Інформація по темі "" | Публікації по тегу
author-avatar
Тетяна Станкус
експерт з фінансових питань
ifactor
Придбали талони на бензин для генераторів за КЕКВ 2275. Ці талони дійсні до травня 2024 року. Наразі у нас чималий залишок цього пального за талонами. Чи можна використати цей залишок пального для розпилювання дров?
Чи обов’язково затверджувати Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг щороку? Чи достатньо оновлювати його лише при внесенні змін?
Договір оренди укладено за результатами проведення аукціону у серпні 2021 року. Орендну плату було встановлено на рівні 1112,50 грн/міс. Як правильно провести індексацію орендної плати в такому разі?
Цього разу мова піде про Закон № 3448*, яким законодавці підкоригували засадничий нормативно-правовий акт у сфері отримання, надання та використання гуманітарної допомоги — Закон № 1192**. Що ж саме змінилося в порядку отримання та обліку гуманітарної допомоги? Нумо розбиратися разом.
Плануємо утилізацію комп’ютерної техніки. При цьому Порядком № 590* не передбачено проведення таких видатків у другу чергу. Підприємство, яке проводитиме утилізацію, пропонує укласти договір на утилізацію з платою за свої послуги у вигляді дорогоцінних металів, які будуть вилучені під час розбирання техніки. Чи правомірно це?
Спортивна школа орендує спортивний зал у гімназії. При цьому гімназія, як орендодавець, розраховує витрати електроенергії на основі кількості лампочок. Для цього середня кількість кВт, що споживає 1 лампочка за годину, множать на кількість годин проведення занять на місяць. Заняття проводяться до 18 год, з березня освітлення в залі не вмикається. Чи повинно це враховуватись при розрахунку витрат?
Що стосується абсолютно всіх бюджетних установ, так це кошториси. Тому ця тема не залишить байдужими жодного нашого читача. У цій статті розглянемо правила планування, затвердження, виконання кошторисів, а також внесення до них змін протягом бюджетного періоду. Нумо розбиратися разом.
У зв’язку з обмеженим фінансуванням бюджетні установи, організації та заклади для залучення додаткових грошових коштів надають платні послуги. Як правильно організувати надання платних послуг від А до Я, розглянемо у цій статті.
Сьогодні в центрі нашої уваги опинилась постанова № 913*, якою внесено зміни до постанови № 98**. Пропонуємо разом розглянути, які саме нововведення в частині витрат на відрядження підготували для нас урядовці.
Чи потрібно рішення сесії для відкриття нової функції за спецфондом для отримання благодійних внесків?
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×