Педагогічний стаж

Аватар користувача
Володимир Будз
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 23 жовтня 2015, 10:20
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Володимир Будз »

Бохенко Ольга писав:Підкажіть, будь ласка, чи маю я право на виплату по вислузі років. Є раніше зароблених 2 роки педагогічного стажу. Потім 2 роки перерви, ніде не працювала. Зараз працюю в школі знову майже 3 роки. Разом близько 5 років виходить. Виплату за вислугою років мені не роблять, пояснюючи це тим, що стаж, який був перерваний, уже не вважається педагогічним. Чи правомірно це? У Законі написано"сумарна кількість років"... Буду дуже вдячна за відповідь.
Так, дійсно, стаж роботи за спеціальністю особам, яким вста­новлюється надбавка за вислугу років, обчислюється сумарно за час роботи на всіх посадах, робота на яких зараховується до "надбавочного" стажу.  Проте у вашому питанні більш важливим є те на яких посадах ви працювали (працюєте). До стажу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років педагогічних та науково-педагогічних працівників зараховується час роботи на посадах, передбачених переліком, затвердженим постановою КМУ від 14.06.2000 р. № 963 (далі – Перелік № 963), а також:

- час роботи на посаді старшого піонервожатого у період до 01.04.91 р.;
- час роботи на посаді військового керівника та керівника допризовної підготовки у період до 01.09.94 р.;
- час, протягом якого виконувалися обов'язки батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу;
- час роботи на посаді групової медичної сестри дитячих ясел та ясел-садків;
- час роботи у спортивних школах усіх типів на посадах керівників, їх заступників з основного виду діяльності, тренерів-викладачів, тренерів-методистів, інструкторів-методистів, акомпаніаторів та на посадах тренерів-викладачів спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю;
- час перебування громадян України на військовій службі;
- час роботи на посадах педагогічних та науково-педагогічних працівників за межами України;
- час роботи викладачів професійно-теоретичної підготовки, старших майстрів та майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних - закладів за відповідною професією (спеціальністю) на виробництві та у сфері послуг;
- час перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати (ч. 3 і ч. 6 ст. 179 Кодексу законів про працю України).

Олексій
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 19 листопада 2017, 22:09
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Олексій »

Підкажіть, будь ласка. Викладач працював в музичній школі з погодинною оплатою праці. В трудову книжку внесено запис про те що викладач прийнятий на роботу з погодинною оплатою праці за рахунок позабюджетних коштів. Цей викладач ніде в даний період не працювавкрім музичної школи. За навчальний рік викладач вичитав 120 годин. Чи зараховується цей період до педагогічного стажу викладача для виплати надбавки за вислугу років?

aya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 22 липня 2016, 11:28
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення aya »

подскажите пожалуйста, а какой тарифный разряд вы установили руководителю допризывной подготовки

Відповісти

Повернутись до “Как создавать темы”