Архів чату за 27.04.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10344
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1373 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:40
Всем привет)))

Яна 07:51
Доброго ранку

Яна 07:56
Колегі з ранку консолідую звіти для казначейства. Чи потрібно консолідувати додаток 10 пояснювальна та дод12,11

Валентина 08:22
Яна, 10 надо, 11,12 ні

Тат_яна 08:23
Подморозило...

Тат_яна 08:24
Травка зеленеет Солнышко блестит, Ласточка с весною, В сени к нам летит!… Травку оборвали Солнышко зашло… Ласточка с размаху Врезалась в стекло…

Тат_яна 08:25
вот

Яна 08:25
Валентина, спасибо в консалід додатку 10 написать тоже что и в квартальном?

Валя 08:32
Якщо відпускні за травень виплачуємо у квітні, то мат.допомогу ( по нарахуванню ЄСВ) відносимо до квітневої з/плати чи до відпускних травня ?

Валентина 08:32
Яна, да, если у вас одержувачів нема

Валентина 08:34
Валя, до квітневої

Яна 08:43
Валентина, Спасибо большое

SHS 08:49
Добрий день, вчора відправили об"єднану звітність, сьогодні прийшла квитанція, що не прийнято. Який тепер треба подавати звіт "Звітний новий"???

Валя 08:51
Валентина, дякую

ЛюдКа 08:52
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!

Тат_яна 08:53
SHS, у вас же не приняли отчёт. Вашего отчёта нигде нет. Только в черновике. Причём "звітний новий"? Просто "звітний"

ЛюдКа 08:53
В Черкаській вчора був сніг, всіх вітали з Новим весняним роком. Сьогодні +2, сонце. Бажаю сонця в душі!!!!

SHS 08:54
Тат_яна, спасибо)

ЛюдКа 08:56
Тат_яна 08.24 Ну позитивчик!!!!А в нас абрикоса квітне,

Яна 08:57
ДОброго дня, підскажіть будь ласка працівник з 1,02 вийшов з відпустки по догяду за дитиною, а 14.04 пішов на лікарняне в розрах. період виходить тільки 2 місяця? Дякую!!!

Ольга 08:58
Яна, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... nachayemo/

Тат_яна 09:00
ЛюдКа, даже и слива, черешня расцвели. Клубника первые цвети дала... Но -1 на всю эту нежность -

ОМС 09:02
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!))))

Валя 09:08
А якщо відпустка -весь травень і трохи червня, і відпускні травневі не дотягують до МЗП, то ЄСВ за травень рахувать 1320, а за червень по факту, так ?

EVGENIY 09:10
Доброго ранку :)) Всім гарного дня

EVGENIY 09:10
Валя, так

Валя 09:11
EVGENIY, дякую !

Бухгалтер освіта 09:15
Доброго ранку, звіт не прийняли,підскажіть, будь ласка, тип нарах-13, код ЗО 42 за майбутні місяці дає помилку, тип нарах-13 за попередній м-ць сума з мінусом, також помилка, хто як виправляв в Медку

Оксанка 09:19
Добрий ранок! Судячи по новим коментарям про неприйняті звіти в мене складається враження, що програми просто не витримують цього нового звіту, а про бухгалтерів я взагалі мовчу.

Тат_яна 09:24
Бухгалтер освіта, насколько я понимаю, код 13 - "сума різниці між розміром мзп та фактично нарахованою зп ЗА ЗВІТНИЙ МІСЯЦЬ", как бы нам не хотелось подогнать под реальность!!!

Ірина 09:24
Бухгалтер освіта, добрий ранок:) В якій програмі відправляєте?

Маряна 09:25
Добрий ранок! Як Ви виправляли помилку 01 в звіті ДФ,бо я що не роблю і не можу виправити(

Бухгалтер освіта 09:26
Ірина, Медок, на вагітність та пологи раніше проходило, і на сторно тип-13 теж пропускало, а зараз помилки,

EVGENIY 09:28
Бухгалтер освіта, ви перемудрили, код 13 не може бути з мінусом за минулі місяці ми це вчора проходили!! А код 42 хіба може бути меньше мінімалки? код 42 взгалаі з кодом 13 не можливо змішати

Таня 09:28
Бухгалтер освіта, 09:15Доброго дня, подзвоніть в МЕДОК. води докинуть Вам налаштування файлики додаткові, + вчора вже була нова версія

EVGENIY 09:29
зараз до речі вийшло онолвення медок

Бухгалтер освіта 09:32
EVGENIY, оновлення в мене установлене, для коду 42 нарах в січні за лютий 5519 грн за 28 к.д., дорахування до мін ЗП повинно бути

EVGENIY 09:38
Бухгалтер освіта, https://i.factor.ua/ukr/journals/ot/201 ... 05664.html

культура 09:39
Бухгалтер освіта, код 42 з типом 13 за майбутній місяць не пройде, донарахування ЄСВ до МЗП треба роботи тільки в поточному місяці

EVGENIY 09:39
Бухгалтер освіта, почитайте, мені здається ви повинні в такому випадку код 13 показати в звіті за лютий а не за січень

Бухгалтер освіта 09:40
EVGENIY, дякую за відповідь

Бухгалтер освіта 09:58
І ще одне питання, спец стаж у вчителів, які знаходяться у відпустці до 3 років, в додатку 6 стаж підтверджую, а в додатку 1 попередження, в них немає доходу, я повинна їх показати, щоб уникнути попереджень?

Ірина 10:00
Бухгалтер освіта, я перерахунок зарплати робила без ніякого типу... звіт здала.

Ірина 10:01
Бухгалтер освіта, здавала в Сонаті.

EVGENIY 10:07
Ірина, до чого тут перерахунок зарплати?

Бухгалтер освіта 10:10
EVGENIY, ще одне питання, спец стаж у вчителів, які знаходяться у відпустці до 3 років, в додатку 6 стаж підтверджую, а в додатку 1 попередження, в них немає доходу, я повинна їх показати, щоб уникнути попереджень?

Ірина 10:10
EVGENIY, Вибачте, мабуть не зовсім зрозуміла про що мова :)

EVGENIY 10:10
Бухгалтер освіта, я бачив, цього я не знаю! Може глюк медка а може так треба!

Бухгалтер освіта 10:11
EVGENIY, щиро дякую

Інна 10:20
EVGENIY, скачала на сайті розрахунок відпускних, у колонці календарні дні (без святкових) на квітень 2021 стоїть 29 днів, а потрібно 30.

проф.ліцей 10:28
Бухгалтер освіта, я показували працівників які знах-ся у від-ці до 3х років у дод. 1 без нарахувань, тількі кал-ні дні та спець стаж-галочка. І кількість втягується в 1 таблицю

СВЕТЛАНА 10:28
Подскажите здаю звытну уточнюючю по форме 4 ДФ, пришла 2-я квитанция помилка(в загальній частині рядки 07-110 не заповнюються.) 07-это КЕД если убираю горит красным и не дает отправить(((

ірен 10:40
і в мене далі ця помилка. В новому оновленні її не виправили.

Ірина 10:44
Бухгалтер освіта, а я додаю декретчиць зі спецстажем в Д1 с нулем по ЗП та 25 кодом, також вказую дні місяця

EVGENIY 10:44
Інна, дякую що сказали, виправив! Можете перезавантажити!

СВЕТЛАНА 10:45
Что ж делать куда позвонить (горячая линия налоговая, ПФ)???

Олена 10:48
Бухгалтер освіта, у нас теж така проблема з мінусовим типом 13 за попередній місяць. ми знімаємо по коду 1 донарахування з типом 13 і нараховуємо по коду 29 (лікарняний) і донарахування по к.29 з типом 13, так як у нас облік і перерахунок ЄСВ іде по різним рахункам

EVGENIY 10:48
СВЕТЛАНА, кажется вот это ваша проблема https://buhgalter911.com/news/news-1057767.html

Бухгалтер освіта 10:52
Олена, ви в Медку звіт відправляєте?

СВЕТЛАНА 10:53
EVGENIY:СПАСИБО.

vvc 10:55
яке число фінансує фсс

Ольга 10:55
vvc, 10-12,03

vvc 10:56
спасибі

Ірина 11:11
Доброго дня, може хто знає,ЗВІТНИЙ НОВИЙ вже приймається в ПФУ чи ще почекати?

Олена 11:17
Бухгалтер освіта, так в Медку і пише помилку, не приймає. Раніше таких проблем не було. А як по іншому якщо іде перерахунок, цеж не помилка

EVGENIY 11:20
Олена, нарахування єсв з дотягуванням до мінімального в місяці коли працівник захворів це помилка і ми вчора це обсуждали

Оксанка 11:22
Ірина, добрий день! А якого числа Ви здали звіт. Пробую у Сонаті робити звіт. Завантажила з фрізвіта. Скажіть, достатньо підписа керівника, щоб здати звіт?

Бухгалтер освіта 11:26
EVGENIY, тут проблема в закладах, які видають ЗП 27-28 числа, а табель закривають 20, і бухгалтер не знає чи захворіє працівник чи ні.

Оксана 11:28
Бухгалтер освіта, згодна з вами в мене така сама проблема

Оксана 11:28
а тепер і до умних і до красивих - штовхаешь цю звітність

Бухгалтер освіта 11:30
Оксана, і кожен місяць робиш перерахунки по ЗП за попередній і нараховуєш зараз більше 200 лікарняних

EVGENIY 11:31


Олена 11:34
Бухгалтер освіта, так проблема саме в цьому. Ми закриваемо зп 19-20 числа. А в наступному місяці ідуть перерахунки. Це ж не наша помилка

Оксана 11:36
Бухгалтер освіта, Олена. Да, самі собі пожалілись і як тепер знайти вихід

футбол 11:37
допоможіть!! при відправці звітності обєднаної квартальної і підписані ключем приват банку приходить 1 квитанція про невірний сертифікат. інші звіти відправляє без проблем. хто стикався? що робити?

Олена 11:39
Оксана, Так ось і я про це. Раніше звіт здавали без такої проблеми, і ніхто не казав, що це помилка, бо ми по факту не помилились, а робимо перерахунок зп. Так що ми тепер звіт не можемо здати і який код я повинна туди "ліпити"

Оксана 11:41
Олена, сама в шоці!! телефонувала в ПФУ в них стоять контролі і крапка - ваші проблеми

Оксана 11:42
без вини винний

Оксана 11:44
Рідненькі, хто знайде вихід -напишіть

Тома 11:45
Підкажіть, в 4 ДФ суми лік ФСС не виплачених хтось показує??? Чи нарах і виплач - рівні колонки?

EVGENIY 11:47
Оксана, давайте з початку сформулюємо проблему )) Напишіть ще раз що у вас не виходить! А то мены здається ви всі пишете про різні речі

Галина 11:51
Добрий день! Підскажіть, чи потрібно показувати дні без збереження по внутрішньому сумісництву у звіті ЕСВ, якщо за основним місцем роботи працівник працював. Дякую

Олена 11:53
EVGENIY, проблема внас мабуть одна. ми закриваємо зарплату числа 20. нараховуємо ЄСВ до мінімалки (якщо це потрібно). Потім на наступний місяць працівник приноситьлікарняний за попередній. У нас по обліку ЄСВ по зп і лік проходить окремо. тому іде перерахунок: доплата ЄСВ з т.13 і кодом 1 (в звіті )іде з мінусом, а з т.13 і кодом 29 з плюсом.

Олена 11:56
і таке кожного місяця. так як звіт тепере здавати? що туди ставити?!

EVGENIY 12:00
Олена, подивіться приклад 5

EVGENIY 12:00
https://i.factor.ua/ukr/journals/bn/201 ... 31710.html

S 12:03
футбол. У нас така сама проблема як у вас, через які програми ви здавали? Ми фри звіт і ел.кабінет

Олена 12:04
EVGENIY, але в цьому прикладі у працівниці у серпні не було донарахування ЄСВ до мінімалки, знімають лище зарплату, а внас знімається додаткова база нарахування ЄСВ за попередній місяць по зп і нараховуєься по лікарняним

Світлана 12:24
Доброго дня ! Допоможіть будь ласка по Об'єд.звіту. Нарахована доплата в лютому за січень (із типом нарахувань 2 в лютому , в дод1)В податковий розрахунок підтягнуло суму без тієї доплати. В старому звіті проставляли в ручную в ряд 4,4(Сума випл.на яку донарахов.єдин.внесок) В новому такого рядка не має,як бути?

ГАННА 12:34
Доброго дня, чи викають в когось помилки, щодо обєднаного звіту стосовно ключів приватбанку

Л.В. 12:35
Добрий день ! Через затримку лікарняних в 4-ДФ нараховано з/плату і внески одні, а перераховано інші. А по ЄСВ що ? Також нараховано більше, перераховано менше ( з/плати), хоча ж ЄСВ з лікарняних платимо зразу.

АННА 1 12:45
Олена: спробуйте поставити : катег.1,тип нарах.3, і суму з плюсом. Потім в податковому розрахунку в рядку 6.1 вручну внести суму єсв. В мене вийшло.

футбол 12:45
S. також фрі звіт та електроний кабінет.

Оксана 12:47
EVGENIY, Олена все вірно пояснила з донарахуванням

Оксанка 13:07
футбол, S, те ж саме, електронний кабінет не може обробити документи, мені з податкової сказали, щоб я відправила через звіток. Звіток також мені не допоміг, та ж сама проблема.

Оксанка 13:08
Я буду ще через сонату пробувати.

Олена 13:11
АННА 1, я вже думала про це, мабуть так і доведеться робити, якщо нічого не виправлять в прийнятті звіту. А у вас звіт прийнятий, помилку не видає?

ольга 13:14
Підкажіть середній заробіток за затримку виконання рішення про поновлення працівника на роботі ЄСВ нараховувати???

АННА 1 13:22
Олена, так ,прийняли, після того як я виправила цим способом.

Тома 13:37
Л.В., ви суму виплачену зменшуєте за завяку ФСС чи податки платите?

ЛІЛІЯ 13:43
НОРМА ТРИВАЛОСТІ РОБОЧОГО ЧАСУ В 202 РОЦІ

Тат_яна 13:45
ЛІЛІЯ, уже тогда вели учёт рабочего времени?

Дуся 13:45
У КОГО ЕСТЬ НОМЕР ТЕЛЕФОНА УКРИНТЕРЭНЕРГО - УМОЛЯЮ, НАПИШИТЕ.

EVGENIY 13:46
ЛІЛІЯ, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/normi ... -2021-rik/

EVGENIY 13:47
Тат_яна,

Людмила 13:50
В єдиному кабінеті є квитанція 2 пакет прийнято, а самого звіту немає. він не зразу там з"являється?

Світлана 13:53
EVGENIY, Допоможіть будь ласка по Об'єд.звіту. Нарахована доплата в лютому за січень (із типом нарахувань 2 в лютому , в дод1)В податковий розрахунок підтягнуло суму без тієї доплати. В старому звіті проставляли в ручную в ряд 4,4(Сума випл.на яку донарахов.єдин.внесок) В новому такого рядка не має,як бути?

ЛІЛІЯ 13:53
ДЯКУЮ

Марина.... 14:03
Олена, В таких случаях ( а у нас их много-пропорционально кол-ву б/л), мы не разбиваем доплату до мин. по 1 и 29 коду. В месяце начисления б/л находим разницу снятия и одной общей суммой с "-" выставляем по коду 29 т.13

Яна 14:05
Скажіть будь ласка, в заяву розрах до лікарняних там де строковий стаж за остані 12 місяців ми ставимо 12 чи тільки 2 якшо працівник вийшов з відпустки по догляду за дитиною у лютому? Дякую!

ольга 14:13
Яна, по догляду до шести була?

ю 14:15
як в новому звіті показати суму зп дораховану за грудень 2020? уточнено робочі дні через лікарняний

Яна 14:18
ольга, ні до3х

ЛЛ: 14:22
Підкажіть, будь ласка, як у звіті показати нараховані, але не виплачені лікарняні та декретні, якщо установа ліквідована

Максим 14:24
Добрий день, шановні колеги, підкажіть будь ласка, за яким кекв оплачувати кейтерингові послуги (послуги з доставки готової їжі для закладів освіти), в нас суперечність з казначейством.

Ольга 14:27
Допоможіть, будь ласка! Як показати сторнування зарплати, тип нарахування 3, у звіті? Коригування з типом нарахування 3 дає невірний результатв таблиці 1. Як вийти із ситуації?

Оксанка 14:27
Колеги, хто скидав через Сонату? Відправила сьогодні о 13:30, ще немає жодної квитанції. Взагалі, довго обробляється звіт через цю програмку ?

Жанна 14:30
Доброго дня. Підскажіть в обєднаному звіті у титульному аркуші рядок 03 Платник - девзяти дані юр. особа.?

EVGENIY 14:39
Максим, 2240 https://buhgalter.com.ua/news/zastosuva ... 1-sichnya/

Максим 14:45
EVGENIY, вот ми по кекв 2240 і планували закупівлю, а казначейство відмовляється реєструвати договір, говорять по 2240 проводиться оплата цих послуг наприклад для одноразового якогось заходу

Максим 14:46
EVGENIY, відправила нас за роз’ясненнями до головного ДКСУ, написали їм листа, чекаємо відповіді, але коли вона прийде незнаємо

Ж. 14:46
СДО працює?

EVGENIY 14:50
Максим, може вони і праві, якщо на постійній основі то це може бути 2230, а 2240 для одного заходу

Олена 14:53
Марина...., (14.03) в нас і такі випадки є по коду 29 т.13 за попередній місяць з мінусом. Звіт повертається і пише помилку, щотип 13 не може бути мінус крім типу 10. А ви вже здали? у вас так приймається?

Ж. 14:53
В когось працює СДО?

Ир 14:59
Доброго дня. Підскажіть в обєднаному звіті як показати вихідну допомогу( при звільненні сільських р ад)?

Наталя 15:02
Добрий день,допоможіть будь ласка,в звіті ЄСВ помилка:" в Подат.розрах.зазначено позначку Бюджетна установа, а в підсистемі Реєстр страхувальників ДРСС відсутня позначка про наявність у страхувальника визначеної ознаки" Де її потрібно потрібно поставити,ту позначку?

Марина.... 15:05
Олена, Тогда я шоке, т.к. мы еще не сдали, сначала все бухи по з/пл. делают отдельно по свои организациям, а потом один это все соединяет воедино и отправляет. Я так понимаю, что мы будем без праздников!!!!

Олена 15:12
Марина...., Це точно. Я вже двічі відсилала звіт, бракує. В помісячному звіті такої проблеми не було з цим типом 13 з "-". А зараз чомусь помилка

Олена 15:13
Може щось виправлять, або доведеться нам щось вигадувати

Марина.... 15:14
Олена, Времени осталось мало, терпения нам всем в этом бредовом отчете!

Максим 15:15
EVGENIY, а ще як мені відповідали мої колеги з інших громад, що якщо готова їжа виготовляється на базі самого закладу(з використанням потужностей закладу) то тоді 2230, а якщо виотовляється підрядником у його столових а нам вже доставляться то 2240,ось і питаємось з’ясувати як нам правильно поступати

Олена 15:17
З декретної відпустки працівник йде на контракт, для проходження військової служби.Чи виплачується заробітна плата з підприємства?

керр 15:18
Олена, звісно, починає виконувати державний обовязок

Олена 15:20
керр, Дякую , маю на увазі по Порядку №100

керр 15:24
Олена, звісно СЗП згідно порядку 100

Олена 15:25
керр, дякую !!!!

Ольга 15:32
EVGENIY, допоможіть, будь ласка! Як показати сторнування зарплати, тип нарахування 3, в об"єднаному звіті? Коригування з типом нарахування 3 дає невірний результатв таблиці 1. Як вийти із ситуації?

EVGENIY 15:40
Ольга, я не все знаю про звіт ЄСВ те що знаю я пишу!!

EVGENIY 15:42
ХТО ДЗВОНЕ НА НАШУ ГОРЯЧУ ЛІНІЮ І КАЖЕ ЩО НА САЙТІ В БАЛНКАХ КОТШОТРИСУ ПОМИЛКА??? Пишіть сюди де помилка або пишіть мені на емейл який є в бланках!! Сказати помилка і не сказати де вона, це нічого не сказати! мій емейл budgetglavred@ gmail.com

Тат_яна 15:45
EVGENIY, може, рік? Там написано, що довідка про зміни на 2020 рік...

Таня 15:47
Добрий день. У бланку картка з зарзками підпису помилка зліва там де - Найменування (прізвище, ім'я, по батькові) клієнта повино бути-Найменування (прізвище, власне ім’я) клієнта. EVGENIYВнесіть правки будь ласка.

Ольга 15:47
ХТО ЗНАЄ, допоможіть, будь ласка! Як показати сторнування зарплати, тип нарахування 3, в об"єднаному звіті? Коригування з типом нарахування 3 дає невірний результатв таблиці 1. Як вийти із ситуації?

Тат_яна 15:50
рік 2020 легесенько міняється на 2021

Олена 15:53
Наталя, у нас таке було подзвонили в податкову, сказали написати листа про присвоєння ознаки бюджетна установа

EVGENIY 15:57
Таня, ось це я розумію по существу, дякую зараз виправлю!

EVGENIY 15:58
Тат_яна, ну рік можна виправити і самому ))) Зараз і його поправлю

EVGENIY 16:04
Виправив картку і довідку, але ж все одно тепер цікаво що ж там в кошторисі то не так!!

АННА 1 16:08
Ольга, в типі нарахування 3 поставте суму з плюсом. А в головному податковому розрахунку в рядку 6,1 поставте суму єсв

Тат_яна 16:22
EVGENIY, я у себя исправила

Оксанка 16:31
Підкажіть, а якщо у сонаті звіт вдправлений в 13:30 і досі немає квитанцій? Поділіться досвідом, як довго може не приходити квитанція на об'єднану звітність?

культ 16:33
Оксанка, 5 днів йшла

Ольга 16:35
АННА 1: ВЕЛИКЕ СПАСИБІ

Тетяна 16:40
Здала сьогодні звіт в Медку через годину прийшла 2квитанція, звіт прийняли

Оксанка 16:43
культ, ого)) я надіюсь, результат хоч успішний?

Оксанка 16:43
культ, може якраз до кінця терміну хоч прийдуть...

Оксанка 16:49
культ, а Вам квинтанції на пошту відразу прийшли, а потім уже соната їх показала? Бо я ще в цій програмі новачок

ЛЮДА 16:49
Оксанка, Сьогодні здавала в сонаті 12.30, 2 квитанція прийшла в 14.30, прийнятий, але в елект каб ще немає

Олена 17:22
Звіт відправила 26.04.2021 в 11:53, квитанція №2 ще не прийшла

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”