Інформація по темі "" | Публікації по тегу
author-avatar
Євген Токарев
Головний редактор порталу buhgalter.com.ua
Вийшло оновлення ППЗ Фіндокументи від 22.05.2024 року 2024.1 (1.3.8.2)
Мінфін на своєму сайті оприлюднив проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Переліку форм інформації про обсяги бюджетних призначень та/або бюджетних асигнувань на відповідний бюджетний період, проведених видатків бюджету та наданих кредитів з бюджету за звітний період, інформації щодо використання коштів фондів загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, інформації про обсяги надходжень та витрат, затверджених на відповідний рік, та обсяги надходжень та витрат за звітний період»
Із переходом на новий план рахунків і запровадженням фінансової звітності багато користувачів кожен звітний період ставлять одні й ті самі запитання при складанні форм фінансової звітності. Тому я вирішив більше автоматизувати головну книгу в екселі, яка вже є на сайті, і додати до неї форми фінансової звітності 1-дс Баланс та 2-дс Звіт про фінансові результати.
Відповідно до ст. 39 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» від 09.11.2023 № 3460-IX обчислення ІСЦ для індексації грошових доходів населення провадиться наростаючим підсумком починаючи з 1 січня 2024 року.
Як нараховуються відпускні 2024? Тримайте алгоритм нарахування відпускних днів за Порядком 100, з прикладами. Таблиця помісячно. Відпустка 2024
Стаття розглядає такі питання, як тривалість лікарняних, розрахунок їх вартості, правила виплати, а також основні вимоги до медичної документації. Вона також надає інформацію про правовий статус працівників під час лікарняних, включаючи їх права та обов'язки. Завдяки шпаргалці, представленій в статті, читачі зможуть отримати корисні поради та рекомендації щодо правильного оформлення та розрахунку лікарняних у 2024 році. Вона містить усю необхідну інформацію, яка допоможе уникнути непорозумінь та проблем з оплатою лікарняних.
Багато бухгалтерів і працівників ставлять питання чи зростуть оклади за ЄТС з 1 квітня
Відповідно до ст. 39 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» від 09.11.2023 № 3460-IX обчислення ІСЦ для індексації грошових доходів населення провадиться наростаючим підсумком, починаючи з 1 січня 2024 року
Як ми писали раніше, Мінфін наказом від 18.01.2024 № 23 оновив та осучаснив норми Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Мінфіну від 22.06.2012 № 758, виклавши його в новій редакції.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×