EVGENIY :08:46
Доброго ранку, всім гарного дня
Вікторія :08:55
Доброго ранку! Натхнення та мирного,гарного дня усім
Тетяна :09:36
Доброго ранку! Колеги, підкажіть, до 5 МО копії наказів потрібно завіряти, як копію? Чи просто скан наказу?
EVGENIY :09:44
Тетяна, просто копію нічого не треба завіряти
Тетяна :09:47
Дякую!!!!
ЦНСП :10:31
Добрий день. Копію з ОПФО для роботодавця хто завіряє?
керр :10:37
ЦНСП, "...Витяг, засвідчений електронною печаткою МОЗ, є таким, що вважається засвідченим належним чином. "
ЦНСП :10:44
керр, так, але працівник надає копію
ЦНСП :10:46
керр, і печатка там звичайна, гербова
керр :10:47
ЦНСП, тоді самі на підставі оригіналу, якщо там не має електронної печатки
керр :10:49
ЦНСП, це точно з ОПФО чи з мсек
ЦНСП :11:51
керр, так
Анастасія :13:43
Доброго дня! Чи є обов'язковим подача в ПФУ оперативні відомості про прийняття працівника?
Оксана :14:07
Доброго дня! Чи можно купувати засоби чищення для туалету, якщо в штаті немає прибиральниці.
Оля :14:09
де конкретно пише, що для визначення дотримання нормативу по інвалідах їхня зарплата береться без врахування лікарняних ?
EVGENIY :14:15
Оля,
Нат :14:18
підкажіть у вашій exel-формі з розрахунку відпускних як буде вірно заповнити рядки К-ть відпр. роб днів і К-ть днів премії якщо працівнику оплачувався один день відрядження за середньою зарплатою?
EVGENIY :14:32
Нат, я цю форму зробив так давно що вже всіх нюансів не пам'ятаю, там же не має захисту ви можете змінити формулу так як вам треба
ЦНСП :14:32
Нат, якщо працівнику оплачувався один день відрядження за середньою зарплатою, на цей день премія не поширюється, отже к-сть днів для премії буде за мінусом днів відрядження
ЦНСП :14:33
Нат, так само забираєте дні лікарняних, відпустки ....
Нат :14:38
То на відпрацьовані дні воно не впливає, тільки на кількість днів для премії?
Галина :14:43
Оксана, ми не стали. Це ж можна через інше провести. Нехай вам магазин напише милом, туалетним папером тощо
EVGENIY :14:45
Анастасія,
ЦНСП :14:54
Нат, так І ще дивіться за обмеженням, якщо період не відпрацьовано щоб не було більше ніж премія
Нат :14:55
ЦНСП, це там де треба поставити 1..., дякую за допомогу
Кроп :15:16
EVGENIY, Добрий день, чи можливо отримати доступ до тексту листа Мінфіна 14.06.2023 № 05120-02/К-694/1/1054, який вказаний у вашій статті ??? Буду дуже вдячна
EVGENIY :15:23
Кроп, в мене його не має, я ніде не знайшов
Марія :16:20
Добрий день! Чи може керівник сам на себе затвердити авансовий звіт?
Оксана Ф :16:21
Галина, Оксана, Доброго дня! Чому не можна. Туалет то є.
Архів чату за 08.06.2026 Пн (29)
Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”
Перейти
- Бухгалтерський облік
- ↳ Новини
- ↳ Медичні установи із КУ в КНП
- ↳ Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій
- ↳ Облік запасів
- ↳ Інші питання обліку активів (ТМЦ)
- ↳ Бухгалтерська служба
- ↳ Перевірки та відповідальність
- ↳ Надання платних послуг
- ↳ Кореспонденція субрахунків
- ↳ Інвентаризація
- ↳ Позабалансовi рахунки
- ↳ Документи, бланки, форми
- ↳ Різне
- Оплата праці та кадрова справа
- ↳ Виплати працівникам
- ↳ Індексація і компенсація заробітної плати
- ↳ Лікарняні та декретні
- ↳ Відпускні
- ↳ Середня зарплата
- ↳ ЄСВ, ПДФО, ВЗ
- ↳ Військовий збір
- ↳ Податкова соціальна пільга (ПСП)
- ↳ Стипендії, соціальні виплати та пільги
- ↳ Трудові відносини
- ↳ Звітність
- ↳ Інші питання оплати праці
- ↳ Відрядження
- Казначейське обслуговування
- ↳ Застосування КЕКВ
- ↳ Закупівлі за рахунок бюджетних коштів
- ↳ Складання та виконання кошторису
- ↳ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВИЙ МЕТОД СКЛАДАННЯ БЮДЖЕТУ
- ↳ Різне
- Звітність
- ↳ Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data
- ↳ Звітність до казначейства
- ↳ Звітність до фіскальної служби
- ↳ Статистична звітність
- ↳ Звітність до Пенсійного фонду
- Автоматизацiя облiку бюджетних установ
- ↳ FIT-Бюджет
- ↳ Звітність в Excel яка викладена на сайті
- ↳ Наш помічник - Excel
- ↳ Програма Payments (фіндокументи)
- ↳ СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"
- ↳ Безкоштовні програми
- ↳ Платні програми
- ↳ Різне
- Законодавство
- ↳ Виборче законодавство
- ↳ Земельне законодавство у бюджетній сфері
- ↳ Антикорупційне законодавство
- ↳ Люстрація влади
- Галузеві напрямки
- ↳ Освіта
- ↳ Соціальна політика (УПСЗН)
- ↳ Медицина
- ↳ МВС та армія
- ↳ Державна служба
- ↳ Інші
- Різне
- ↳ Архів чату buhgalter.com.ua
- ↳ Дiловодство
- ↳ Новое в законодательстве
- ↳ Ваші пропозиції та побажання, щоб ви ще хотіли бачити на сайті?!?
- ↳ Курилка
- ↳ Свіжі плітки
- ФОРУМ (АРХІВ)
- ↳ Діяльність органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб
- ↳ Місцеве самоврядування
- ↳ Регламент районної ради
- ↳ Проходження служби в органах місцевого самоврядування
- ↳ Прийняття рішень органами місцевого самоврядування
- ↳ Вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування
- ↳ Реформа місцевого самоврядування
- ↳ Правовий супровід реформи (децентралізація)
- ↳ Правові питання реорганізації ОМС ОТГ
- ↳ Інвентаризація
- ↳ Питання передачі майна
- ↳ Кадрові питання
- ↳ Питання передачі документації
- ↳ Бюджетний процес у ОМС ОТГ
- ↳ Статути та інші публічні документи ОТГ
- ↳ Реалізація ОМС ОТГ нових повноважень: реєстрація, держархбудконтроль тощо
- ↳ Земельні відносини у зв'язку зі створенням громади
- ↳ Питання діяльності комунальних підприємств та установ, що належать ОТГ
- ↳ Сторінки видань
- ↳ Бюджетна бухгалтерія
- ↳ Оплата праці
- ↳ Місцеве самоврядування
- ↳ Держслужбовець
- ↳ Правила форума
- ↳ Как пользоваться форумом
- ↳ Как создавать темы
- ↳ Куда заливать файлы и скриншоты
- ↳ Архів тем
- ↳ Всі бланки з єдиного внеску на соціальне страхування
- ↳ Увійти на форум стало ще легше!!!
- ↳ Всі бланки податкової звітності
- ↳ Бланки кошторису
- ↳ Робота з інформацією у бюджетних установах
- ↳ Загальні питання
- ↳ Акції та пропозиції
- ↳ Безкоштовні вебінари та література
- ↳ Ваші коментарії та побажання по бюджетним виданням