Архів чату за 11.08.2023 пт (35)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10326
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1370 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Поля 08:54
Доброго ранку.

саня 09:41
Доброго ранку!! Потрібна допомога. Нам з місцевого бюджету на державний бюджет надійшла субвенція. Як її посадити на кошторис тепер. Які це будуть надходження

EVGENIY 09:50
саня, код коштів 5 або 6 і код доходів 41010600 або по якому вам там впало, це форма звітності 4-4д

EVGENIY 09:51
саня, якщо таке кпк у вас є робите довідку якщо не маж то кошторис

Л.Л. 10:00
Добрий день,Працівник звільнений 30,06,23 в серпні оплачуємо лікарняне за період 3 12,06 по 15,06,23 як бути з ЄВ,чи лікарняні підуть як виплата після звільнення.

саня 10:01
EVGENIY, дякую

we 10:16
Л.Л., ЄСВ потрібно нараховувати. Це лікарняний в період роботи.

Світлана 10:20
Добрий день, СДО працює у когось?

Марина 10:25
Світлана, працює. Щойно платіжки відправляла

Ірина 10:27
Добрий день! СДО з ранку не працює

Поля 10:32
Колеги , підкажіть чи можна виплатити премію до Дня незалежності?

Світлана 10:33
Ірина, Марина, дякую. У нас помилку видає, не працює.

Maryna 11:24
Поля, якщо ваш фонд дозволяє, та така премія прописана у вашому положенні про преміюванні, то можно

Поля 11:26
Maryna, дякую. А як же бути з Законом 2136 , в якому відмінено норму ст.73 КЗпП?

ОЛьга 11:38
Доброго дня. СДО запрацювало?

Ольга 11:47
Добрий :),при введенні в експлуатацію ОЗ, підкладаємо в м/о9 акт чи в м/о17.чи потрібен ще акт внутрішнього переміщення

Маха 11:50
ОЛьга, СДо працює Львівська обл.

Олена 11:52
Л.Л., we, Але це ж виплата за невідпрацьований час? Я теж нараховую лікарняний після звільнення, ЄСВ не нарахувала, але тепер засумнівалася...

Міра 11:58
Добрий день! Мене також цікавить питання про ЄСВ після звільнення, лікарняний готовий до сплати став пізніше, але це за період коли людина працювала. як бути?

Л.Л. 12:07
і я засумнівалася як правильно має бути

Олександра 12:14
Доброго дня! У мене працівник помер будучи на лікарняному, нарахвували лікарняний вже після смерті і ЄСВ нарахували по факту на суму лікарняного. Потім прийшов лист від ПФУ, що потрібно було донарахувати до мінімального ЄСВ і відправити уточнюючий звіт за той період. Тому нараховуйте і сплачуйте ЄСВ обов'язково

we 12:28
Олена, в додатку 1 об'єднаного розрахунку ви ж покажете лікарняні і це будуть лікарняні в періоді перебування працівника в трудових відносинах. Тому ЄСВ потрібно нарахувати обов'язково.

Міра 12:31
Дякую!

Олена 12:34
we, https://buhgalter.com.ua/articles/zvitn ... podatkami/

Олена 12:36
we, https://buhgalter.com.ua/news/podatky-t ... ho-z-yesv/

Христина 12:57
Заміна однієї батареї опалення (не кап.ремонт) . Придбання по КЕКВ 2210 і на облік як запаси ? Списання просто на витрати?

we 12:59
Олена, в цих роз'ясненнях йде мова про лікарняні поза межами трудових правовідносин. Тут я погоджуюсь, ЄСВ не нараховуємо. Запитували про лікарняний в період роботи. В цей період працівник був застрахованою особою.

Світлана 13:42
Христина, а вартість батарея включена у вартість робіт чи окремо купуєте? Якщо окремо - кекв 2210 (1513).

Н.А. 13:55
Ольга, м/о № 9 для вибуття ОЗ, а ввденення в експлуатацію, як прописано в обл.політиці, можна другі проводки в м/о № 6, а краще в м/о № 17 чи який у вас буде. Акт вн.переміщення, складається тоді коли ОЗ переміщається від однієї МВО до іншої.

Світлана 14:00
Ольга, наказ 755 Вам в допомогу: при введенні в експлуатацію в м/о 17 (якщо у Вас не визначено інший ордер для цього).

Христина 14:04
Світлана, окремо, Одну треба замінити.

Світлана 14:05
Христина, може бути 2240, якщо вартість батареї для заміни включена у вартість робіт з поточного ремонту.

Ольга 15:01
Хто відкликає з відпустки директора музичної школи і як оформити це документально ?

керр 15:07
Ольга, той хто уповноважений призначати і звільняти з роботи.. оформлюють наказ (розпорядження), який доводиться до відома... вичерпний перелік підстав для відкликання встановлено законом...

Ольга 15:15
Тобто директор сам не може на себе видати наказ ?

Андрій 15:15
А що за зміни по платежах за укриття ? Казначейство каже що треба якесь погодження

Maryna 16:49
Поля, відмінені вихідні дні, а не самі державні свята

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”