EVGENIY :08:18
Доброго ранку, всім гарноо дня
Люсія :08:26
Добрий ранок!
4321 :09:10
доброго ранку
Олександра :09:14
Добрий ранок!Чи працює СДО?Дякую
Інна :09:26
Добрий ранок!СДО в Запоріжжі не хоче працювати,а у вас?
Олександра :09:30
Полтава, не працює
Наталя :09:50
Черкаси, не працює, навіть ЦИСКО не підключає
Олена :10:06
Доброго дня. Працівник був у відрядженні. Проживання, проїзд та харчування за рахунок організації. яка запрошувала. Чи потрібно працівнику виплачувати добові за час перебування у відрядженні?
Тетяна :10:06
Житомирська область СДО працює
Оксанка :10:07
Олена, так, якщо офіційно був у відрядженні, є і наказ і авансовий звіт на добові.
Олена :10:07
Оксанка, дякую
Ірина :10:09
Добрий день! Відділ культури нагородидив дітей преміями за досягнення. Як правильно це провести через казну і які проводки?
Лана :10:13
Олена, але зверніть увагу, що добові зменшуються в разі забезпеченн харчуванням.
EVGENIY :10:15
Олена,
Ір :10:37
Доброго ранку. Допоможіть. Вперше оформлюю авансовим звітом за послуги Нової пошти. В платіжці який треба поставити Код( зг.Постанови 590)?
ЦНСП :11:39
Олена, 35% добових платите, 105,00 грн.
Світлана :11:53
Доброго дня, підскажіть звіт про працевлаштування інвалідів вже є?
EVGENIY :12:03
Світлана, ні
Вікторія :12:33
Добрий день , підкажіть чи оплачується день направлення, та день огляду МСЕК, якщо інвалідність не була вствновленна, а листок продовжили. Дата направлення до МСЕК 29.05.26, а день гляду 12.06.26 ?
Людмила :12:37
Добрий день. Підкажіть, будь ласка: працівник на призупиненні звільняється 30.06.26, йому нараховано компенсацію менше мінімальної. Чи потрібно дотягувати ЄСВ до мінімальної ?
Анна культура :12:43
Добрий день, підкажіть будь ласка, працівник відбув у відрядження за кордон до Німеччини, у якій валюті відшкодовувати добові у євро чи у доларах. Дякую за відповідь.
Світлана :12:45
Добрий день, колеги. Підкажіть, будь ласка, чи можна провести заміну штатних одиниць у школі: одну ставку керівника гуртка замінити на одну ставку заступника директора з виховної роботи. Фінансування проводиться за рахунок освітньої субвенції. Дякую.
керр :12:52
Вікторія, ст.15 Закону факт встановлення є ппідставою для припинення виплати допомоги, не має такого факту знач виплата продорвжується, і за день огляду також...
керр :12:59
Світлана, цілком можливо вивести і вести, але з урахуванням положень наказу МОН № 1205...
Світлана :13:03
керр, дякую
Вікторія :14:40
Керр, дякую
Оля :15:10
працівник працює на пів ставки індексація платиться
керр :15:12
Оля, платиться, у розмірі пропорційно відпрацьованому робочому часу
Maryna :15:42
Добрий день. Шановні колеги можливо хтось із Вас може поділитися досвідом передачі нерухомого майна із комунальної власності до державної?
Ірина :16:35
Добрий день, колеги, підскажіть, коли необхідно вносити зміни до кошторису (спецфонд власні надходження) якщо є перевищення надходжень від власних послуг? Якщо я планувала на початок року 100 тис. без урахування залишку, а зараз з урахуванням залишку 130 тис. Обов'язково в цьому місяці змінювати кошторис?
EVGENIY :17:09
Ірина, не обов'язково, ви просто не можете витратити кошти коли вам треба тоді вносьте зміни
Архів чату за 22.06.2026 Пн (31)
Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”
Перейти
- Бухгалтерський облік
- ↳ Новини
- ↳ Медичні установи із КУ в КНП
- ↳ Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій
- ↳ Облік запасів
- ↳ Інші питання обліку активів (ТМЦ)
- ↳ Бухгалтерська служба
- ↳ Перевірки та відповідальність
- ↳ Надання платних послуг
- ↳ Кореспонденція субрахунків
- ↳ Інвентаризація
- ↳ Позабалансовi рахунки
- ↳ Документи, бланки, форми
- ↳ Різне
- Оплата праці та кадрова справа
- ↳ Виплати працівникам
- ↳ Індексація і компенсація заробітної плати
- ↳ Лікарняні та декретні
- ↳ Відпускні
- ↳ Середня зарплата
- ↳ ЄСВ, ПДФО, ВЗ
- ↳ Військовий збір
- ↳ Податкова соціальна пільга (ПСП)
- ↳ Стипендії, соціальні виплати та пільги
- ↳ Трудові відносини
- ↳ Звітність
- ↳ Інші питання оплати праці
- ↳ Відрядження
- Казначейське обслуговування
- ↳ Застосування КЕКВ
- ↳ Закупівлі за рахунок бюджетних коштів
- ↳ Складання та виконання кошторису
- ↳ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВИЙ МЕТОД СКЛАДАННЯ БЮДЖЕТУ
- ↳ Різне
- Звітність
- ↳ Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data
- ↳ Звітність до казначейства
- ↳ Звітність до фіскальної служби
- ↳ Статистична звітність
- ↳ Звітність до Пенсійного фонду
- Автоматизацiя облiку бюджетних установ
- ↳ FIT-Бюджет
- ↳ Звітність в Excel яка викладена на сайті
- ↳ Наш помічник - Excel
- ↳ Програма Payments (фіндокументи)
- ↳ СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"
- ↳ Безкоштовні програми
- ↳ Платні програми
- ↳ Різне
- Законодавство
- ↳ Виборче законодавство
- ↳ Земельне законодавство у бюджетній сфері
- ↳ Антикорупційне законодавство
- ↳ Люстрація влади
- Галузеві напрямки
- ↳ Освіта
- ↳ Соціальна політика (УПСЗН)
- ↳ Медицина
- ↳ МВС та армія
- ↳ Державна служба
- ↳ Інші
- Різне
- ↳ Архів чату buhgalter.com.ua
- ↳ Дiловодство
- ↳ Новое в законодательстве
- ↳ Ваші пропозиції та побажання, щоб ви ще хотіли бачити на сайті?!?
- ↳ Курилка
- ↳ Свіжі плітки
- ФОРУМ (АРХІВ)
- ↳ Діяльність органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб
- ↳ Місцеве самоврядування
- ↳ Регламент районної ради
- ↳ Проходження служби в органах місцевого самоврядування
- ↳ Прийняття рішень органами місцевого самоврядування
- ↳ Вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування
- ↳ Реформа місцевого самоврядування
- ↳ Правовий супровід реформи (децентралізація)
- ↳ Правові питання реорганізації ОМС ОТГ
- ↳ Інвентаризація
- ↳ Питання передачі майна
- ↳ Кадрові питання
- ↳ Питання передачі документації
- ↳ Бюджетний процес у ОМС ОТГ
- ↳ Статути та інші публічні документи ОТГ
- ↳ Реалізація ОМС ОТГ нових повноважень: реєстрація, держархбудконтроль тощо
- ↳ Земельні відносини у зв'язку зі створенням громади
- ↳ Питання діяльності комунальних підприємств та установ, що належать ОТГ
- ↳ Сторінки видань
- ↳ Бюджетна бухгалтерія
- ↳ Оплата праці
- ↳ Місцеве самоврядування
- ↳ Держслужбовець
- ↳ Правила форума
- ↳ Как пользоваться форумом
- ↳ Как создавать темы
- ↳ Куда заливать файлы и скриншоты
- ↳ Архів тем
- ↳ Всі бланки з єдиного внеску на соціальне страхування
- ↳ Увійти на форум стало ще легше!!!
- ↳ Всі бланки податкової звітності
- ↳ Бланки кошторису
- ↳ Робота з інформацією у бюджетних установах
- ↳ Загальні питання
- ↳ Акції та пропозиції
- ↳ Безкоштовні вебінари та література
- ↳ Ваші коментарії та побажання по бюджетним виданням