Архів чату за 30.10.2023 пн (40)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10281
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:42
Всім привіт)

EVGENIY 08:30
Доброго ранку, всім гарного дня

Ірина 08:35
Доброго ранку! Підкажіть, якщо працівник іде у відпустку без збереження з/п. Приймаємо нову людину на її місце, то заміна буде оплачуватися 100% ?

Лілія 08:36
Доброго ранку. миру, щастя та злагоди.

Марина 08:38
Лілія, навзаєм!

керр 08:40
Ірина, в такому випадку укладають строковий трудовий договір і виплачують зп на передбачених умовах за посадою, штатним розписом (тарифікаційним списком), КД ...

Валентина 09:33
Шановні бухгалтери! Згідно нової класифіації посад держслужбовців до якої сім'ї Ви себе віднесли - до тієї ,що і весь відділ чи до "4"(БУХГАЛТЕРІЯ).

керр 09:39
Валентина, що маєте на увазі весь відділ? бух потрапляє до 4

Валентина 09:41
керр:Дякую,я теж так вважаю,але керівник говорить що повинна бути одна "сім 'я"

керр 09:49
Валентина, Посада державної служби належить до тієї сім’ї посад, робота за основними напрямами на якій виконується протягом частини робочого часу.

керр 09:50
Валентина, В одному структурному підрозділі можуть бути посади державної служби, віднесені до різних сімей та рівнів посад.

Валентина 09:52
керр:Я це прочитала і на вебінарі чула , а от керівник каже інше.Не хотілося б щоб вовернули з НАДС на переробку.

Ольга 10:05
Добрий:),чи можливо списання медикаментів не лише на студентів ,а і на працівників коледжу.

Людмила 10:36
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, працівниця іде в декрет з 10 листопада. В розрахунковому періоді є відпустка по догляду до 3р. і щорічна відпустка з 23.10 по 09.11. На розрахунок декретних беремо лише відпускні за жовтень чи повністю за жовтень і листопад?

EVGENIY 10:59
Людмила, тільки за жовтень, ви ж навіть у звіті ЄСВ їх розбиваєте на місяці це саме для цього і робиться

Людмила 11:01
EVGENIY: Дякую

Marina 11:11
Доброго дня! Допоможіть будь ласка, працівник був увільнений від роботи з мобілізацією до 18.10.2022року без збереж.з/пл., наразі прийшов лікарняний і якщо розглядати 12 місяців то жовтень 2022року входить у розрахунок.Підскажість беруться всі дні до розрах.жовтня2022р.?

Ольга 11:20
Добрий день. Чи може заклад освіти (позашкільний) орендувати приміщення у приватного підприємтсва?

Марина 11:21
Добрий день. Не виходить завантажити казначейські звіти з Є-звітності для є-дати. У вас працює?

Валентина 11:24
Марина:Заношу вручну

Інна 11:25
Марина, в п'ятницю завантажувала, все ОК

Марина 11:26
дякую

Надія 12:08
Марина: тільки що завантажувала,все добре

Катерина 12:43
Добрий день. Є тут з культури?

Наталя 12:46
Добрий день! Підскажіть, будь ласка, бланк для розрахунку матеріальної допомоги по-новому вірно все рахує?

Валентина 12:47
Наталя:Так,якщо все вірно рознесено...:)

Наталія 13:06
Катерина, є

Вікторія 13:30
Доброго дня! Підскажіть будь ласка чи входять матеріальні допомоги (оздоровлення та соцпобутова) в розрахунок середньомісячної матеріальної допомоги для вирішення соціально- побутових питань?

Ирина 13:31
добрий день! Підкажіть, лікарняні ще не прийшли, хотіли сплатити ЄСВ з загального фонда в зп,а коштів по 2120 не вистачає, як виходить з цієї ситуації? Дякую

керр 13:33
Вікторія, не входить, це ж виплати за невідпрацьований час...

керр 13:36
Marina, п.3 Порядку 1266 такий період без збереження сзп є поважна причина - без урахування календарних днів не відпрацьованих з поважних причин...

Оля 13:54
СДО працює??

Marina 14:13
керр, керр, Дякую

Таїсія 14:21
Що маю подати до казначейства для внесення змін до Мережі при відкритті нових КПК?

EVGENIY 14:33
Таїсія, У разі виникнення змін у мережі головний розпорядник подає відповідному органу Казначейства реєстр змін до мережі у формі додатка 12 до цього Порядку.

EVGENIY 14:33
Таїсія, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... yudzhetiv/

Марія 15:01
Доброго дня , при селищній раді створено центр соціальних служб де є директор центру .який має бути посадовий оклад директора та згідно якої постанови.Дякую

Ксю) 15:28
Марія) Наказ №526 від 18.05.2015 Згідно СХЕМИ

Тетяна 16:07
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, знайти бланк Таблиці 7 Додатку 4 "Звіт про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне" - це Щомісячна персоніфікація, що діяла до 2011року

EVGENIY 16:11
Тетяна, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/za046-11/ed20101224

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”