанка 11:31
ССД, Премії до державних свят на час війни не виплачують. Водночас до професійних свят та ювілейних/святкових дат преміювати не заборонено. Працівник може розраховувати на виробничу премію. Умови преміювання працівників у місяці звільнення/прийняття, а також депреміювання мають бути прописані в Положенні про преміювання.

Оксанка 11:32
ССД, звідси: 6 Закону № 2136*). Відповідно святкові та неробочі дні на період війни фактично скасовано: вони є звичайними робочими днями. Тому виплачувати премію до державних свят не можна. * Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-IX.

Руслана 11:34
Доброго дня! Підкажіть будь ласка , хто повинен сплачувати земельний податок : орендар чи ми як бюджетна установа,яка звільнена від сплати цього податку?

Сергій 11:35
Руслана, Ви сплачуєте податок а орендар його компенсовує

Сергій 11:36
згідно з виставленим рахунку

школа 11:36
Руслана, Ви повинні звітуватись і платити, а потім виставляти рахунки орендару на відшкодування

Леся 11:38
Чи може директор будучи у відпустці (на місці, в Україні)підписувати договори та акти ?

Оксанка 11:40
Леся, З часу його призначення (обрання) на посаду та до звільнення з посади його службові повноваження не припиняються. Тому у неробочий час або у відрядженні чи відпустці не припиняються посадові повноваження керівника та він має всі права підписувати документи у цих випадках.

Оксанка 11:42
Леся, але на практиці краще поставити іншим числом, коли директор на роботі, бо фіскали можуть при перевірці причепитися.

школа 11:44
Оксанка, цікаво, де таке написано...В мене з липня на роботі залишаюсь я, завгосп і робітник. Директор наголосив, що якщо треба підпис, то тільки відзивати з відпустки...

Руслана 11:45
школа, Сергій, Дякую за підказку

Світлана 11:46
Оксанка, згідна з Вами, є також роз"яснення юристів, адвокатів з цього питання.

Світлана 11:51
школа, стаття 79 КЗпП та стаття 12 Закона про відпустки надають перелік випадків коли можна відізвати з віпустки.

Руслана 11:53
школа, Скажіть будь ласка чи можете підказати яким документом користуватися щоб виставити рахунок на відшкодування земельного податку?

Оксанка 11:55
школа, наступне повідомлення прочитайте

школа 11:56
Руслана, Повинен бути заключений договір оренди та договори на відшкодування (комунальні послуги, податки і т.д.)

школа 11:56
Оксанка, Світлана прочитала, буду вивчати, дякую

Іван 11:59
Підкажіть якщо учень і де в академвідпустку яким чином відбувається нарахування стипендії? за весь місяць чи частково

Vika 12:05
Руслана, ось ще почитайте https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/202 ... 1%8C%D0%BD

Анна 12:09
Підкажіть можливо у кого є досвід ліквідації сільської ради? чи чекати перевірок? всі звіти подані були вчасно

Іра 12:12
Підкажіть! працівник працює соціальним педагогом, і помічником вихователя за сумісництвом. Щоб перевести за сумісництвом на іншу посаду, потрібно звільнити, і прийняти на іншу посаду?

ніна 12:14
Іра, зараз вирішення такого полягає якщо зможете у звіті єсв показати зміни без звільнення то й не потрібно звільняти

Наталя 12:14
Доброго дня, у мене виникло питання:якщо розмір посадового окладу є меншим від передбаченого законодавством розміру мінімальної заробітної плати, середня заробітна плата розраховується з установленого розміру мінімальної заробітної плати на час розрахунку. Минімальна 6700*12, чи до жовтня МЗП 6500,а з жовтня 6700 (працівниця звільняється 26 червня)

керр 12:15
Наталя, 6700*12 і усе

Наталя 12:16
керр, дякую!

школа 12:18
Анна, у 2018 році с/р припинила діяльність шляхом приєднання.Мене скоротили, звіти теж всі поздавала, перевірок ніяких не було. Лише іноді телефонували працівники міської ради, щоб уточнити якісь питання

Руслана 12:26
Vika, Дякую за посилання

Марина 12:32
Анна, при ліквідації ви повинні звернутись щоб вас перевірили.

Анна 12:33
школа, дякую

Анна 12:34
школа, а податкова вас не перевіряла? або соцтрах?

Маха 12:37
чи враховується період неоплачуваного лікарняного сумісникові при розрахунку компенсації при звільненні

школа 12:45
Анна, ніхто, перевірки були в процесі роботи, а відтоді як було прийнято рішення про припинення діяльності шляхом приєднання, перевірок не було

керр 12:46
Маха, для розрахунку розміру оплати ні, це ж період коли працівник у встановленому законодавстві випадку не працював і за ним не зберігався заробіток

Маха 12:49
керр, а для розрахунку кількості днів компенсації

Анна 12:53
школа, дякую

юлія 13:13
Добрий день! Підкажіть, чи входить матеріально-відповідальна особа у склад комісії по списанню? Дякую.

Наталія 13:15
юлія, ні, матеріально - відповідальних до комісії не включають

Анна 13:19
школа, якщо можете зателефонуйте будь ласка мені 0681578782

керр 13:27
Маха,зараховується, це ж період не оплаченої тим непрацездатності

Оксана Т 13:48
Доброго дня! Підскажіть будь ласка якщо праців у відпустці з 12.06-03.07 і сьогодні відкрили лікарняний по догляду за дитиною по 04.07, то лікарняний платиться тіль ки за 04.07?

Наталя т-ц 13:50
Оксана Т, по догляду за дитиною лікарняний під час відпустки не враховується і не оплачується

Наталя т-ц 13:50
тільки з 04.07,так

Оксана Т 13:51
Дякую!

Ксюха 14:01
Доброго дня,як обліковувати бланки в омс ( свідоцтва про народження, шлюб, смерть) отримані від юстиції по накладній без ціни

світлана 14:08
оксана лікарняній взаголі не відкривають під час відпустки ,працівник повінен бул сказать лікарю що він в відпусці,тільки як що будет відкритий 4.07.

Марина 14:08
Дівчата хто багато працює з гуманітаркой... в мене питання))) рахунка кап інвестицій при безоплатно отриманному немає... все відразу оприбутковується на відповідні рахунки. Але якщо воно не використовується? Знос все одно нараховуємо? І якщо МНМА то при оприбуткуванні теж відразу 50% нараховуємо?

світлана 14:16
Оксана У випадку, коли праці. під час догляду за хворою дитиною перебуває у щорічній (основній або додатковій) відпустці, листок непрацездатності по догляду за хворою дитиною повинен бути виданий з дня, коли застрахована особа має стати до роботи (п. 3.11 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян).

Ольга 14:26
Доброго дня, при розрахунку мат.допомоги на оздоровлення держслужбовцю сума відпускних вилучається із розрахунку?

EVGENIY 14:55
Ольга, да

Ксюха 14:57
EVGENIY: допоможіть як обліковувати бланки ( свідоцтва про народження, шлюб, смерть) отримані від юстиції по накладній без ціни

Marina 15:01
Іван, У разі коли строк закінчення навчання особи, яка отримує академічну або соціальну стипендію, настає до закінчення місяця або стипендіат вибуває з закладу освіти до закінчення строку навчання, їм виплачується стипендія у повному обсязі за останній місяць навчання.

EVGENIY 15:03
Ксюха, почитайте може допоможе https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... uchiy-vid/

Леся 15:10
В.о. на час відпустки директора може не мати права підпису фінансових документі в?

Леся 15:22
Тобто що в,о, підписує накази, листи, акти/накладні, договори, але не платіжки

Леся 15:22
Чи якщо є в.о. то обовязково треба робитикартку зі зразками в казначейство ?

EVGENIY 15:23
Леся, да таке може бути, якщо не має необхідності підписувати щось для казначейства то і нетреба зразки підписів туди нести

Лариса 15:29
Добрий день. Підскажіть будь ласка, якою постановою було відмінено премія до державних свят на час воєнного стану?

*** 15:33
Лариса, була відповідь в 11:32

Лариса 15:34
***;Дякую, побачила

Оля 15:39
Підкажіть! основне місце роботи 0,5 ставки. Чи може бути суміщення 100% посадового окладу відсутнього працівника?

Ніна 15:41
Лариса, такої постанови не було

керр 15:43
Оля, в бюджетників доплата за суміщення 50%, у інших може бути доплата і 100%

Оля 15:46
керр, а якщо в колективному договорі прописано, що доплата за суміщення пед.працівника 100% , то я думаю це буде підставою?

керр 15:49
Оля, як це суміщення педпрацівника? не зрозуміло, як таке на практиці може бути у педагогів, приклад (ситуацію) наведіть, і звідки узяли 100% суміщення, якщо оплата праці регулюється КМУ ?! щось не про те там написано)

Віка 15:53
У кого є перерахування зі спец фонду на комерційний банк, чому казначейство так довго затримує проплати? Адже це не касові видатки, а просто перекидка

Оля 15:54
керр, та да)) працює на 0,5 практичним психологом, і дали наказ на ставку (100%)виконання обовязків вихователя

Галина 15:55
Оля, Ви плутаєте суміщення з сумісництвом.

Світлана 16:01
Оля, прийміть працівницю на посаду вихователя (це буде ставка), а практичний психолог -суміщення, доплата до 50%.

керр 16:02
Оля, так це ж заміну так оформили от і буде оплата вихователя, особливість в тому що не може вона одночасно виконувати такі роботи одночасно тому це не суміщення, тут буде оплата фактичної роботи 20 год і 30 год, фактично сумісництво на період відсутності працівника

Христина 16:02
Підкажіть, акт на списання запасів можна складати за квартал вкінці кварталу (на підставі відомостей про видачу і складського обілку) ? Чи треба щомісяця ?

Оля 16:11
керр, дякую!

Ірина 16:15
Христина, у нас в обліковій прописано щомісячно. Ми щомісячно списуємо бензин, медикаменти..

EVGENIY 16:38
Віка, а яка різниця це з бюджету перекидка в небюджет, суть одна й та сама що і касові видатки, взагалі не розумію сенсу відкривати в банку рахунок тільки головний біль собі

Віка 16:39
EVGENIY, так, купа зайвої роботи. І ще й комісія за РКО є. Але вищестоящі так вимагають і все. Чому не зрозуміло

NeProzorro 16:40
Віка, може якась корупційна схема і змова вищих розпорядників з банком.

EVGENIY 16:43
NeProzorro, 👍

NeProzorro 16:46
Банкам завжди клієнтів і показників не вистачає. От напевно , і виконують план за рахунок бюджетників

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”