Позабалансовий облік бланків суворої звітності

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
o.fedevuch
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 19 серпня 2014, 09:17

Повідомлення o.fedevuch »

Чи відносяться до бланків суворої звітності путівки на санаторно-курортне лікування, отримані з ФСС з ТВП (Постанова КМУ від 25.12.2013 року №955)? Чи потрібно їх обліковувати на позабалансовому рахунку 08? Буду вдячна за відповідь!

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Путівки від ФСС з ТВП обліковують на позабалансовому рахунку 08. Про це визначено у п. 3.3 Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатностію, затвержденому постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25 лютого 2009 р. N 12.
Також страхувальники повинні обов'язково вести журнал обліку путівок до санаторно-курортних закладів за формою Ф 13-згідно з додатком 3 до цього Порядку.
Більш докладно про облік путівок, наданих ФСС з ТВП, читайте у консультації «Обліковуємо путівки для санаторно-курортного лікування від ФСС з ТВП» (див. «Бюджетна бухгалтерія», 2014, № 5).

orishko09
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 06 січня 2015, 09:20

Повідомлення orishko09 »

чи відносяться бланки листків непрацездатності до бланків суворого обліку?????

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Бланки листків непрацездатності не належать до бланків документів суворої звітності. Навіть попри те, що вони мають серію та індивідуальний номер. Такі бланки слід обліковувати у складі господарських матеріалів та канцелярського приладдя
Докладно про облік таких бланків почитайте в газеті Бюджетна бухгалтерія, 2013, № 31, с. 29.
Востаннє редагувалось 10 жовтня 2014, 15:41 користувачем Матвєєва Вікторія, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Колеги, невеличка порада для всіх. Звісно, інколи досить складно зрозуміти, які бланки є документами суворої звітності, а які звичайними запасами. Тому раджу скористатись спеціальними матеріалами на цю тему:
-Бланки документів суворої звітності як вимираючий вид (Бюджетна бухгалтерія,2014, № 22)
-Забалансовий облік без проблем (Бюджетна бухгалтерія, 2014, № 38)
-Обліковуємо студентські квіитки та дипломи (Бюджетна бухгалтерія, 2014, № 8)
-Оформлюємо придбання та списання пального (Бюджетна бухгалтерія, 2014, № 5).

Lili
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 31 березня 2015, 09:49
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Lili »

Доброго дня ! Ми бюджетна установа оплатили по загальному фонду путівки на безкоштовне лікування інвалідів підскажіть будь-ласка , як правильно оприбуткувати дані путівки в бух.обліку ? Чи потрібно їх відносити на рах.331 і на позабалансовий рах.08?

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Lili писав:Доброго дня ! Ми бюджетна установа оплатили по загальному фонду путівки на безкоштовне  лікування  інвалідів підскажіть будь-ласка , як правильно оприбуткувати дані путівки в бух.обліку ? Чи потрібно їх відносити на рах.331 і на позабалансовий рах.08?
Доброго дня! Будь ласка, уточніть, яка у вас організація (управління соціального захисту населення???), хто ці особи - інваліди (працівники Вашої установи, підопічні).

Аватар користувача
Morozov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 09 лютого 2015, 13:16

Повідомлення Morozov »

Добрий день! НЕ можу знайти останні роз'яснення з приводу обліку путівок в дитячий табір відпочинку. Підскажіть, будь-ласка, які були останні публікації?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8745
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1186 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Матвєєва Вікторія писав:Путівки від ФСС з ТВП обліковують на позабалансовому рахунку 08. Про це визначено у п. 3.3 Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатностію, затвержденому постановою  правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25 лютого 2009 р. N 12.
Також страхувальники повинні обов'язково вести журнал обліку путівок до санаторно-курортних закладів за формою Ф 13-згідно з додатком 3 до цього Порядку.
Більш докладно про облік путівок, наданих ФСС з ТВП, читайте у консультації «Обліковуємо путівки для санаторно-курортного лікування від ФСС з ТВП» (див. «Бюджетна бухгалтерія», 2014, № 5).
Здається з цього часу нічого не змінилося

Аватар користувача
Morozov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 09 лютого 2015, 13:16

Повідомлення Morozov »

А якщо бюджетна організація сама купує путівки?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8745
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1186 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Morozov писав:А якщо бюджетна організація сама купує путівки?
На рахунку 33 "Інші кошти" ведеться узагальнення інформації про наявність і рух грошових документів (у національній та іноземній валюті), які знаходяться в касі установи (поштових марок, сплачених проїзних документів, сплачених путівок до санаторіїв, пансіонатів, будинків відпочинку, коштів, що містяться в акредитивах, у чекових книжках та в інших грошових документах тощо), та про кошти в дорозі.

Аватар користувача
Morozov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 09 лютого 2015, 13:16

Повідомлення Morozov »

Дякую за швидку відповідь!

Lili
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 31 березня 2015, 09:49
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Lili »

Крот Юлія писав:
Lili писав:Доброго дня ! Ми бюджетна установа оплатили по загальному фонду путівки на безкоштовне  лікування  інвалідів підскажіть будь-ласка , як правильно оприбуткувати дані путівки в бух.обліку ? Чи потрібно їх відносити на рах.331 і на позабалансовий рах.08?
Доброго дня! Будь ласка, уточніть, яка у вас організація (управління соціального захисту населення???), хто ці особи - інваліди (працівники Вашої установи, підопічні).
Ми державна установа,яка отримала по КЕКВ 2730 кошти,які були перераховані(оплачені) в санаторій і отримали путівку.Цю путівку видано інваліду. Якою буде кореспонденція рахунків?Який порядок оформлення таких путівок, через касу?

Відповісти

Повернутись до “Різне”