Інформація по темі "" | Публікації по тегу
author-avatar
Ірина Долга
експертка з питань оплати праці журналу "Оплата праці"
ifactor
Ситуація. Подали Податковий розрахунок з типом «Звітний» за звітний квартал і він прийнятий контролерами. Але згодом… виявили в даних додатка Д1 помилку. Як виправитися?
Майже кожен бухгалтер-зарплатник мав справу з утриманням аліментів із зарплати працівника. Такі утримання можуть бути добровільними (за заявою працівника), а можуть бути примусовими (за виконавчими документами). Більше запитань і нюансів виникає при примусовому утриманні аліментів. Про це — у статті.
Чи обов’язково вести табель обліку робочого часу? Чи передбачені штрафи за неведення табеля? Відповіді на ці запитання — у статті.
Ситуація: працівник звільняється і має невикористані дні відпустки. Перед звільненням він перебував у трудових відносинах декілька місяців, але не мав заробітку (відпустка без збереження зарплати). Як обчислити відпускну компенсацію?
Якщо суб’єкт господарювання виплачує/надає доходи фізособі, то він є податковим агентом. У цій статті розглянемо незарплатні доходи, а також ті доходи, які входять до фонду оплати праці, але мають нюанси в оподаткуванні (ПДФО, ВЗ) і відображенні в додатку 4ДФ.
У додатку 4ДФ податкові агенти відображають доходи фізосіб, зокрема зарплату, лікарняні та декретні. Які є підводні камені при цьому? Коли на одну фізособу формуємо два рядки? Охоче відповімо!
Хвороба може застати зненацька, коли людина перебуває у відпустці. Як діяти роботодавцю в такому випадку? Що буде з відпусткою? Чи оплачувати лікарняні? На всі ці та інші запитання ви знайдете відповідь у цій статті.
У цій статті пригадаємо правила сплати ЄСВ з МЗП з доходу найманих працівників та відображення у Д1 донарахування ЄСВ до розміру мінімального страхового внеску.
Стартував період подання Об’єднаної звітності за 2 квартал 2023 року. Крайня дата подання — 09.08.2023. Звіт складаємо ще за старою формою. Найцікавішим при його заповненні є додаток Д1. Нагадаємо, як у цьому додатку відображаються зарплатні виплати.
Надання відпусток під час перебування у простої — тема не нова, проте дискусій щодо цього менше не стає. Тож приєднаємося і висловимо свою думку щодо їх надання. А також нагадаємо про відображення відпусток під час простою у табелі обліку робочого часу та їх оплату.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×