Інформація по темі "" | Публікації по тегу
author-avatar
Павленко Олена
Керуючий редактор бухгалтерського контенту Factor.Media
Мобілізаційним законом 10449, ухваленим 11.04.2024, вносяться зміни до військово-транспортного обов’язку для юридичних і фізичних осіб. Військово-транспортний обов’язок стосується підприємств, установ і організацій, які забезпечують експлуатацію транспортних засобів, а також громадян — власників транспортних засобів. Реальні обсяги транспортних засобів за типами та марками, що планується мобілізувати, встановлюються Мобілізаційним планом місцевими адміністраціями за поданням ТЦК. Деталі порядку мобілізації транспорту та його повернення дивіться у відео.
Наприкінці минулого року Мінінфраструктури скасувало Норми витрат палива № 43. Та майже одразу з’явилися Методичні рекомендації з нормування витрат палива. Тож на порядку денному питання: Чи обов’язково застосовувати ці Методрекомендації? Чи можна й далі користуватися Нормами № 43 або користуватися самостійно розробленими нормами? Відповіді - у відео.
Законопроєкт про мобілізацію 10449 прийнято в цілому. Тож пропонуємо подивитися кого не зможуть мобілізувати за його нормами. Закон набуде чинності через місяць після підписання Президентом.
2 квітня Кабмін ухвалив постанову «Про внесення зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України». Перетинати кордон з метою навчання на програмах академічної мобільності зможуть студенти-чоловіки віком від 18 до 22 років. Перелік категорій у відео
2 квітня Президент України підписав Закони, якими вносяться резонансні зміни до військового обліку. Зміни набудуть чинності з моменту опублікування відповідних законів. Скоріше за все, це відбудеться найближчими днями.
Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони і розвідки 29 березня завершив роботу над законопроектом про мобілізацію. У відео розповідаємо яку маємо ситуацію з блоками «Відстрочка від мобілізаці для соціальної сфери», «Відстрочка від мобілізаці для освітньої сфери», «Відстрочка від мобілізаці для людей з інвалідністю, «Обмеження і мобілізаційний обов’язок».
Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки 29 лютого продовжив працювати над законопроектом 10449 який неофіційно охрестили «Законом про мобілізацію». Водночас, наголошуємо ще раз, що поки не йдеться про конкретні поправки, а лише про загальне бачення концепції реформи в сфері мобілізаційного законодавства.
Дивіться відео про зміни порядку виплати ВПО та відповідні очікувані наслідки для отримувачів. Правила виплати на проживання особам, зареєстрованим як ВПО, визначені Порядком, затвердженим у редакції постанови КМУ від 11.07.2023 № 709, зі змінами від 21.11.2023 № 1226.
Уряд вніс на розгляд парламенту новий проєкт Закону щодо проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» (№10449 від 30 січня 24 року). Тож після прийняття Закону низку нормативно-правових актів з цих питань буде змінено.
  Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
  pw-image
  Читайте сайт за ціною чашки кави
  Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
  Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
  Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
  60
  грн/
  місяць
  Вже передплатили? Увійти
  Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
  ic-acc-pay
  ×